folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder AV"Ler Tarafindan Taninmayan Trojan Ariyorum !!

AV"Ler Tarafindan Taninmayan Trojan Ariyorum !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blacktron
    Blacktron's avatar
    Erkek

Arkadaslar güzel Trojanlar yaziliyor ama aninda AV'ler tarafindan yakalaniyorlar.Acaba elinizde AC'lere taninmayan SPY tipi trojanlar varmi? Yada ise yarar bir Trojanin AV'lere karsi nasil editleyebilirim?

Bu konuda bilgisi olan arkadaslar bilgilerini yazabilirlermi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    var ama vermem niye vereyim ki sonra avden çalışan biri görür ona koruma koyar biraz kafanı kullan madem öyle kendi trojanini yaz

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blacktron
    Blacktron's avatar
    Erkek

Su yazdigin mesaja bak be...

Neyse c++ ile zaten su an yaziyorum.Bazi yerlerde kasiyor ama bir iki haftaya biter.Basit islemler bitti sadece su klosör seklinde server.exe yapma özelligi kaldi , onuda hallettimmi islem tamam.

Bu arada birde Joiner.exe yazdim o da süper oldu.Insallah bundan sonra böyle trojan diye dilenmiyecegim !!!!

Serveri olusturma aninda  UPX ilemi yoksa  Aspack  ilemi packen yaptirsam daha iyi olur.Yada kendi pack sistemimi yazsam ???

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

UPX de Aspack te çok kolay yakalanıp siliniyor avlar tarafından.. trojan arıyorsan Pinch i bul.. çok ii..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

daha cok ararsin...

AVler tarafindan taninmayan trojan bulunmaz yazilir hojam...

ve yazincada kimsee vermemeni tawsie ederim bi kisinin makinasina webden a.v scan yapmasina bakar, aninda listeye girer o da

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blacktron
    Blacktron's avatar
    Erkek

Dostum zaten su an üzerinde calistigim bir örnek var ama daha bitmedi.

Insallah yakinda bitecek.Server görünümleri üzerinde calisiyorum ve birde Server olusturulurken Packung olarak hangi sisitemi kullanayim diye düsünüyorum.

Neyse acaba burda Trojan Kodlarini tartisip bilgi alabilecegimiz bir bölüm olsa iyi olmazmi?Belki diyeceksin Programlama dilleri bölümleri var , ama bence sadece Virus ve Trojan calismalari bölümü olsa daha iyi olur.

Neyse yinede sen bilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ered-Nimrais
    Ered-Nimrais's avatar
    Erkek

Bulursan banada gönder :D

"And as we wind on down the road Our shadows taller than our soul. There walks a lady we all know Who shines white light and wants to show How ev"rything still turns to gold. And if you listen very hard The tune will come to you at last. When all are one and one is all To be a rock and not to roll. And she"s buying a stairway to heaven" Led Zeppelin-Stairway to Heaven
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spirit31-31
    spirit31-31's avatar
    Erkek

arkadsım ilk soruna cvp verim anti ye yaklanmayan trojan bulursun ama sor heleki trojan para kazanmak amaçlı üretilmişse imkansız misal bak proagent 2.1 veya prorat 1.9 su an ikisininde free versiyonları antiye yakalınıyor misal proagent 2.1 çıktğında daha tazeyken elime geçti ama kasperskyımı ilk update ettikten sonra kasper yakalamaya başladı proagentleri peki neden nasıl bu kaddar çabuk bir düşün proagentin paralı versiyonuda var veya proratın adam direk free sini nortona kasper sky  a avasta vs vs vs bütün antilere gönderiyorki adam speccial edititonunu yani paralısını satabilsin eğer göndermesse ve proagent yada prorat ın free versiyonları av lere yakalanmassa adam para kazanamas bir düşün : bu arada kolay gelsin çalısmanda umarım başarıya ulasırsın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blacktron
    Blacktron's avatar
    Erkek

Peki arkadaslar bu trojanlarin serverlerini editleme konusunda birseyler yapamazmiyiz?

Yani bir serveri undecdet etmeyi nasil yapabiliriz?Örnegin ProAgent 2.1 veya PraRat 1.9 serverlerini nasil undecdet yapabiliriz?Bu konuda bilen arkadaslar fikirlerini bizlerle paylasabilirlermi accaba?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blacktron
    Blacktron's avatar
    Erkek
    Bu konularla burda kimse ilgilenmiyormu?Kimsenin ilgisini cekmiyormu?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Delphi deseydin sana yardım edebilirdim . Ama C++ da geçcen o işi :D..

Daşşaklı bir trojan yazacaksan biraz vaktinin alacağıını söylemeliyim... Benimde trojan yazmak gibi hayalim oldu . Ama şu an trojan mrojan hiç tat vermiyor insana . Ama yazmak istiyorum ama vakit alacağını biliyorum ve ayrıca vaktim yok. Bir insana zarar veripte ne yapacağım ki (MK da zarar veren çok ama ben vermiyorum . Günaha girmeyiz inşallah YARABBİ :D :D :D) Şerefsizim cehennemde yanacam :D :D :D...

Sana kolay gelsin .

Bu arada bol bol source incele ama şunu unutma ii bir trojan yazmak istiyorsan kendin başla kendin devam et kendin bitir derim.Bunu neden söyledim dersen her programcının kafasından geçenler farklı dır .. Umarım anlıyorsundur. Bu arada eğer cidden başlayacaksan bir kağıt kalem al server ın mantığını kağıda dök kafan karışa bilir . İlk başta kolay gelir sonra içinden bile çıkamıyor insan (bazen hatalar , vs. , algoritmalar vs , ler )..

Edit server olayına gelince her exede (ismi tam aklımda değil ama sanırım .jac tı? :?:  ) but ür dosyalar vardır . Aslında bilgi oraya aktarılı ve server denen ahmaklarda ordan okurlar.. Delphi ile ilgili örneğim var elimde. C++ için de vardı sanırım. Eğer istersen arşivlerimi karıştırmam lazım...

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 4816 Toplam Mesaj: 12