folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Atatürk Ve Kürtler

Atatürk Ve Kürtler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    he ondan 2 kilo alayım :) bugun mutluyum sinirlenmicem..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

bosuna gerilimde 

bu sayfada cok iyi yazmislar :)

Günümüzün
    en hümanist sloganı:
    "Hepsini Asacağız!"

http://www.turksolu.org/sehit/aciklama.htm

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Not alayım, bir kenarda dursun.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bnde bir kürtüm ve ata'nın  çok güzel bi diyalogu wardı ismet paşayla kürtler hakkında bir bahçeye bakarken şunları söylemiş bu bahççede birçok çeşit çiçek var içlerinden hepsini sadece kırmızıları bırakır digerlerini koparırsan bahçe güzel olmaz işte kürtlerde böyledir bu ülkenin rengidir türk-kürt kavgasını çıkaranlar şimdi saraylarında mutlulaer biz kendimizi yiyoruz atam iyikide görmüyo bunları görse ne derdi acaba

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    @yassun, avatarın 10 numara ;)

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu nasıl bi konu başlığıdır arkadaş. ATATÜRK ve kürtler! şuna türkler ve kürtler diye yazsaydınız bi ifade alırdı konu. ama görünüyorki : ATATÜRK ü bile büyük harflerle yazmaktan kaçınılmış bir konu. konuyu bu şekilde burayada açmanızın zaten bi sebebi olmalı. sebepsiz sorun çıkarmak adı altınta bir sebep!! işiniz yokmu sizin?

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

her şeyimiz yarım yamalak türkün solu da böyle olur :| ne biçim bi sol bu anlamadım. sosyalist ideolojilerden eser yok maşllah.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Ben de konudaki yazı taraftarı olurdum.olurdum duygusallık son hazırlar olamaz. dünya da böyle yapmış.İngiltere 300 yıl dünyanın haritasını genetiğini değiştirmiş para ile ülkeleri almış herşeyi para ve hiç bitmeyen ileriyi düşünen çakal ingiliz siyaseti ile yürütmüş.öyle olmasaydı iskoçya,galler,ülkecik bırak federasyonun kelimesini vermemiş.İspanya medeniyetleri yok etmiş esamesi kalmamış dünyada,Amerika da asıl yerlisi kızılderililer ama bugün göstermelik 2 milyon yerli kalmış.Japonya sırf imparatorluk hayaliyle 6 milyon çin liyi yok etmiş.çin liler japon topraklarında yaşamazlarken.gelelim topraklarımıza 1870 lerde güneydoğuda bir isyan yine kan ve canlarla ödenmiştir.şeyh sait yine öyle günümüzdeki gibi kaşıntılar.günümüzde yine oradan buradan gazlanmalar.benim dedemin babası büyük osmanlı seferberliğinde 1908 de yemene gittikten sonra bir daha dönmez ve Hindistandaki  esir kamplarında İngilizlerin kobayı olur  oradaki diğer askerlerle.bu ülkeden toprak pazarlığı söz konusu olduğunda sizin baktığınız tablo ırkçılık olabilir uzlaşmazlık olabilir ama geri gelmeyen bedeller benim için anlaşmaların olmayacağıdır.tarih tekrardan ibarettir.ama gel gör açılımlar devletin bütünlüğüne dinamit koymaktadır .aksilik damat ferit hükümeti gibi bir hükümetin başta olması.bunlar dünya ile birlikte benim derlemelerim.eğer bu topraklarda yüzyıllar yaşandıysa bundan sonra da yaşanacaktır.Ama kaşınmadan.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

az kaldı az biraz daha gazlayınca yakında her şehirde

sen Kürt ben Türk diye birbirini vurmaya başlayacak.

ben bu filmi 80 öncesi sağ sol kavgasında yaşadım şimdilerde anlatacak çok hikayem var o zamanlar yaşadıklarım şimdilerde önce akıl sonra gönül gözüyle gözmemi sağlıyor

ama maalesef 80 den bu tarafa içi boş yetişen gençlik ve onların şimdilerde ki çocukları özenti gençlik sayesinde ne akıl kaldı ne gönül ne göz ne insaf

bazı müridler tarafından sakin olalım gaza gelmeyelim gençler dediğim için pkk lı bile olduğum ima edildi tabii kıçımla güldüm ama insanın agırına gidiyor hele ki askerde birkaç it vurmuş ve gazi olmuşsa insan

neyse uzatmayayım konunun özeti

daha önce de karanlık derinnnn kişiler tarafından kurulması emredilmiş bir kurum SOL gösterip SAĞ vurmaya çalışan bir oluşum yanlı ve hedef gösteren yayınlarla milletin beynini yıkamaya çalışıyorlar işin özeti bu...

tek tip insan yaratma hayali bir Hitlerde vardı diye biliyordum ama yazıda dikkatimi çeken bir çok tarihi yanlış, yanlı söylemler ve böl parçala taktiginin dışında bir şey var ki asıl amacı ortaya koymaktadır

böyle hastalıklı bir düşünce olabilirmi ?

işte yazıda ki en öldürücü darbe aşagıda  

( tek bir Türk kimliği yaratmak için, farklı kavimleri Türklük içine dağıtarak eritecektir!

Türklük içinde hamur oluncaya kadar eritmek ) 

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
Toplam Hit: 7310 Toplam Mesaj: 22