folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Atatürk Büstüne Teröristbaşının Posterini Yapıştırdılar

Atatürk Büstüne Teröristbaşının Posterini Yapıştırdılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Zamanın da Kıbrıs'da bayrağımızı indirmeye çalışan Rum vardı tek kurşunla direkden indirilmişdi...

Nereden nereye geldik...

Afferim Durmak yok yola devamcılar, afferin yetmez ama evetciler, afferin analar ağlamasın edebiyatına kananlar...

http://yurthaber.mynet.com/detay/diyarbakir-haberleri/ataturk-bustune-ocalan-posteri-bagladilar/2348

diyarbakır

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

içim nasıl sızlıyor anlatamam hale bakın buna kadar vardık gerçektende..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Herşeyi bir kenara koy elinde ki bilim sanat kitabına ayıp.Üstüne konan kuşa ayıp.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Yakindir, birseyler olucak. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

bişey yaptığımızmı varki olacak 

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

aynı konuyu ben açmışım burdan devam ediyorum siliyorum ;

----

Bu ülkede kim neye inanıyorsa inansın umrumda değil.Kim kime oy veriyorsa verisn umrumda değil.En fazla oturup tartışılır.Sonra iki tarafında fikri değişmeyince ya kavga çıkar ya akıllılarsa susarlar.Fakat bu kadarı fazla.

http://yurthaber.mynet.com/detay/diyarbakir-haberleri/ataturk-bustune-ocalan-posteri-bagladilar/2348

Nasıl bir ülkenin bayrağı indirilip, ülke kurucusunun heykeli yerine bir numaralı düşmanının posteri yapıştırılır.Hemde Atatürk'ün yüzüne.

Bu orospu çocukları fazlasıyla cezayı hak etti.Ölüm falan değil.Deri yüzmekten tutun bin bir çeşit şeyi hak etti.Demorkasi ve insan haklarına dikkat edip istediği görüşü, istediği direnişi sergileyebilirler.

Fakat işi gücü olmayan, kahvede otururken pkk propagandası var diye koşan bu beyinsiz piç kurularının bunları yapmasına başta polis, asker sonra Türk halkı müsade edemez, etmemeli.

Hangi hakla, hangi hukukla bunu yapabilirler ? Ben ülkücü değilim, solcu değilim, akpli değil, chpli mhpli değilim.Fakat bunu hangi tarafa inanıyorsanız inanın müsade edilemez görmeniz gerekmektedir.

----

http://www.youtube.com/watch?v=j7eINPEQ9q0

Bu videoda bayrağı indiren yunanı vururken nasıl olurda kendi içimizdekileri vuramıyoruz ? Plastik mermi şart ! plastik mermi istiyorum.Bu piçlerin üstüne bir bir sıkmak için.Mosmor dolaşsın 1 hafta.Bir daha çıkamasın.KAdın, çocuk, erkek, yaşlı demeden pkk sempatizanı olan , bayrağı indirmek isteyen, ülkeyi bölmek isteyen her piçe ateş açılmalı, vücutları morartılmalı.

Yeter lan nasıl ülkede yaşıyoruz bu nedir arkadaş.Kendi ülkemizde azınlık durumuna düştük.Emeği geçen herkesin allah belasını verisn.Ne kadar hakkımv arsa hepsi haram zıkkım olsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

mal mal konuşmaktan öteye geçemeyen bi milletiz buna bende dahilim

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Pisibaliqi bunu yazdı:
    -----------------------------

mal mal konuşmaktan öteye geçemeyen bi milletiz buna bende dahilim

-----------------------------

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hakkatten aradaş gzl demiş.bayrağımızı indirmeye calısan yunanı vurabiliyoruzda içimizdekini neden vuramıyoruz.içimizdekinin o yunandan farkı ne ?

bravo evetçiler..evet dediniz nooldu ? kimi yargılayabildiniz ? darbecilere nooldu ? göremediniz mi bu evetin aldatmaca oldugunu ? hak ediyoruz gercekten.ülkenin yüzde 80 i aptal olursa herşey hak bize..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

şu yaşımda ilgilendiğim sorunlara bak amk.Ülkeydi, şeriattı, cumhuriyetti.Sokayım hepsine ya.

Benimde adam gib i yaşamak hakkım değil mi ? Ne aptal bir milletiz.Bunlar için savaş vereceğimize ekonomik gelir, yasalar, güvenlik gibi konularda istekli olmalıydık.iktidar kimse herkesi yanına çekti.

ARkadaş gece 11 de sokağa çıkamıyorsam, bir avrupalı, amerikalı gibi 2 bin liraya araba alamıyorsam (klasik arabalar var eski), bi bmw yi 50 bin Türk lirasına alamıyorsma (ki normal aylık gelirim 2 bin olmuyorsa) sıçayım böyle işe !

Nasıl bir şey bu.Herkes birbirini zikiyor, yolsuzluk, adam öldürme, tecavüz.HAla tutmuşuz şeriat mı cumhuriyet mi komünizm mi...

Ya ne geirse gelsin bu kafada olan millet ile (bende dahilim) bu ülke batar.Şeriattada cumhuriyette de komünizmde de.

--

Türklerin aklı başına iyice batmadan gelmiyor.Bi kürdistan kurulsun sonra ortadoğuyu alırızda herhalde 200 sene geçer.Aptallık ötesi yaptıklarımız.Yazık ya.

Türkiye için doğu ve kıbrıs önemli.İki tarafada zamanında yatırm yapmadılar.Atatürk diyarbakır ve urfaya üniversite aç dedi, inönü gelip batıyı geliştirdi.kodumun götü.Şimdi probleme bak.

Yeter arkadaş.Ben güvenliğimin, geleceğimin tehdit edildiği bir ülkede yaşamak istemiyoruz.NE sorunlu, ne problemli bir milletin ne saçma bir nesliyiz ya.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

yok arkadaş hazmedemiyorum ya, giricem şimdi çıkıp burdaki pkklılara kimlerin olduğunuda biliyorum.

Şerefsiz herifler.Hukuk'un üstünlüğümüş.Nerde lan hukuk, nerde üstünlük ? Darbeciler yargılancakmış.Sen önce namusun dediğin bayrağına sahip çık.Götün gitti hukuk üstünlüğü şeriat diyorsun.

O evetle dolu olan oy sandıkları götünüze sokun.

Toplam Hit: 12381 Toplam Mesaj: 104