Ayyıldızın Gazze Saldırısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

gülelimmi ağlıyalımmı :)

İsrail'in Gazze saldırılarına işaret eden Siber Savaş Uzmanı ve Araştırmacı Yazar İshak Telli, bunun İsrail'e güzel bir cevap olduğunu ve devamının da geleceğini belirtti.

Türk hackerlar İsrail'in Demir Kubbe Savunma Sistemini hackledi. Ayyıldız Timi, mevcut sistem ve güvenlik duvarlarının aşılması bir o kadar da zor olan İsrail'in Arraow 3 Balistik Füze ve Hava araçlarının yazılımını hacklemiş durumda. Konu üzerine İHA'ya açıklamada bulunan Siber Savaş Uzmanı ve Araştırmacı Yazar İshak Telli, Ayyıldız Timi'nin, İsrail'in Arraow 3 Balistik füze ve hava araçlarının yazılımını hacklediğini ifade ederek, "Hack üzerine dünya da yapılamayacak bir şey yok. Televizyonlar hackleniyor, uçaklar, istihbarat birimleri hackleniyor. Herhalde bunu yapan arkadaşlar Savunma Bakanlığı'nın hava radar sistemlerine girdiklerini düşünüyorum O şekilde bazı sistemlerin görünmemezliğini sağlamış olabilirler diye düşünüyorum" dedi.

Hackerlerin bu işlemleri yaptıklarında çok büyük teknolojilere ihtiyaç duymadıklarını belirten Telli, "Bu sadece akıl ile olan bir şey. Elinizde bilgisayar, server olduktan sonra dünyadaki bütün sistemlere girebilirsiniz. Geçilemeyecek kapıları geçersiniz, Savunma Bakanlığı'nın arkasından ona bağlı birimlere geçiş yaparsınız ya da engelleyebilirsiniz, sistem de görünmez hale getirebilirsiniz bazı şeyleri" ifadelerini kullandı.

Sistemin hacklenmesinin milyonda bir ihtimali olduğuna, bunun şehit çocukları ile insanların duaları ile olduğuna işaret eden Telli, "Ben ona inanıyorum. Çünkü bu sistemleri ve bu güvenlik duvarlarını geçmek çok zordur. 14 yıldır bu işin içerisindeyim, olmayacak şeylerin birkaç kişinin duasıyla olduğuna şahit oldum. Ayyıldız'ın 13. senesi ve dünyada hacklemediği sistem yok" diye konuştu.

1 MİLYON SİTE HACKLENDİ

Telli, İsrail'in yapmış olduğu katliama karşı Ayyıldız Timi'nin yaptıklarını doğru bulduğunu belirterek, "Bu İsrail'e güzel bir cevaptır ve devamı da gelecektir. Ay Yıldızlı grup çok bilgili ve ilkesine bağlı bir grup. 13 yıldır hacklemediği grup yok. 1 milyon siteyi hacklediler bu zamana kadar, keyif için hacklenme diye bir olay yok. Eğer bir yerde zulüm varsa, art niyet varsa bir yerde İslam'a ve Türklere hakaret varsa bu arkadaşlar mutlaka devreye girerler" dedi.

İsrail'in Türkiye ve Türkiye'nin istibahrat birimleri ile bir gizli savaşı olduğunu savunan Telli, bunun açıkça belli olduğunu ve Ayyıldız Timi'nin siber gücünü gösterdiğini dile getirdi.

http://www.haber3.com/turk-hackerler-israili-hackledi-2827962h.htm#ixzz39guBPegf

yan cizdim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

sanki sanal savaş mı bu gardaş

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

keyfim azda olsa yerine geldi. Yapabiliyorlarsa bozsunlar herşeyi amk :D

http://yanduvar.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Tövbe estağfurullah... Adamı illa günaha sokacaklar. Holy, Rene oradan 2 dua edin, TBT üzerinde birşey deniyeceğim :P

Zande tarafından 07/Ağu/14 11:09 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yaklasık bir hafta önce cin yaptı bu isi, ayt mi üstlenmis :S

http://www.theguardian.com/technology/2014/jul/29/chinese-hackers-steal-israel-iron-dome-missile-data

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Ayyildiz kadar salatalik bi grup gormedim ben. Ya arkadas siz bu ise kalkisacaksiniz hadi yapacaksiniz diyelim, bu sekilde bunu konustururlar mi adama ? Lan kolunuzdaki kılı bile bulamazlar silerler adamı.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Vay aq

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    hangi ekipmanlarla yapmislar ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    hangi ekipmanlarla yapmislar ?

En az 3 kişinin duası,

Geriye kalan tuşlara rastgele basmak.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    attrib/BALİSTİK_FÜZELER ;-)

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    patron_38 bunu yazdı

Sistemin hacklenmesinin milyonda bir ihtimali olduğuna, bunun şehit çocukları ile insanların duaları ile olduğuna işaret eden Telli, "Ben ona inanıyorum. Çünkü bu sistemleri ve bu güvenlik duvarlarını geçmek çok zordur. 14 yıldır bu işin içerisindeyim, olmayacak şeylerin birkaç kişinin duasıyla olduğuna şahit oldum. Ayyıldız'ın 13. senesi ve dünyada hacklemediği sistem yok" diye konuştu.

zuhaha lan sabah sabah ya  toplanin beyler dua halkasi ile microsoft falan ne varsa ak caz

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 9723 Toplam Mesaj: 34