folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aydın Adnan Menderes Üni

Aydın Adnan Menderes Üni

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Aydında Oturan mürit varmı yha  aydın meslek yüksek okulu nerdedir yarım edin yha

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

:))hay allahım :)

neyse;

Bende Amasya Üniversitesine gidicem ordan mürid çıkarsa bana ulaşsın msn'den :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    yok yha

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozoglan
    ozoglan's avatar
    Erkek
    hangi bölümü kazandın.farklı farklı yerlerde fakülteler var

paramparça aşklar ve köpekler..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek

fakulte farkli yerlerde ancak aydin cok kucuk bir sehir. buyuk ihtimalle otobusle gidiceksin otobus garajinda sor fakulte nerde diye gosterirler senin gibi gelen ogrencilere aliskin onlar. ondan sonra dolmusa (aydinda belediye otobusu bulamazsin) binersin ve gidersin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Okul Aytepedeymiş Kepez Mevkinde  Okul 

Makina-Resim Konstrüksiyon Bölümünü Kazandım

Belediye Otobüsü Bulamıycağız demek 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek

Aydın'lı değilim ama biliyorum.Aytepe'de evet.Bayaa bir dik ve dolanbaçlı çıkması ama kestirmeden direk çıkılan merdivenlerde var.Türkiye'nin en sıkıcı şehirlerinden biri Aydın.İnsanları küçük yerde yaşamaya o kadar alışmışki 10 dakikalık mevkiye oo çok uzak diyip arabayla gidiyorlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Herkesin Fikrine saygı duymak lazım başkalarına görede güsel diolar sonuçta aydın yane egede izmirle muğla arasında

insanlarını bilmiorum hiç gitmedim 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    La bende Amasya'ya geliyorum (H) Yokmu amasyalı :D Amasya Üniversitesi meslek yüksek okulu nirde :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    amasya cok kücük..bir sehirdir.. aynı evler köylerdeki gibi 5 10 mt de bir görünür ..yamaca dogru evler yükseliyor gibi yani bilmiyorum amasyanın yüksekokulunu ama zorluk cekmessin okula gidip gelirken..

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Amasya Aydın Yolcusu Kalmasın =)

Toplam Hit: 2225 Toplam Mesaj: 20