folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ayakkabı Boyacısı Standı Nerede Bulabilirim, Ne Gibi Yerlerden Satın Alabilirim?

Ayakkabı Boyacısı Standı Nerede Bulabilirim, Ne Gibi Yerlerden Satın Alabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Ayakkabı Boyacıları var biliyorsunuz, ayakkabı falan boyuyorlar, Ben izmirde böyle bir stand alıp işletmek istiyorum, Varmı Tanıdığınız Yerler Yada Ne Çeşit Yerlerde Bulabilirim, Ön Bilgi Hakkında Bir Araştırma Yapıyorumda, Yardımcı Olursanız Sevineceğim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ya stand derken neyi kastettiğini anlamadım.. boya sandığımı yoksa lostra salonu gibi bişeymi.. en iyi bilgiyi o işi yapanlardan alabilirsin..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek

Böyle Yabancı Filmleri Seyrettiğimizde Orada Böyle Metro Tipi Yerlerde Boyacılar Varya hani ayakkabı boyuyorlar işte öyle bir stand arıyorum :), 2 tane boyacıya sordum 2side sölemedi :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    stand dedii heralde şey hani böle koltugu fln var sn otururken adam boyuyo fln o tarz bişi demi ?

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek

bariz boyacı sandıgı soruyo herif işte olm :D

all this pain is an illusion...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    evet öyle bu resimdekinin daha büyüğü ve daha görkemlisi olacak. http://www.flickr.com/photo_zoom.gne?id=149470326&size=o
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    Bokee bunu yazdı:
    -----------------------------

Böyle Yabancı Filmleri Seyrettiğimizde Orada Böyle Metro Tipi Yerlerde Boyacılar Varya hani ayakkabı boyuyorlar işte öyle bir stand arıyorum :), 2 tane boyacıya sordum 2side sölemedi :)

-----------------------------
    gene anlamadım :) eğer sölemelerini istiosan 5-10 YTL vermen lazım.. örnek verim; bursada oturuom, uludağın eteklerinde bi parklık alan var, orda ucuza veren kızlar olduunu öğrendik arkla, gittik bulamadık, orda çekirdekçi çocuğa sorduk bilimom dedi 5 milyon verdik anlattı :D gerçi kızları bulamadık göte giren 5 milyon oldu :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    resmi görünce anladım :) ii de bunun büyüğünü kamyonla mı taşımayı düşünüosun? :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Hayır İzmirde Bir Plaza Açılacak Oraya Kurucam, Başınada Bir tane eleman koyucam, gelsin paralar :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek

bu sandıgı anca iki elamanla idare edersin, sandıga bak amk tüm izmirin ayakkabısını boyar walla :D

all this pain is an illusion...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    ya aq git kumda oyna sen
Toplam Hit: 2397 Toplam Mesaj: 16