Aynı Anda 2 Kişiye Aşık Olunurmu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

ben yolda gordugum kızlara bile asık oluyom seninki ne ki

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aksako
    Aksako's avatar
    Erkek

beyler yanlız sex yapmak arzusuyla , aşk arzusunu bir sanmayın. genellikle sokakta görduğumuz kızlar hakkında eve atma fantazileri kurarız :))

ama insan aşık old. da o kız hakkında öyle bişi duşunumez kolay kolay.

Bu arada arkadaşım sen ikisini de sevmiyorsun neden mi?

Sevsen zaten aldatmazsın.Sadece ikisinle de vakit öldurmeyi seviyorsun.

Geleceğin HolyOne ı insallalh :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

senin yaşadığın sadece arzular hoca...

Koy ikisini yan yana hangisini sectiğini o zaman anlarsın...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

olunur hacim olunur

catal olur efelerin yüregi

Laaaaaan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Babalar iki kızı sevmek(oyle zannetmek) asıklık degil .Abazanlıktır... Sevmek oyle bisey ki degil iki kisiyi bir sevdinmi dunyada ondan başka kimse umrunda olmaz...

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek

sildim.

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Bak dost sana tek tavsiyede bulunacam dövüs klubunü izle cok güzel bi film ...o filmten ders cikarirsin belki ne dersin ?

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Aşk bu kadar değersiz değil..

Sen aşık değilsin.. Sadece Egolarini tatmin ediyosun..

Yazık o kızlara..

Kimsenin duygularıyla oynama , gün gelir seninkiyle de oynarlar (yaşadım ordan biliyorum) acı bişey

Ya birini sev şimdiden ya ikisini de sevme

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    axl_
    axl_'s avatar
    Erkek
    beyler siz ne diyonuz be..ben aynı anda kaç kişiyi sewdim..ama yalnızca sewdim aşık olmadım..aşk we sewgi çok başka şeyler..bi insanı gördüğünde için titriyosa aşk odur..diğeri ise sadece değer..hiç kimse aynı anda 2 lişiye aşık olamaz...

parasızlıktan kestiremediğim sakallarım sosoyede moda olmuş..way a.q nasıl dünya bee:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    üüfff abi fena kodu lafı. ben olsam kendimi aşşa atarım :PP
Toplam Hit: 9336 Toplam Mesaj: 42