folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Avcılar Denizköşkler Nasıl Bir Yer?

Avcılar Denizköşkler Nasıl Bir Yer?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

Hocalar merhabalar, Bodrum'da sezonun bitmesi nedeniyle 3 4 aylığına İstanbul'a önümüzdeki sezon için Müşteri görüşmeleri yapmaya geliyorum ailem ile birlikte.

Avcılar Denizköşkler de Atatürk ilkokulu civarında ev tuttum fakat hayatımda hiç Avcılara gelmedim ve evide internetten buldum.

Daha önce Avcılar'da oturmuş birkaç arkadaşım aklımı çok karıştırdı geceleri önleri kesiliyormus bıçak falan cekiyorlarmis tinerciler.  Ailemle birlikte geleceğim için açıkçası biraz endiselendim. 

Avcılar Denizköşkler tarafında oturan yada Avcıları tanıyan bilenler rica etsem ufak bir yorum fikir birakabilirmi konuya.

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

İstanbul'un en relax yerlerinden biridir hocam Avcılar. Ama çevre iller boktur Esenyurt gibi. Deniz kenarı yer olduğu için oranın ne kadar davarı varsa Avcılar a gelirler, ama bir halt olmaz merak etme.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Deniz köşkler sakin bir mahalledir. 

Metrobüse de yürüme mesefasindedir.

Karı kız yönünden de on numaradır, canın sıkılmaz.  :-))

Avcılar merkeze de yine yürüme mesafesindedir. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    Ratbat bunu yazdı

Hocalar merhabalar, Bodrum'da sezonun bitmesi nedeniyle 3 4 aylığına İstanbul'a önümüzdeki sezon için Müşteri görüşmeleri yapmaya geliyorum ailem ile birlikte.

Avcılar Denizköşkler de Atatürk ilkokulu civarında ev tuttum fakat hayatımda hiç Avcılara gelmedim ve evide internetten buldum.

Daha önce Avcılar'da oturmuş birkaç arkadaşım aklımı çok karıştırdı geceleri önleri kesiliyormus bıçak falan cekiyorlarmis tinerciler.  Ailemle birlikte geleceğim için açıkçası biraz endiselendim. 

Avcılar Denizköşkler tarafında oturan yada Avcıları tanıyan bilenler rica etsem ufak bir yorum fikir birakabilirmi konuya.

güzel yerdir hocam, sıkıntı olmaz. o risk istanbulun her yerinde var malum. avcıların güzel yerlerindendir denizköşkler

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Güzel temiz yerdir. Eski den marmara caddesin de tinerciler vs. var gibi şeyler duymuştum ama hiç denk gelmedim. İstanbul'un eski sorunu dur tinerci yeni sorunu suriyeliler ve avcılar marmara caddesinde suriyeli de bir hali vardır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Hocam son olaylardan sonra eşimdeki radar havaalanlarindaki kulelerde bile yok :) töbe karı kızla isim olmaz :) 

Suan önemli olan muhit.  Avcılar bana biraz yazlık yerleri andırdı o yüzden orayı tercih ettim. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Dogma buyume avcılarlıyım .  Halada burada yasıyorum.

Ataturk ılkogretimdr 1 sene okudum . 3,4 sokak arkasinda oturuyorum yarin merkeze tasincam.

Simdi abi avcilarda balici tinerci yok. Birkac tane apaci var , semt cocuklari var , bunlarda sana karismaz ha karisirsa selamimi soylersin :)) en fazla 1 lira iseyenlere denk gelirsin . 

Ha ulkenin en nezih yerimi degil , ama oyle gozunzxde korkmasin

Mumkunse gumuspaladan uzakdurun derim.

samato tarafından 19/Eyl/15 16:53 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

gayet güzel yerdir aktiftir hepp. sosyal tesislerede yakın oldgu için kafan rahat olur sıkıntı çekmezsin.

edit: esenyurtluyum 

çay içek mi la :|

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı

Dogma buyume avcılarlıyım .  Halada burada yasıyorum.

Ataturk ılkogretimdr 1 sene okudum . 3,4 sokak arkasinda oturuyorum yarin merkeze tasincam.

Simdi abi avcilarda balici tinerci yok. Birkac tane apaci var , semt cocuklari var , bunlarda sana karismaz ha karisirsa selamimi soylersin :)) en fazla 1 lira iseyenlere denk gelirsin . 

Ha ulkenin en nezih yerimi degil , ama oyle gozunzxde korkmasin

Görüşürüz umarım. Denizköşkler merkez değilmi zaten hocam? 

Okulun tam karşısında oturucam bende. Biz Bodrum'da 2 3 km yolu yürüyerek gitmeye alışık olduğumuz için 3 km mesafe bile olsa merkez sayabilirim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Ratbat bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Hocam son olaylardan sonra eşimdeki radar havaalanlarindaki kulelerde bile yok :) töbe karı kızla isim olmaz :) 

Suan önemli olan muhit.  Avcılar bana biraz yazlık yerleri andırdı o yüzden orayı tercih ettim. 

Muhit bence gayet iyi. Dün hatta o taraftaydım sokaklar sakin.

Merkeze de taş çatlasın en fazla 2 km uzaktır. Zaten bulunduğun yer de merkez yani herşey var mahallede.

1-2 km yürüyerek sosyal tesislere falan da gidebiliyosun. Mahallenin alt kısmı sahil zaten.

Yazın bütün avcılar sahilde oluyo, güzel de oluyo yani.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı

gayet güzel yerdir aktiftir hepp. sosyal tesislerede yakın oldgu için kafan rahat olur sıkıntı çekmezsin.

edit: esenyurtluyum 

çay içek mi la :|

Pazartesi oradayım. Niye cay? Bira falan ismarliyayim hocam içki içelim. 

Toplam Hit: 3092 Toplam Mesaj: 23
avcılar denizköşkler