Avea‘Lı Arkadaşlara Bir Sorum Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Yahu arkadaşlar. Bu Avea'nın lüzumsuz lüzumsuz ticaret oyunlarına ayak uyduramaz oldum. Bir kampanyayı tanıtıyor, arkasından başka bir şey çıkıyor. Mobil İnternet paketi yaptıracağız, reklamda bunu dile getirmiyorlar, sonra vay efendim önce 10 TL'ye şu paketi alacaksın, vay efendim bu kampanyadan yararlanmak için önce şunu satın alacaksın. Yalan dolan. Bir de sürekli bir kampanya çıkarılıyor. Yetişemiyorum. Size sorum şu: Faturasız tarifemde 20 TL yüklü. 9 Lirasıyla 10.000+1.000 Sms yapacağım. Geri kalan 11 TL ile mobilden bağlanacağım avea internet paketi yapmak istiyorum. Şu an bu aralıkta yapabileceğim internet paketleri neler? Ne yazıp nereye göndereceğim? Kotası nedir? Bana bir açıklayın lütfen, internet paketi yapacağım. Şu an mobilden yazıyorum bu konuyu. Bir aksilik olursa özür dilerim şimdiden. Kampanyaları mobilden takip edemiyorum. Maksimum 11 TL maliyetle bana cepten avea internet paketlerini yazar mısınız? arkasından bişe çıkmasın ama. Önce 10 TL'ye her yöne 200 dk satın almanız lazım gibisinden.

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

19 tlye avealılarla 1000 dk + heryöne 1000sms + 1000mb internet paketi yapıyorum. hatta 30 tl yükleyip 120 dk heryöne dakika veriyor 9 tlyede 10000 avea + 1000 her yöne sms yapıyorum bi ay sınırsız gibi kullanıyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

19 tlye avealılarla 1000 dk + heryöne 1000sms + 1000mb internet paketi yapıyorum. hatta 30 tl yükleyip 120 dk heryöne dakika veriyor 9 tlyede 10000 avea + 1000 her yöne sms yapıyorum bi ay sınırsız gibi kullanıyorum

Nasıl yaptın hocam bunu? Ben her ay 19 TL sabit tutar ödeyemem. Bu benim ikinci hattım. Yani faturalı tarifeyse, benim için imkansız. Kafam ne zaman eserse yüklerim sms de yenilenir internet paketi de. Öyle özetleyeyim yani sana.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

hocam 19 tl ye 500dk her yöne + 1000 sms her yöne + 1gb internet yap

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı

Nasıl yapılıyor hocam? Faturasız tarife mi bu? Ne yazıp, kaça gönderiyoruz ya da ne yapıyoruz bilgi verebilir misin?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

hocam 30 tl ye 500dk her yöne + 2000 sms her yöne + 2gb 3g sonra sınırsız edge yap

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    SoloTurk bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı

Nasıl yapılıyor hocam? Faturasız tarife mi bu? Ne yazıp, kaça gönderiyoruz ya da ne yapıyoruz bilgi verebilir misin?

hocam bunu yaptırmak için aveaya geçmen lazım sen geçtin mi yoksa zaten avealımıydın?

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı
    SoloTurk bunu yazdı

MiqRoP bunu yazdı

hocam bunu yaptırmak için aveaya geçmen lazım sen geçtin mi yoksa zaten avealımıydın?

Turkcell'den avea'ya geçtim hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    SoloTurk bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı
    SoloTurk bunu yazdı

MiqRoP bunu yazdı

hocam bu denen tarife ve kral tarife (hocam 30 tl ye 500dk her yöne + 2000 sms her yöne + 2gb 3g sonra sınırsız) ye geçişler bitti diye biliyorum.

şuatn 20 liraya 500dk+5000sms+sınırsız net var.(başka hattan geçtiysen ve 12 ay taahhüt verirsen)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Hocam Aveanın sitesine gir sana en uygun olanı seç birsürü kampanya var avea sitesinde.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    SoloTurk bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı
    SoloTurk bunu yazdı

MiqRoP bunu yazdı

25yaş altı birinin tcyi 1961e yolluyodun galiba

Toplam Hit: 2600 Toplam Mesaj: 12