Avea‘Lı Müridlerin Dikkatine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam..

Bugün gittim bir avea bayiine Faturasız olan hattımı Yeni Yıl tarifesi mi ne varmış 25 TL ye 400 dakika 4000 sms ona geçirecektim faturalı olacaktı.

Ama ben 4-5 sene önce hattımı aldığımda 18 yaşın altındaydım bu yüzden bana açık hat satmış sanırım aldığım telefoncu bugün öyle dediler bayiden. 

Bu nedenle hattım üzerinde hiçbir işlem yapamıyorum adam sadece kontor yukleyip kullanabilirsin bu hattı başka hiçbir şey yapamazsın dedi. 

Çook çok güzel bir numaram var ve kendimi bildim bileli aynı numarayı kullanıyorum bu yüzden Yeni Numara Almayı hiç istemiyorum. Ama böyle bi durum varsa er geç yeni hat almam gerekecek kendi üzerime. 

Bu durumda neler yapabilirim yardımcı olur musunuz daha önce yaşayan oldu mu böyle bir şey?

ModS: konuları doğru yerlere açalım

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek

bnce derdini müşteri temsilcisine anlat yada adamı bul telefoncu çözemez bu işi çünkü onlar boyle bir şey yapmaya kalktığında nufus cuzdanı fotokopisi falan lazım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Hocam faturalı hatlar bedava bildiğim kadarıyla al bir faturalı hat 2 tane hattın olsun. Faturalı hattının numarasını özel kişilere verirsin.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

hic bir sey yapamaz. 2 senedir ayni sorunla ugrasan arkadasim var.

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek

Açık hat nedir bilmem ama, Turkcell hattı vardı kuzenimin benim üstüme 32tl verdik onun üstüne aldırdık.

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

bir dönem kısa süreliğine de olsa bu durumdaki hatları kimliğinle üzerine alabiliyordun  kampanya vardı

genede avea müsteri hizmetlerine durumu açıkla belki bir oluru vardır

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

numarayla fantezi yaşamanın anlamı yok.bence dön bu yoldan.numara numaradır.üstelik nefes bile almıyor :D

haklı öğüt egoyu öfkelendirir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

evet bi dönem üzerine alabiliyodun ama şimdi o muhabbet yok heralde. müşteri hizmetleriyle görüş hocam bi

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Eski sabit telefonlar olsa tamam da artık kimse kimsenin numarasını elle yazarak girmiyor rehberde kayıtlı zaten numara çevirme diye birşey yok.DiKeyEy 'in dediği gibi numarayla fantezi yaşamaya gerek yok :) Avea'nın çağrı merkezini ara sert konuş biraz benim suçum mu falan de. Olmadı şikayetvar.com'a yaz müşteri hizmetleri ile çözemediğin birçok şeyi oradan çözebiliyorsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bnurullah
    bnurullah's avatar
    Erkek

Bendede aynı sorun oldu tanıdık m.temsilcisi vardı kontur yuklemedim hat 5 ayda kapandı 4 ay daha bekledım havuza düştü numara benim m.temsilcisi hemen işleme aldı bana satiş yaptı olayı bu şekilde çözdüm birazda şans olması lazım tabikide allah kolaylık versin diyeyim açık hatlar genelde mimli yanı sapık hattı gözükür piyasada  

Yerli Halk Kahramanı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

eski numaranı yeni numarana yönlendir

Toplam Hit: 2625 Toplam Mesaj: 15