Avira Antivir 9 Cıktı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Use Linux,stay safe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    avira free kullanıyorum gayet güzel key derdide yok opera ve avira sağolsun şuana kadar virüslerle uğraşmadım hiç kişisel pcmde. yeni sürümü win7 li pcmde denicem bakalım

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    Müridler Amına Koydumun Avirasını yükledim pc reset attı reset attıktan sonra 2 tane trojan buldu delete dedim sildi sonra pc tekrar reset attı şimdi çalışmıyor masaüstü arka planı geliyor materyaller gelmiyor ctrl+alt+delete gözattan zor bağlandım nası düzeltcem lan ben bunu :@

Avukat/Hukukçu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    aynen bana da olmuştu avira piç etmişti format attım düzeldi :) :)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

sayın müridler arkadaşım bana yarın kaspersky 2009 getirecek acaba onumu yükleyeyim yoksa aviramı indireyim yani hangisi daha iyi olur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

Lostok bunu yazdı:
    -----------------------------

sayın müridler arkadaşım bana yarın kaspersky 2009 getirecek acaba onumu yükleyeyim yoksa aviramı indireyim yani hangisi daha iyi olur

---

hocam bence avira kür çünkü  3 ayda bir key alır lisanas problemini halledersin

kasper kullansan key bulma derdi filan uğraşılamaz sanıyorum

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı:

hocam bence avira kür çünkü  3 ayda bir key alır lisanas problemini halledersin

kasper kullansan key bulma derdi filan uğraşılamaz sanıyorum

saol hocam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Siz antivirüsü kullanmasını bilmezseniz antivirüs ne yapsın ? örneğin önemli bir .exe ye bulaştıysa özellikle sistemin çalışması için gereken bişeyse silinmez karantinaya alınır.Sonuçta bu antivirüs nereye virüs bulaştıysa orayı saptamakla yükümlü.Ama siz virüs buldu hadi hemen sileyim derseniz olmaz.Virüs türünü ve bulaştığı .exe yi internette bi araştırın öyle silin.Burda Avirada olsa Kaspersky da olsa Panda da olsa siz bilmezseniz sildiğiniz şeyi sonuçta sistem uçabilir.Ayrıca Avira şuanda en iyi antivirüstür.Ne yeni çıkan Kaspersky 2009 ne Nod32 4.0 hiçbiri daha onu geçicek kapasiteyi yakalayamaz.Ve GData da virüs veritabanını değiştirmiş bunun nedeniyle Avira nın gerisinde kalacağı düşüncesindeyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

avira premium 9.0 için 2011 yılına kadar geçerli key

tıkla

All is well
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek
    god bunu tam olarak nasıl yapacaz biraz bilgi verir misin :s bende hala aktif olmadı 

2 x pi x re x pi x pi x mi x 7
Toplam Hit: 5918 Toplam Mesaj: 36