Atm Hırsızlığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kardeş hiç birbilgini vermeden hesap açamazsın...sahte bilgiyle açarsın...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masterofthekudal
    masterofthekudal's avatar
    Erkek

atm yi sök hurdacıya sat içindeki paradan daha çok eder

Bana mao tao öğret ziyan amca
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PheniX
    PheniX's avatar
    Erkek
    Abi biliyosunuz Bankalar DTH hatlari kullanir.şu an türkiye de ki tüm bankalar Telekomun nin sağlanmiş olduğu bu hatlari kullanio.Neyse şimdi size bir şey diycem ama çoğunuz inanmicak neyse Ben İş banakasının hatlarina girip bazi veriler çalabiliyom ama bir türlü bunlari bir düzenli hale getiremedim.Veriler hatlarda değişik bir şifreleme sistemi ile dolaşıyor.Bunu çözmek epey vakit alicak.ama çözünce size bedavadan hesap acarim....

Ne Hasta Bekler Sabahı, <br> Ne taze ölüyü mezar, <br> Ne de Şeytan bir günahı, <br> Seni Beklediğim Kadar.... <br> <br>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

PheniX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Abi biliyosunuz Bankalar DTH hatlari kullanir.şu an türkiye de ki tüm bankalar Telekomun nin sağlanmiş olduğu bu hatlari kullanio.Neyse şimdi size bir şey diycem ama çoğunuz inanmicak neyse Ben İş banakasının hatlarina girip bazi veriler çalabiliyom ama bir türlü bunlari bir düzenli hale getiremedim.Veriler hatlarda değişik bir şifreleme sistemi ile dolaşıyor.Bunu çözmek epey vakit alicak.ama çözünce size bedavadan hesap acarim....

beklemedeyiz hocam :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

DeaD_BY bunu yazdı:

PheniX bunu yazdı:

beklemedeyiz hocam :)

dusunmesi bile yeter D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

http://www.posta.com.tr/video?VideoID=3298

kameraya el sallamayı unutmuşsun hocam :)

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canocan
    canocan's avatar
    Erkek

Senin dedigini bizim ilçeden birisi yapmıştı, 84.000 kaldırmış, bayram ziyaretine ailesine gelince polislerce yakalandı, yakalandıgında cebinden bir yemek parası çıktı, ayriyeten bankalara karşı her organizasyonda yer almaya hazırım.

Kamyondan düşmüş içi geçgin karpuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

jaja01 bunu yazdı:

kardeş okursan sevinirim ben ATM ciyim o cihazı çalamazsın

nerdensin ncr - wincor nixdorf

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

bugunun haberi

(26 aralık 2011)

http://www.haberler.com/atm-yi-kokunden-goturduler-3216444-haberi/

All I need is a possibility.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Bankada çalışan bilgi işilemci rdp yapıyordur %99 bi ihtimalla softvare vpn client kullanıyor,ve bi statik IP ile eriştiğine adım gibi eminim.şimdi olay basit adamın evini hacklersin.gepçeyle kum ocağına dalar gibi evine dalmaktan bahsetmiyorum, networkunden bahsediyorum.sonra bankaya sızarsın.bir şişe kola ve bisküviye bakar.hem gürültüsüz hemde daha ucuz

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 7777 Toplam Mesaj: 23