folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ateşli Silah Yaralanması

Ateşli Silah Yaralanması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Arkadaşın dikkatsizliği sonucu tüfekle yakın mesafeden kabadan vuruldum, kemikte çatlak var etkisiz eleman gibi yatıyorum, lavaboya koluma girip sandalyeyle götürüyorlar, yüzü koyun uyuyorum şu anda da yüzükoyun yazıyorum :( sağ ayak üstüne basamıyorum; ısrarla sormama rağmen şu kadar süre sonra yürürsün demediler, kasların zedelenmemesi için ayağının üstüne basmayacakmışım. Bu meret kaç günde iyileşir, dikiş kaç günde kaynar daha önce kıçından vurulanlar varsa deneyimlerini paylaşsın. film müzik ne varsa link verin hacı :(

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam yahu çok üzüldüm. Peki tedavi falan oluyorsun değil mi? Arkadaşın başı belaya girdimi?

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------

Geçmiş olsun hocam yahu çok üzüldüm. Peki tedavi falan oluyorsun değil mi? Arkadaşın başı belaya girdimi?

-----------------------------

Hocam geçecek de kaç günde geçecek yatmak istemiyorum. Arkadaşın başı belaya girmez, illegal bir durum yok ortada.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

müdür sen vuruldum deyince allah dedim 

büyük geçmişler olsun bol bol et suyu sıvı şeyler seni çabuk iyileştirecektir

balık ürünleri iyi gelecektir 

tekrardan geçmiş olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

avda iken uzak mesafeden vurulan çok arkadaşım var doktora gittik ama saçmaları çıkarmadılar ama yakın mesafe ise mutlaka doktora git çünkü yakın mesafede saçmalar açılmaz ve top halinde isabet gösterir yara 2 3 hafta gibi bir süreçte iyileşir bir ay içinde kırık kemik kaynar   ama bir süre sonra o bölge iltihap toplar ve yeniden yara olur av kazalarında  büyük cezalar verilmiyor fakat av tüfegi sahibinede dava açılır tüfege el konulup ruhsatı iptal edilir

korkmadan bence doktora gidin kazaen vuruldum de tutuklama yada göz altı olmaz sadece kamu davası açılır .

geçmiş olsun dileklerimle .

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam

Altan naptın oğlum :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

silah bi boka yaramaz işte böyle saçma sapan sonuçlara yol açar aptal bi icattır. şanslıymışsın yine . anan yıllarca ağlayabilirdi de...

silahsız temiz bir hayat diliyorum sana

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun demekten başka elimden bişe gelmiyor :/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neminomin
    neminomin's avatar
    Dişi
    dikişin 3 ya da 4 haftada tam olarak kaynar büyük ihtimalle,cildin hassaslığına göre de değişiklik gösteriyor tabi.aman mikrop kaptırma orayı yoksa çok çok uğraşırsın geçmiş olsun bu arada

Kurduğumuz tüm hayallere rağmen değişmeyen dünyanın şerefine...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thewhitewizzard
    Thewhitewizzard's avatar
    Erkek

çok çok geçmiş olsun :|

sabır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hacı :|
    cana geleceğine mala gelsin. iyileşirsin inşallah tez zamanda :|