Avea Olan Hattımı Vodafone Yapmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

hacılar şu an ben bunu kullanıyorum buna göre bişey yokmu bulamadım bişey bilen vardır kesin buralarda

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/konusmanetsms.shtml?pagemenu=paketler.konusma.faturasiz.konusmanetsms&pagemenu=paketler.konusma.faturasiz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

20 tl ye avea

250 dk 250 sms 1 gb internet yetiyor devrem :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

aslında avea faturalı yapayım diyorum olmadı duruma göre güzel tarifelerde var vodafone de ama gene kararsız kaldım ya

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

ben avenın yeni yıl 20 lık olanın ve ustune avea 3000 paket kullanıyorum

indirim var 12 ay tahut ve tarifenin var toplam 9 lıralık bu ay 3o geldi

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

suda var paket 15 lıra ise vergi dahil zaten vergileri oduyon pakete 7 lıra oduyosun :D

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

bakalım bugün arıyıcam faturalıya geçmek için belki bu olur ondan sonra mis gibi

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/yeninesil1000_1000e.shtml

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

Mx0TBT bunu yazdı:
    -----------------------------

fazla geldi herhalde yani hocam.. bende avea yımda son 2 dönem fatura fazla geldi. 20 -25 gelmesi gerekirken 55 -35 geldi.
    devlete ekstra vergiler çıkıyo 10-15 lira aslında paketin içinde olması gerekirken..çözemedim.aveada bi götlük var şu son 2 ayda.

faturasıza geçicem konu sahibinin pakete..  1.000 dk avea içi,1.000 sms her yöne ve 1GB internet

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

avea faturalı kullananlar müşteri hizmetlerini arayıp faturam çok geliyo hattımı wodafone a taşıcam fln derseniz sizle pazarlık yapıyolar faturada indirime gidiyolar..

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

akenaton bunu yazdı:

avea faturalı kullananlar müşteri hizmetlerini arayıp faturam çok geliyo hattımı wodafone a taşıcam fln derseniz sizle pazarlık yapıyolar faturada indirime gidiyolar..

yarın bende arıcam işte ayar vericem ona göre olmadı dicem yapamazsanız dicem vodafone yada turkcell'e geçicem dicem bakalım ne olucak ama geçerim sanırım bir güzel valla en azından ayda 20 lira yüklüceğime 40 lira bankaya yatırırım mis gibi kullanırım paketi yada vodafone geçerim ama sizce beyler hangisi iyi turkcell mi vodafone mi yoksammmmm aveamı delircem :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

mephisto bunu yazdı:

Mx0TBT bunu yazdı:

fazla geldi herhalde yani hocam.. bende avea yımda son 2 dönem fatura fazla geldi. 20 -25 gelmesi gerekirken 55 -35 geldi.
    devlete ekstra vergiler çıkıyo 10-15 lira aslında paketin içinde olması gerekirken..çözemedim.aveada bi götlük var şu son 2 ayda.

faturasıza geçicem konu sahibinin pakete..  1.000 dk avea içi,1.000 sms her yöne ve 1GB internet

fazla gelmedi sukur :D

bu iyi olan

normalde 40 50 arası 

avea bol ve sms paketi alıyodum.bide heryone yoktu giriyodu bana bu yeni tarife iyi oldu

.

arkadas 44 girmis saydı fln indirimi vardı gprsden kaymıslar :D

200 dk her yone 250 mb internet 2000 her yone sms + avea 3000 hepsini bitiriyorum :D

Toplam Hit: 2714 Toplam Mesaj: 35