folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Autocad Teknik Resim Çizimleri Lazım Proje İçin

Autocad Teknik Resim Çizimleri Lazım Proje İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

bu dönem proje yapmam gerek aklnızda olan elinizde bulunan döküman hazır çizim gibi dökümanı olanlar bana bu dökümanları temin edebilirmi. Asansör çizmeyi düşünüyorum fakat şunu çiz diyen arkdaş ve yardımcı olucak arkadaşlar varmı .Elinde proje çizmi olan arkdaş varsa benimle paylaşırsa sevinirim

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

tam olarak ne kastettiğini anlamadım ben hoca biraz daha açabilir misin? bir de  proje için makineci arkadaşlarda vardı döküman sanırım onlardan alıp yardımcı olmaya çalışırım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

man_of_angel bunu yazdı:
    -----------------------------

tam olarak ne kastettiğini anlamadım ben hoca biraz daha açabilir misin? bir de  proje için makineci arkadaşlarda vardı döküman sanırım onlardan alıp yardımcı olmaya çalışırım.

şimdi ben makine tekrik resim konstrüksiyon okuyorum bu dönem bi proje çiziceğiz mesela bir sistem çizmem lazım torno tezgazı asansör yürüyen verdiven boyama makinası yada başka bir sistem bu saydıklarım sadece örnek aklına gelen makine olan herşeyi çizebilirim bir sistem olcak çalışması lazım bu şekilde yani eğer yardımcı olursan sevinirim elinde hazır çizim olanlarda olablir ben asansör çizmek istiyorum eğer olursa daha iyi olur olmazsa artık başka bişeyler bulabilrsen incelerim karar vermedim tam olarak

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

solid olarak sana ayırıcı mekanizma vereyim(disconnector) onu autocad e çevirirsin uyarmı?

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Hybris bunu yazdı:

solid olarak sana ayırıcı mekanizma vereyim(disconnector) onu autocad e çevirirsin uyarmı?

iyi olur solid olarakta bakablirim . ama bana cad lazım ben onu bide autocad a nasıl çevircem onu bilmiyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

30 dk içinde upload ederim.

solidden autocade çevirmek için önce 3d solidden 2d ye geçirmen lazım "make drawing from assembly" oradan uygun görünüşü aldıktan sonra save as diyip dwg olarak kaydedersin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Hybris bunu yazdı:

30 dk içinde upload ederim.

solidden autocade çevirmek için önce 3d solidden 2d ye geçirmen lazım "make drawing from assembly" oradan uygun görünüşü aldıktan sonra save as diyip dwg olarak kaydedersin.

tmam bekliyorum arkdaşım elinde başka çizimler filn varsa vereblirsen iyi olur örenk çizimler filn elinde

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

http://rapidshare.de/files/48959763/AYIRICI_24kV_MOTORLU.rar.html

bende mekanizma yerine katı modeller var evde solid yüklü değil yanlış bişede vermek istemiyorum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Hybris bunu yazdı:

http://rapidshare.de/files/48959763/AYIRICI_24kV_MOTORLU.rar.html

bende mekanizma yerine katı modeller var evde solid yüklü değil yanlış bişede vermek istemiyorum :)

teşekkürler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

up

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

up yardım etcek başka arkadaş yokmu

Toplam Hit: 4870 Toplam Mesaj: 26