Ayakkabı Dünyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

herkese hayırlı forumlar

beğendiğim bir ayakkabı modeli var nike zoom span 2 921703-001 modeli

internette ortalama fiyatı 350-400 arası

1 ayakkabıya o kadar para ödeyecek durumda değilim ayakkabı dünyasında 265 yazıyordu girdim 200 üzeri alışverişe 25 indirim daha çaktı 240 liraya indi bi işkillendim ortalama fiyatı 350-400 olan ayakkabı bu fiyata nasıl burda oluyor diye

varmıdır alışveriş yapan bu siteden sahtelik falan yada elinde kalmış iade ürünmüdür nedir anlamadım 

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam zaten adamlar malı dip fiyattan alıyor marka farkı diye bişi var. al bişi olmaz. firma sağlam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Hocam İstanbul'daysan salı günü sabah 10 da Olivium Nike'a git. Ben geçen salı gittim;

190 TL ye 924469-002

264 TL ye 875943-002 aldım.

454 TL'ye 2 çift almış bulundum, tavsiye ederim.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Ayakkabı Dünyasından bahsediyorsun hocam sahtekarlık olma şansı yok. Ürün eskiyse felanda iade edebilirsin prensiplimüşterimemnuyeti olan bir firma daha önce çalıştım orada

#....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsayisciAsayisci
    Asayisci
    Asayisci's avatar
    Erkek

Bende başka bir yönlendirme yapayım. Uzun yıllar Nike kullandım. Ta ki Salomon ile tanışana dek...

Anlatılmaz. alınır ve kullanılır.. bir daha da ayaktan çıkarılmaz..

okkadar...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Salamon kadar takoz bir ayakkabı giymedim. Skechers en rahat ayakkabıdır gerçi biraz tipsizdir ama skechers giydikten sonra yalın ayak yürüyün bi, ayaklarınız size takoz gibi gelecek :) 

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Skechers gerçekten rahat ayakkabı ama genelde düz zeminde falan. Columbia kullanıyorum, o da gayet iyidir. Nike bi türlü sevemedim, Adidas'ın climacool serisi de güzeldir ama biraz pahalı tabi. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Güvenebilirsiniz hocam, öyle bir şey olursa kan alırlar ( işin içinde olan biri olarak söylüyorum) 

طדṮ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

hocular, denimpark_shoes diye sayfa var instagramda. Bunlar ucuza satıyor makyaj olarak aynısı hiç alan kullanan oldu mu? o fiyatlara almaya değer mi?

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

kara lastik giyerdik çocukken hala daha vardır köylük yerlerde aklıma geldi yazayım dedim hocam

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

kara lastik giyerdik çocukken hala daha vardır köylük yerlerde aklıma geldi yazayım dedim hocam

Rahat bir ayakkabiydi. 

Toplam Hit: 2594 Toplam Mesaj: 12
ayakkabı