Atatürk"Ü Tanıtmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Arkadaşlar youtube bildiğiniz gibi Atatükr e hakaret davasından kapatıldı.Tmama iyi hoş.Atatürkçü kesim bunu destekledi.Peki elimizdeki sonuç nedir ?? 0

Sevmediğimiz bir şeyi toprağın altına gömmek yada gözümüzün önünden kaldırmaktır.Fakat başkaları görebiliyor.Youtube kapatıldı.70 milyon Türk engellenmeye çalışıldı.Haid diyelim biz görmyüoruz.Peki almanı, fransızı, ingilizi ??Adamlar propaganları görebiliyor.

Atatürk ün kim olduğunu anlatmak için şöyle bir projeye başlımaya karar verdim.Hep birlikte ilerletebilirz umuyorum.Atatürk ün ilkelerini, hayatını, yaptığı devrimleri, görüşlerini çeşitli dillere çevireceğiz.Resimli slaytlarla video sitelerine upload edeceğiz, büyük sitelerde sunum dosyasıo, pdf, word vs.. olarak yayacağız.

Eğer birşeyden rahatsız isek çözüm onu kaybetmek değildir.O sadece geçici bir çözümdür tekar karşımıza geldiğinde güçlenmiş olarak gelecektir.Türkiyenin asıl sınırlarını, nasıl bir yer olduğunu (iran-ırak gibi zannediyor yabancılar), Atatükr ün aslında kim olduğunu millete göstericez.Çok büyük bir organizasyona girmemiz gerekiyor.

Sadece Atatükr değil Türkiyenin kürdistan oalrak gözüken sınırlarını, Türkiyenin şehirlerini ve asıl özgürlüğün bizde olduğunu, hem beli açık, mini etekli kızların hemde türbanlıların omuz omuza yürüyebilecek kadar özgür ve modern bir ülke olduğunu göstereceğiz.

Bunu pisikolojik savaş ile yapacağız.Propaganda ile, telkin ile.Sürekli olarak anı şeyleri vurgulayacağız.Çok enteresan bağlamlarla millete izlettireceğiz her eyre Türkiyenin, Atatükr ün resimlerini sokacağız böylece ister istemz merak edip okuyacaklar.Çok büyük bir proje olmasını diliyorum:Herkez bir şekilde katkıda bulunabilir.

Önceliğimiz Atatürk ve Türkiye dir daha sonra Türk bilim adamları, Türklerin zekiliği vs.. gövde gösterisi yapabiliriz.

Metaryal bulmak için, dillere çeviriler için bir çok kişi lazım.Bir grup çalışması olacak.Bir video, yazı, pdf, sunum için 10-15-20 kişi birlikte çalışabilir.

Ne dersiniz fikirleriniz nedir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    deve kuşu misali ;) bence o videoları koyanları bulup asacaksın ama siteyi de kapatmayacaksın bizden başka herkez izliyor o videoları e o zaman ne faydası oldu ? İlla kapatçak bişi arıyolar taktılar şu youtubea

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Atatürk'ü sevmeyen adama,atatürk'e hakaret eden adama lafla,yazıyla söz geçirilme çocuklara karşı faydalı olabilir,ata2ya hakaret eden kim olursa olsun yapılması gereken o köpeğin itlaf edilmesidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Atatürk'ü sevmeyen adama,atatürk'e hakaret eden adama lafla,yazıyla söz geçirilme çocuklara karşı faydalı olabilir,ata2ya hakaret eden kim olursa olsun yapılması gereken o köpeğin itlaf edilmesidir.

hocam tabi Atatürk e kin besleyen adma sevmez fakat Atatürk ü tanımayan adamlara Atatürk ü tanıtabiliriz.Yani boş boş oturup siteleri kapatmaktansa o video orda döneceğine biz birşeyler yapalım.

biz görmeyince video dursa neyse :-/..

Yabancılar var mesela Atatürk ü duymuş fakat şunu düşün sürkeli Atatürk ü aşşağılayıcı reismler olan video var.Peki Türkler nerde ?Savunmak için napıyor hiçSadece site kapatıyor.İşte bu 2 kat rezil ediyor.

Fakat Atatürk ün nesili gibi bir grup ile bu işlere dalarsak iyi olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ip den o videoları ekleyeni bulurlar isteseler ama işte...

bence bulcan bunları atcan kodese ver zopayı...

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    beyler bu adamları yağlı kazığamı oturtalım napıyorum demiyorum ya ?Böyle bir şey varsa gidin başka yerde küfür edip rahatlayın.

Bir proje bu bu adamları napmak lazım, nasıl yakalamak lazım diye sormuyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek
    reklama girer mi bilmem ama site yapıyorum kendi capımda www.waitmeturkey.com orda ataturk bolumu var baktımda kendi sitelerimizde pek fazla ayrıntılı degil kendi capımda cevırıyorum , eger sizden güzel dokumanlar cıkarsa cevirip koyabılırım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

azizsenel55 bunu yazdı:

ip den o videoları ekleyeni bulurlar isteseler ama işte...

bence bulcan bunları atcan kodese ver zopayı...

youtube vermiyor ipleri gizlilik anlaşmasından dolayımıydı öyle bişey

We can be more, we can be much more.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    tanıyan zaten tanıyor

Ayrıca çok şekersin :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    niye sürekli Atatükr yazıyosun? acele yazdığından herhalde acele etme hocam ya.

g2k[et]tahribat[dat]com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

Sehabe bunu yazdı:
    niye sürekli Atatükr yazıyosun? acele yazdığından herhalde acele etme hocam ya.

sehabenin dedigi gibi kardeşim 4 yerde kullanmişin kelime hatasini düzeltirsen çok iyi olur konuna gelince ne diyelim ölümüne isyan alayina bayrak:)

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
Toplam Hit: 7360 Toplam Mesaj: 16