Avea Sınırsız Hat Kandırmacası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

bu sabah bana ve arkadaşıma şöyle bir mesaj geldi

Tarfienizin 10000 dk  sınırı kalkmıştır.Aylık yurtiçi arama süresi 3000 dk ve aranan farklı telefon numaraları 75'i aşarsa, yurtiçi her yönü 12 Kr/dk'ya arayabilirsiniz.

Nedir bu şimdi başka kimseye geldimi bu mesajdan.

Aylık aradığım dakika 5000 dk bile tutmamıştır. 

NAsıl limitsizdir bu nasıl kandırmacadır. Yok limitsiz oraya arama, limitsiz ama şurayı arama, limitsiz ama şurayı şu kadar ara, limitsiz ama bu kadar numara ara

NASIL LİMİTSİZ BU ARKADAŞLAR !!!!!!

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yapacak birşey yok sözleşmelerinde şöyle bir ibare var sonradan gsm şirketi isterse tarifeyi haber vererek değiştirebilir.

senin yapacağın ne al avea hattını geç turkcelle :) yada vodafone ye

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Geçen gün babama mesaj gelmiş. Süper tarife diye. Türkcell ve sabit hatları 480 dk ve akşam 9 sabah 9 arası 5 bin dk aramak herşey dahil 51 lira. Hoşuma gitti. Diğer operatrlerle konusmanın dakikasını sordum 64 kuruş dedi. OHa diyip kapattım telefonu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    hocam evet öyle sözlesmede ayrıca sen 10000dk bıtırebılecekmısınnnn?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek
    Şuan en karlısı vodafone gbi  gözüküyor, ama hepsi yine de sömürüyor her yönden

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-M-D
    C-M-D's avatar
    Erkek
    Turkcell'le bağlan hayata..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Zaten toplasan 5000 dk bile konuşamıyoruzki aam nasl saçmalık bu zaten günde 2-3 farklı numara arasan ayda 75 i çok rahat geçersin.neresi limitsiz bunun ?

Bu kadar kandırılmazki kardeşim.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

bu sabah bana ve arkadaşıma şöyle bir mesaj geldi

Tarfienizin 10000 dk  sınırı kalkmıştır.Aylık yurtiçi arama süresi 3000 dk ve aranan farklı telefon numaraları 75'i aşarsa, yurtiçi her yönü 12 Kr/dk'ya arayabilirsiniz.

Nedir bu şimdi başka kimseye geldimi bu mesajdan.

Aylık aradığım dakika 5000 dk bile tutmamıştır. 

NAsıl limitsizdir bu nasıl kandırmacadır. Yok limitsiz oraya arama, limitsiz ama şurayı arama, limitsiz ama şurayı şu kadar ara, limitsiz ama bu kadar numara ara

NASIL LİMİTSİZ BU ARKADAŞLAR !!!!!!

peki fiyat aynımı hocam ? hala vegıler dahıl 60 kusut tl demı ?

eger öyle ise git tuketıcı mahkemesıne

şuna bak hem tarıfe degıstırıorlar hemde fıyat aynı burda bızım yararımız ne ?

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

başka bir sitede buna benzer bir durumdan mağdur olan birisinin yazısını olduğu gibi kopyalıyorum.

aveanın 55 ytl ye sınırsız konuş kampanyasından bilinmeyenler

1- 55 vergi hariçtir. vergi dahil 66 TL dir

2- en önemlis kandırma faturada yaşanacaktı. benim adıma 4 avea öğretmen hat var ben aradım bana eğer sizi başkaları arar ve siz kapatın ben ararım derseniz ya da meşgule koyar ve siz ararsanız biz bunu tespit ettiğimizde bunu kampanyayı kötü amaçlı kullanım olarak sayarız. sözleşmede aveanın bu yönde değişiklik yapma hakkı vardır dedi. böylesi durumda dakikası 400 kuruştan ücretlendirme yapabiliriz dedi.

ben onlara ama reklamda bile siz insanlara siz kapatın ben ararım diye reklam yapıyorsunuz dedim. o konuda birşey söyleyemem diye geciştirdi.

bu durumu farklı platformlarda başlıklarda dile getirin ve güncel tutun. yeni mağdurlar oluşmasın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Az önce mesaj geldi.  3000 dk. düşürülmüştir diye.  müşteri hizmetlerini aradım cevap vermiyor. Mail attım ben de. Zaten avea kadar boktan bir ses kalitesine sahip ve olur olmadık yerlerde çekmeyen bir operatör daha yok. Bir de üstüne bunu yaptılar. Türksele geçiyorum en azından telefon çeker.

tepkisiz kalmayın  mail gönderin.   sanırım müşteri hizmetleri kilitlendi tepkiden cevap vermiyorlar (:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

NowalgiN bunu yazdı:

Az önce mesaj geldi.  3000 dk. düşürülmüştir diye.  müşteri hizmetlerini aradım cevap vermiyor. Mail attım ben de. Zaten avea kadar boktan bir ses kalitesine sahip ve olur olmadık yerlerde çekmeyen bir operatör daha yok. Bir de üstüne bunu yaptılar. Türksele geçiyorum en azından telefon çeker.

tepkisiz kalmayın  mail gönderin.   sanırım müşteri hizmetleri kilitlendi tepkiden cevap vermiyorlar (:

Aynen bende arıyorum ama kendi altyapıları bile yetersiz oldugu zaman call center çöküyor :)

Toplam Hit: 2973 Toplam Mesaj: 15