folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Azerbaycan, Ermenistan Savaşı Resmen Başladı

Azerbaycan, Ermenistan Savaşı Resmen Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Gerizekalı azerililer abd irana direkt saldıramıyor bahaneler bulup vs şimdi azeri sınırında savaş çıkartıp takviye güç olarak oraya yerleşicek iranın önünü kesmek için

sonrasında savaş irana sıçrıyacak Clinton boşuna gitmedi ermenistana iki gün önce..

FuCk yOu System..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Neden bilmiyorum ama bu savaş fikri beni güldürdü hatta sevindirdi. Ama yalan haber olduğunu düşünüyorum. Yatın uyuyun demek geliyor içimden. Görünen düzende kimse birden savaş açacak gibi değil. Çıkacak savaş belli ederdi.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Ephesus bunu yazdı:
    -----------------------------

Lemuria bunu yazdı:

savaş çıktığına inanmıyorum,Türkiye'nin PKK ile çatıştırmaya tırstığı masa başına koyduğu bordo bereliler denilen özel kuvvetleri gönderdiğine ihtimal bile vermiyorum,komikleşmeyin..

Yanlışın var hacım bu anlamda söylediysen. Bordo bereliler çatıştırılmaya tırsılmıyor. Gönderileceği rivayet edilen 2500 bordo bereli falanını tam emir ve yetkiyle salsalar 6 ayda pkk bitirir o kadar bordo bereli. Göndermiyor "sevgili" devletimiz. Gönderemiyor da diyebiliriz.

Ayrıca savaş diyelim ki çıktı. Yarın öğleden sonra bm olaya barnah basar suriye gibi bi barış planı da oraya hazırlar savaş mavaş kalmaz düşüncesindeyim.

kastettiğim Pkk'lıların sıcak çatışmada Bordo Berelileri domine edeceği baskın çıkıp alt edeceği değildi zaten , bürokratik nedenlerle özel kuvvetleri (bordo bereliler) aktif olarak kullanmıyorlar ,azerbaycan a asker sevkiyatı ise tam bir ütopya..red alert değilki bu adamları helikoptere koyup istediğin yere salasın,ne kadar basiretsiz bir yönetime sahip olduğumuzu unutmayın...ayrıca bordo berelileri gözünüzde çok fazla büyütmeyin,bu adamların aldığı eğitimden başka duyduğumuz hiçbirşey yok,bu sadece askeri anlamda değil her alanda böyledir ki ; eğer eğitim aldığın alan ile ilgili aktif değilsen ve tek dayanağın aldığın eğitim ise bu işi pratikte yapan ve olaya müdahil olan kişi ile boy ölçüşmen sana tam anlamı ile bir hayal kırıklığı yaşatır şahsen ben ne yazık ki 10 senedir dağlarda çatışan bir pkk lının sadece eğitim almış bir özel kuvvet personelinden ( bordo bereli)  daha teknik ve daha avantajlı olduğuna kanaat getiriyorum.

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

diCk bunu yazdı:

Gerizekalı azerililer abd irana direkt saldıramıyor bahaneler bulup vs şimdi azeri sınırında savaş çıkartıp takviye güç olarak oraya yerleşicek iranın önünü kesmek için

sonrasında savaş irana sıçrıyacak Clinton boşuna gitmedi ermenistana iki gün önce..

aynen

amerika işte yapçak bişey yok...

bu arada, bbc/nytimes fln hiç mi bakmıyorsunuz 2 gün önce geçti haberi...

doğalgazı petrolü pahalı pahalı türk kardeşine satarken iyiydi :) ondan sonra bordo bereli dilen oldu a.k :)

yine türkün türkten başka dostu yok...

zaten boşuna dememişler ayıdan post azerbaijandan dost olmaz diye :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

c0der bunu yazdı:

diCk bunu yazdı:

aynen

amerika işte yapçak bişey yok...

bu arada, bbc/nytimes fln hiç mi bakmıyorsunuz 2 gün önce geçti haberi...

doğalgazı petrolü pahalı pahalı türk kardeşine satarken iyiydi :) ondan sonra bordo bereli dilen oldu a.k :)

yine türkün türkten başka dostu yok...

zaten boşuna dememişler ayıdan post azerbaijandan dost olmaz diye :)

bence tartısma cıkarabilecek yorumlar girmeyelim, sadece haberin doğruluğu için kesin bilgi bekleyelim.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Yanvar -2 ölü/1yaralı Fevral – 5 ölü/1 yaralı Mart – 3 ölü/4 yaralı Aprel – 9 ölü/4 yaralı May – 1 ölü İyun – 10 ölü/8 yaralı yaziyo yani aylara gore oldurulenler eski haber heralde

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    2012 nin ilk 5 aynda sinir ihlali yapip oldurulen ermeni askeri sayilari lan onlar

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

her yerde okulları var haber doğru olsa mutlaka bir şeyler yazardı

http://www.cihan.com.tr/home/

gün ola hayr ola

iyi geceler

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    taze bilgi var mı?

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    özet: ermeni özel birliğini takip eden bir azerbaycan kuvveti,"cephe gerisine" sızarak, 3 karakolu vurdu. 54 ermeni askeri öldü. Sınırda yaşanan durumsa,2 gündür meydana gelen karşılıklı sızma hareketlerinin sonucu olarak,genellikle azeri topçusunun gerçekleştirdiği büyük bir baraj harekatı olarak gerçekleşti. uluslararası hukuk nasıl işleyecek,24 saat içinde göreceğiz.

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 10469 Toplam Mesaj: 74