Atilla Taş Ne Konuştu Bee

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Sırf Tayyip Erdoğan düşmanı olduğu için paylaştığın o kadar belli ki.

Yoksa bu adamın söylediği her söze kapak şeklinde cevap verenler var.

Onlardan da bahsetseydin keşke..

Onun bunun şakşakçılığını yapan, pkk'ya tek bir laf dahi söylemeyen her suçu hükümete bindiren bir YAVŞAK'dır kendisi.

Bunun gibi daha çok var piyasada sadece bu değil aslında.

Ne konuşmuş, sokaktan tut 10 tane adam, minimum 5 tanesi bu adam gibi konuşabilir, hatta çooook daha iyi konuşur.

Bu orosbu çocukları Tayyip Erdoğan'la uğraştıkları kadar pkk'ya karşı olsalardı belkide çok daha farklı olurdu..

Gerçi bunları sikleyen olurmu orası da meçhul ama olsun..

Mhp'si CHP'si HDP'si hepsi bir oldu Tayyip'i indirmenin peşindeler. Sana bana giren çıkandan onlara ne, onların tuzu kuru nede olsa.

Tayyip gitse, konuşacak tartışacak bir gündemleri yok adamların, sabah kalkıyorlar tayyip akşam yatıyorlar tayyip, ulan yavşak sen ne vaadediyorsun bu millete, şimdiye kadar ne yararın dokunmuş vatana söyle..

Cemaate sokuyo chp bağırıyor ciğerim yandı diye, chp'ye sokuyo cemaat bağırıyo ciğerim yandı diye. Aydın doğana sokuyo chp'si mhp'si cemaati hdp'si bağırıyo ciğerim yandı çeeek diye.

Mhp desen ortalık orosbusu hangi taraf olduğu belli değil.

Ak partiye geçti diye vatan haini ilan ettiler türkeş'i, hdp ile aynı ideoloji için el kaldırdılar..

Şimdi konuyu siyasete çekmeye çalışıyorsun diye cevap veren arkadaşlar olur, konunun açılma sebebi zaten başlı başına siyaset..

tayyip şakşağı yerine ver bakalım kapak gibi cevap görelim yahu

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

ben ortada şebeklik bi durum görmedim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Onun bunun şakşakçılığını yapan, pkk'ya tek bir laf dahi söylemeyen her suçu hükümete bindiren bir YAVŞAK'dır kendisi.

Ne konuşmuş, sokaktan tut 10 tane adam, minimum 5 tanesi bu adam gibi konuşabilir, hatta çooook daha iyi konuşur.

Bu orosbu çocukları Tayyip Erdoğan'la uğraştıkları kadar pkk'ya karşı olsalardı belkide çok daha farklı olurdu..

Mhp'si CHP'si HDP'si hepsi bir oldu Tayyip'i indirmenin peşindeler. Sana bana giren çıkandan onlara ne, onların tuzu kuru nede olsa.

Tayyip gitse, konuşacak tartışacak bir gündemleri yok adamların, sabah kalkıyorlar tayyip akşam yatıyorlar tayyip, ulan yavşak sen ne vaadediyorsun bu millete, şimdiye kadar ne yararın dokunmuş vatana söyle..

Cemaate sokuyo chp bağırıyor ciğerim yandı diye, chp'ye sokuyo cemaat bağırıyo ciğerim yandı diye. Aydın doğana sokuyo chp'si mhp'si cemaati hdp'si bağırıyo ciğerim yandı çeeek diye.

Ak partiye geçti diye vatan haini ilan ettiler türkeş'i, hdp ile aynı ideoloji için el kaldırdılar..

Şimdi konuyu siyasete çekmeye çalışıyorsun diye cevap veren arkadaşlar olur, konunun açılma sebebi zaten başlı başına siyaset..

Sukur ki bugunde yaladin

yok biSi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

muhalif, yandaş vs onu geçeyim de bu "akıllı" aptal adamın peşinden de kitleler gidiyor ya daha ne diyeyim. sadece gündemde kalabilmek için kartlarını doğru oynayan bir palyaço. hükumet kanadının karşısında olan kitlenin bundan daha nitelikli sözcüleri elbette var, fakat bu adamın peşinden gidenler, yarın öbür gün "akp'nin .mk" dese ajdar'ı bile aydın ilan edecekler. ---
    edit: ağır oldu

BURAK_X tarafından 05/Eyl/15 00:24 tarihinde düzenlenmiştir

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bro
    bro's avatar
    Erkek

kariyeri ham çökelekten ileriye gidemeyen adam değil mi bu? Gerçi bu ülkede, dünkü milli maçtaki beraberliği tayyip erdoğana yoran adamlar var ve bu adamlar türkiyenin en güzide üniversitelerinde hoca. sonra türkiyede neden bilim üretilemiyor...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

adamı karakola aldılar, burda klavye başında bile yazmaya korkanlar laf etmiş. ham çökeleği söyleyeli 16 yıl olmuş. o zamanlar ne ham çökelek vardı ne de siyasi görüş edinmek için kısa bi süre. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Adam yanlış birşey mi soylemiş?

Tayyibin göt yalayıcıları adam çıkmış dobra dobra gerçekleri anlatmış tepkisini göstermiş. 

Zorunuza giden ne?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

şimdi madem bunu yazdın 2 kelam da biz edelim. o çok koruyup sevdiğiniz parti ada partiler diyeyim. hea baştan diyeyim parti görüşüm yok benim yaşının 24 olduğu doğruysa onuda karıştıracam zira akılbağli yaşı 18 görünür yani 6 yıllık bir farkındalık içerisindesindir die ekleyeyim. bu ülkenin tarihinide gerçekten bildğini varsıyıyorum sende IMF yeborcumuz bitti ohh be diyenlerden değilsindir umarım hea tek yerden için demiyorm bu güzel bir şeyde peqi ya gerisi? ilk cümleni es geçiyorum zira ülkenin geneli eskilerden beri çift düşüncelidir yani bu 80 lerde sağcı solcu şimdilerde ise akp-diğer şeklinde ilerliyor. o adamın söylediği şeylere kapak atan olduğu kadar o adamda kapak çaktığı bir çok söylemde bulunmuştur. ayrıca Yavşaklık görecelidir, daha düne kadar PKK ya tek laf ettirmeyenlerde sizin gruptu? onlarıda sen söyleyeydin açılımdan bahsedeydin bize AKİL adamları anlatsaydın Megri megrileri Barzaniyle olan buluşmalarınızı anlatsaydın? çıkıp bunlar elektrik parasıda ödemiyorlar deyip şirketi özelleştiren de sizsiniz madem ödemiyor kayıp kaçak bedeli diye nie bizi sikionuz? benim ülkem insanı it gibi akşama kadar karın tokluğuna askeri ücrete çalışacak sen silah bırakıp gelicen devlet te sana aynı parayı vericek sikerler öle işi. ayrıca mhp nin kendi içinde olan durum umrumda değil ki pkk olaylarını bile araştırılmasın diye kendi bacağına sıkan mal parti dir artık gözümde. madem bu kadar pkk düşmanısınız bakalım seçimden sonra nasıl üzerine gitceksiniz yada 180 derece gene dönecekmisiniz merak ediyorum. konu zaten siyasettir ayrıca adam diyor ülkede hukuk yok adalet yok haksızmı desem kardeş dünyada böle şeyler olur dersiniz paralel dersiniz anca en fazlada zaten başkada bişi diyemezsiniz ulan ergenekonda balyozda akıllanmadınız şimdide dedi paralel gene geçiyorlar herkesin üzerinden o zman dediler kozmik odada bulduk kayıtlar var sonra çıktı meydana kendilerininkide oldu bunlar montaj ulan sizki Bordo Berelilerin en tepsindeki adamı APO yu ülkeye getirenlerden birini vatan hainliğiyle suçlayıp içeri aldınız kaçtane askeri tasfiye ettiniz tutukladınız istifaya zorladınız sonra oldu vaayyyy bizi kandırdılar olm siz nasıl ülke yönettiniz de kandırıldınız onca sene naptınız peqi? paralel yapı çıktı şimdide sırada ne var merak ediyorum. bunlar falan yapılanlar direk ve direk ülkede muhalefete yönelik ne varsa hepsinin ipini çekip başkanlık sistemini öyle yada böyle lanse ettirmektir. ayrıca yapılan bu oper. hayatını kaybeden insanların kanı direk sizin gibilerin elinde hiç de kusura bakma yani birden bire bu olaylar haybeden çıkmadı niye olduğunu göremiyecek kadar körseniz diyecek tek laf bulamıyorum size.

sokaktaki vatandaşa MİK. uzatıyorlar soruyorlar adama "yolsuzluk hakkında ne düşünüyorsun" diye adam diyor öenmli değil gene para ülkemizde kaldıya olsun varsın :| ben şimdi bu adamla aynı ülkede yaşıyorum vergi veriyorum ve adamın düşünce şekli paranın ülkede kalması. daha düne kadar or....manken t.kazaz kaşarı değiştirmediği din kalmadı ülkeye geri geldi sittir ettiler yunandan açlıktan artık mankenlikte yapamıo popülerliği gitti kadının elinden muhaliflik yapıyor nolmuş bir muslukta ona gitsin ne varki.

bu ülkede yapılan iğrençlik varya bir gün öyle bir ortaya çıkarki o zaman görürüm ben bu seven sevdalı insanları. ahh mı dersiniz vahhmı dersiniz yada hep beraber batar gene birbirimizi mi suçlarız orasınıda bilmem. ha fotosunuda aydın doğanınıada bütün partileride hepsini katıp karıştır bir tane içlerinden insan çıkarmı acaba onuda merak etmiyor değilim.

ArmadA tarafından 05/Eyl/15 00:48 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Akp ye sallayan herkes dogru soyluyor ya boyle yanar doner adamlarda adam oluyor iste

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Atila Taş'ı sevmem, Cemaati de sevmem, Koza grubunu ayrıca sevmem ve Tayyibi de hiç sevmem. Ne ilginçtir ki bütün sevmediklerim tek bir konu içinde toplanmış. Bunun yanında Atilla Taş'ın sosyopat olduğunu düşünüyorum; ham çökelek nedir amk. Savaş Ay'a küçük emrah taklidi yapmalar nedir, son zamanlarda duyarlı vatandaşım numaraları falan bir acayip.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 5535 Toplam Mesaj: 42
tag