folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ay Sonuna Kadar Nasıl 100 TL Kazanırım ?

Ay Sonuna Kadar Nasıl 100 TL Kazanırım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ay sonuna kadar internet faturasını yatırmazsam internet kesilecek. Bir de taahütlü kullandığım için ekstra fatura çıkarma ihtimalleri var.

Sizin yapılacak bir işiniz varsa yapabilirim müritler veya nasıl kazanabilirim bu parayı ? Dışarıda çalışamıyorum her gün sabah-akşam stajım var.

Not: internet benim için çok önemli bütün işlerimi internet üzerinden hallediyorum...

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Servis sağlayıcıları 2. faturanın son ödeme tarihinden sonraki gün internet erişimini keserler. Tabii internet kesilince internet üzerinden güvenli ödeme için https protokolünü açık bıraktıklarından internet kesilse de https protokolü bulunan sitelere girmeye devam ediyor.

Hat açma-kapama bedelinden başka (19 TL) bedel istemezler. Gerçi bunu kaldıracakları yönünde dedikodular dolanıyordu en son ama şu an ne yaptılar bilemiyorum.

Son olarak nasılsa ilk başta bu söylenecek başkası söylemeden ben söyleyeyim: iddaa oyna hocam :)

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

vallaha bende daha ödemedim :) 2. fatura gelsin 3. de öderim diye düşünüyorum :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

günü birlik işlerde çalışabişlirsin. animatörlük ankötörlük pazarcılık .

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Şubatın kaçı hocam skype'm var sende ben öderim 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

@1049 biliyorum hocam bu ay 3. ay. Hat açma bedelinden başka istemiyorlarsa çok iyi valla süper. İddia oynayacak param bile yok ne yalan söyliyim :)

@DJ_Alper para varken ben de öyle düşünüyordum staj dosyası masrafı altında soydukları için beş parasız kaldım hocam :)

@samaccc zaten anketörlük yapıyordum hocam staj işi çıkınca bir yerde çalışamaz oldum. Gece işi arıyorum da sanmıyorum bulabileceğimi burası Erzurum seçenekler kıstılı hocam. En fazla taksicilik yapabilirdim ehliyet yok :)

@EricNorthman hocam canını yerim :) Ama öyle olmaz sağolasın, bir işin ucundan tutmadan karşılıksız para alamam.

Bana daha çok sermayesiz bir internet işi lazım anket doldurma olur, editörlük olur, makale yazarlığı olur. Hani bu tarz bildiğiniz siteler varsa süper olur.  Olmazsa da sağlık olsun neydah ahan :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

@EricNorthman hocam canını yerim :) Ama öyle olmaz sağolasın, bir işin ucundan tutmadan karşılıksız para alamam.

Bana daha çok sermayesiz bir internet işi lazım anket doldurma olur, editörlük olur, makale yazarlığı olur. Hani bu tarz bildiğiniz siteler varsa süper olur.  Olmazsa da sağlık olsun neydah ahan :)

Sen sıkma canını hocam :) Tarihi ver ilk önce bende bu hafta sonu rahatlıyorum skpeden konuşur hallederiz merak etme :)

EricNorthman tarafından 04/Şub/15 11:35 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bysinem
    bysinem's avatar
    Dişi

internetin kapanır olur biter :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Babacan istanbuldaysan al bir termos çay sat inan daha fazla kazanırsın. Hele emin önü de galata köprüsüne git balık tutanlara satsan yeter.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Babacan istanbuldaysan al bir termos çay sat inan daha fazla kazanırsın. Hele emin önü de galata köprüsüne git balık tutanlara satsan yeter.

Dayak yersin. Oraların satıcısi bellidir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

@bysinem Geçimimi internetten sağlıyorum ama uzun vadede. Şimdi kısa vadede kazanmam gerek.

@x-files İstanbulda olsam denerdim hocam doğru diyorsun açık alanda bekleyen insanlara çatır çatır gider sıcak içecek. Erzurumda düşünüyorum öyle bir yer yok olsa vallaha yapardım utanılacak bir olay değil...

Androidte oyun indirip apra kazanılan uygulamalara bakıyorum ay sonuna kadar her uygulamadan günlük 1 dolar dahi kazansam yeter galiba. Bildiğiniz uygulamalar varsa paylaşmaktan çekinmeyin :)

DadasAdam tarafından 04/Şub/15 14:02 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2658 Toplam Mesaj: 21