Avantajlı Bol Türk Telekom Paketleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vodafone arayanlara faturasız paketler :

Her gün öğleden ikindiye Vodafone içi sınırsız konuşma ve aylık 1 GB Facebook-Instagram-Twitter üçlüsünde geçerli internet kotası veriyor. 

mkyb tarafından 29/Ara/17 14:56 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Her gün öğleden ikindiye Vodafone içi sınırsız konuşma ve aylık 1 GB Facebook-Instagram-Twitter üçlüsünde geçerli internet kotası veriyor. 

Ne tuhaf adamlar yahu . Yeni yarım altın tarifesinde Peder bey . 19 tl den 21 tl ye çıkardılar . Şimdi aynısını 18e veriyorlar . Bunları harbiden zikmek lazım .

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bunlara ek olarak pass paketler de alınabiliyor. Mesela altın maksi pakete ek sosyal pass alındığında 50 TL ye 750 dk + 1000 sms + 5gb internet + sınırsız (facebook+twitter+instagram) oluyor. Vodafone pass paketlere oranla güzel kısmı ise ihtiyacınız olmadığı zaman faturalıdaki gibi kullanmayacağın paketleri ödemiyorsun. Bir de vodafone fatura şişirmesiyle ünlü malum, müridlerden de mağdur vardı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Vodafonedan kaçın çok küfür edersiniz. Bir sürü sıkıntının yanısıra müşteri hizmetleri diye bişey yok, diğerlerinde en azından muhatabınız var. 

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Vodafonedan kaçın çok küfür edersiniz. Bir sürü sıkıntının yanısıra müşteri hizmetleri diye bişey yok, diğerlerinde en azından muhatabınız var. 

ben mail attığım her zaman dönüş yapıyolar.

siz hangi operatörü öneriyorsunuz?

ayrıca genel olarak da şunu sormak istiyorum. şu an kullandığım paket 600 dk, 1000 sms, 3 gb 19TL

bunu 22 TL ye çıkardılar. aynı fiyat aralığında 4-5 gb lık bi paket var mı?

ayrıca konuşması bol (600-700 dk felan)  100 sms 100 mb internet bile olsa yeterli, bu şekilde 20-25 TL arası faturalı taahhütsüz bir tarife var mı?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vodafone faturasız tarife ve paketlerde böyle yıllardır. Önce 18-19 liradan başlar sonra 21-22 olur 25'e kadar azar azar zam yapar. O yüzden zam geldiği zaman forumları takip edip bu tip ucuz tarife ve paketleri kovalamak lazım. Müşteriyi faturalı ve taahhütlü hatta zorluyorlar.

Müşteri hizmetleri konusunda mürid haklı. İşiniz düşerse sinir küpü yapıyorlar. Zira kendi elemanları yok. Sizinle hattınız hakkında konuşan elaman sizden sonra 5 kavonoz bal siparişi alabiliyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell'e geçeceklere en uygun paket.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/eko-3-gb-paketi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Turktelekom

Mobilist5gb 25 tl 

5gb,250dk heryone,1000sms

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Aslında çok güzel paketmiş. Genel olarak Turkcell'e sempatim var Vodafone'da aynı paketi aynı ücrete alıyorum bir tek fazlası devreden paket olması. Bu ay pek konuşmadım birdahaki ay daha fazla konuştum paketim aştım mesela paket aşım derdim olmuyor ya da internet kullanımında. Turkcell iyidir ama taahhüt süreme bakmam gerek. Teşekkürler

Mustafa