Avea Bu Nasil Saçmalik ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler mesaj atıyorum mesajın son kısmı karsıdakı kısıye degısık bırsey olarak gıdıyor. 2 kere basımıza geldı aynı olay 10-15 gun aralıklarla mesela ben mesajın sonuna ''h2run tahribata uye'' yazıyorum o karsıya örnegin : 'iphone telefon daha iyi'' baska bır cumle olarak gidiyor bu nasıl bı sacma olay neden boyle oluyor olabilir ? Hattanmı kaynaklanır telefondanmı kaynaklanır?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

ya sende yada karşıda virüs var telefonda. ama muhtemelen sende var

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Komik gelecek ama seninle başka bir abonenin bilgileri karışıyor olabilir mi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

Jailbreak yuklu bende iphone 3gs var hocam. ama virüslük bi durum yokki . karsıdakı telefonda samsung s3 var. samsung da uygulama olarak sadece CIA programı yuklu onunla alakalı bı durummıkı ?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı

Jailbreak yuklu bende iphone 3gs var hocam. ama virüslük bi durum yokki . karsıdakı telefonda samsung s3 var. samsung da uygulama olarak sadece CIA programı yuklu onunla alakalı bı durummıkı ?

Yok hocam senden veya karşıdan kaynaklı bir durum değil.Telefonlar sağlam.Durum sadece Avea'nın bok yemesi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Komik gelecek ama seninle başka bir abonenin bilgileri karışıyor olabilir mi ?

Sürekli ikiside aynı anda mı mesaj atıyor ? :D

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Daha önce 2 kere benim de başıma gelmişti :D Çok zor durumda kalmıstım manitaya karşı,avea selam sarkıttım sana burdan

Poet tarafından 10/Haz/13 18:20 tarihinde düzenlenmiştir

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Poet bunu yazdı

Daha önce 2 kere benim de başıma gelmişti :D Çok zor durumda kalmıstım manitaya karşı,avea selam sarkıttım sana burdan

avea danmı kaynaklı dıyosun yanı kardesım ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akd46
    akd46's avatar
    Erkek

hattını degiştir bi de öyle dene baktın hala devam ediyo git ikisinide sat hocam

müdür ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    akd46 bunu yazdı

hattını degiştir bi de öyle dene baktın hala devam ediyo git ikisinide sat hocam

hocam satmak ne alaka :d sadece 2 kez yaptı bunu.. bu ya bır programdan kaynaklı yada avea nın bok yemesı . Enson s3 e CIA ısımlı bı program yuklemıstık numaraları gosteren ondan sonra oldu gıbı sımdı kaldırıdk telefondan bakalım devam edıcekmı . 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

CIA yahut jailbreak kaynaklı olsa değişen mesajlar ingilizceye döner

...said addicted.
Toplam Hit: 1690 Toplam Mesaj: 18