Ateist Şinası :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek

Videoda ateistle arasında geçen konuşmayı esprili bir dille anlatıyor :)

Video

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Hocam guzel anlatmista olum sonrasini bilim aciklayamamisken kendisi aciklayacak zannediyor herhalde. Yine'de samimiyetinden ve sicakligindan oturu bu amcamizi sevdim. Netice'de efendice ogretmeye calisiyor, bazilari gibi "dinsiz", "kafir", "munafik" gibi yakistirmalarda bulmuyor. Benim Sunnilere fazla isinamamin sebebi Aleviler hakkinda'ki gorusleridir. Aleviligi tamamen aykiri bir mezhep ilan etmislerdir. Ben Aleviyim, beni kabul etmeyenin ben nesini kabul edeyim'ki? Toplumlar-arasi hosgoru insa edilmedikce; saglanmadikca safi, hanefi, hanbeli fikihi Muslumanlar kendi eksenlerinde donerler, bizden katilim goremezler.

Herseyden once insana saygi, dusunce'ye saygi; ateistte olsa saygi. Allah'in yarattigi kul'a saygi gosteremeyeceksen Allah Teala'ya nasil gostereceksin? Var'mi boyle bir olay? Zannetmiyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    ben şimdi dinlerle bi dalga geçerdimde ayıp saygı gereği geçmiyorum bu yazı içnde forumdan özür diliyorum

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

hahahaha baya esprili anlatıyor, ateistler bi izlesin :))))

bu da güzel : NECMİ ABİ (İLGEN) SARHOŞ

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam guzel anlatmista olum sonrasini bilim aciklayamamisken kendisi aciklayacak zannediyor herhalde. Yine'de samimiyetinden ve sicakligindan oturu bu amcamizi sevdim. Netice'de efendice ogretmeye calisiyor, bazilari gibi "dinsiz", "kafir", "munafik" gibi yakistirmalarda bulmuyor. Benim Sunnilere fazla isinamamin sebebi Aleviler hakkinda'ki gorusleridir. Aleviligi tamamen aykiri bir mezhep ilan etmislerdir. Ben Aleviyim, beni kabul etmeyenin ben nesini kabul edeyim'ki? Toplumlar-arasi hosgoru insa edilmedikce; saglanmadikca safi, hanefi, hanbeli fikihi Muslumanlar kendi eksenlerinde donerler, bizden katilim goremezler.

Herseyden once insana saygi, dusunce'ye saygi; ateistte olsa saygi. Allah'in yarattigi kul'a saygi gosteremeyeceksen Allah Teala'ya nasil gostereceksin? Var'mi boyle bir olay? Zannetmiyorum.

Görüşüne aynen katılıyorum...

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    inekli olanda tam bomba

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Concept bunu yazdı:

Ben seni ateist biliyodum. Dinle ilgili konularda hep o yönde yazıyordun 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    HolygaN bunu yazdı:
    Concept bunu yazdı:

Ben seni ateist biliyodum. Dinle ilgili konularda hep o yönde yazıyordun 

Algıda seçicilik diye bir kavram var arkdaşım sen onu bi araştır

arkdaşın yazılarını filan bende okudum ama bende daha çok sorgucu geniş düşünebilen bilimsel bir yönü olan arkdaş gibi geldi

merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz. https://www.youtube.com/user/lidersezer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    adamın tarzı harbiden ilginç

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek
    harbiden güzelmiş saol paylaşım içinn

% 100 log gönderimi yapan ve hiçbir antvirüse yakalanmayan bir keylogerim vardır isteyene kodlarıyla satabilirim iletişim için pm atabilirsiniz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek
    güzelmiş :D güldürdün beni.. :D
Toplam Hit: 2213 Toplam Mesaj: 14