folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Autocad Ten Anlayanlar Bakabilir Mi?

Autocad Ten Anlayanlar Bakabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Beyler pazartesiye yetiştirmem gereken bir ödevim var ve bi türlü beceremedim yapmayı. kolayda bi ödev yeni başladığım için yapamıyorum. şeklin önden yandan üstten görünüşü detaylı bi şekilde çizilecek. çizebilenlerlere 10 tl akar. ( önden görünüş çizilirken arkadaki görünmeyen çizgilerde belirtilecek kesik çizgilerle ve eksenlerde belirtilecek.)
    yalnız cidden detaylı bi çizim olması gerekiyor. ben size layerları atarım çizimde kullanılacak. önce bana print screen yaparsınız. sonra ben kontorunuzu yollarım. ve siz dosyayı yollarsınız :))
    http://img690.imageshack.us/img690/9715/img0847f.jpg

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

PC Arıza benim.. RAM'lerden biri yandı :D Yeni RAM'i bekliyorum.. Olsaydı çizmeye zorlardım :D

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Hocam bi bok anlamadım çizimden. bi yerden başlıyorum ama hep bi yerde ölçüler eksik oluyor ve yarım kalıyor. o yüzden tamamlayamadım bi türlü. son çare buna başvurdum.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Cradle-Of-Filth bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam bi bok anlamadım çizimden. bi yerden başlıyorum ama hep bi yerde ölçüler eksik oluyor ve yarım kalıyor. o yüzden tamamlayamadım bi türlü. son çare buna başvurdum.

Evet, Radiuslar felan öldürüyor adamı :D Pek zorlayıcı değil ama açıyı girdikten sonra r basıp enter felan off off :):)

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

sen bunu ciziminimi istiyorsun 

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

uz-i bunu yazdı:

sen bunu ciziminimi istiyorsun 

Ön - Üst - Yan görüşlü çizimlerini istiyor.

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

evet 2 boyutlu önden yandan üstten çizimi. öyle rastgele değil ama taşıyarak fln. :d

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Şunun gibi bi çizim.
    http://img88.imageshack.us/img88/492/sadn.png

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

3d   kullanarak 2 d  cevire bilirsin cok kolay oo  autocad  veya ugs nx hallederim   sen yeterki bu yazılım olsun de  cad cam kadar yaparım ama aciliyeti yoksa yarın yapıp vereyim olurmu 

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Hocam istediğim şekile getirebilir misin? getirirsen yarın yapsanda farketmez.
    Bu arada autocad dosyası halinde lazım bana. üzerinde oynama yapabilmeliyim yani.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    daha ayrıntılı bir resim olsaymış solidde bile çizer verirdim eline ama resim çok karışık geldi :/
    o diilde autocad 2011 az önce indi, taze taze..

zira ön tarafıyuvarlak ama aynı yuvarlaklık arka kısımda yok gibi geldi.. yada bu kafayla ben okuyamadım doğru düzgün resmi.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 2724 Toplam Mesaj: 29