folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Babalık Yapabilecek Banka Müdürleri İle Görüşmek ?

Babalık Yapabilecek Banka Müdürleri İle Görüşmek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

merhaba kıymetli tahribat ailesi.

yapıkredi , garanti , finansbank ve enpara online bankacılık yapan bankalara ilgili görüşmemde 10 k krediyi vermediler.

hepsi öz abam gibi ibnelik yaptılar.

en acilinden 10.000 lira kredi çekmem lazım ve rahat aylık 400 lira ödeyebilirim. ama huyum kurusun hep bankalra geçikmeli ödemeler yaptığım için bankalar bana babalık yapmıyorlar.

1600 liralık kredi kartını 3 defa 5 er gün geç yatırdğım için beni evlatlıktan red ettiler öz babam gibi.

şimdi hangi bankanın müdürüne '' ben sizin evladnız sayılırım bana bir babalık yapında 10k kredi varin '' diyebilirim ?

hangi banka müşteri çekmek için bu kredi işini onaylar ?

sicilimde sıkıntı yok sadece 5 kere kartımı geç yatırdım okadar. onun dışında pek sıkıntılı bir durumum olmadı için gerçeği. bu operatorlerle zamanında sıkıntım olmuştu birde 2011 de halk bankası ile sıkıntım olmuştu 350 lira işin başkada ciddi bir avkatlık durumum olmadı.

ne yapabiliriz ? banka müdürleri ile görüşşsek müşteri memnuniyeti adına bir babalık yaparlarmı.? babalarım benim diye ayaklarına kapanırım gerekirse sıra alma makinasının önünde ?

teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

hacı

öncelikle tc ni bi yolla bakayım.haber ederim bizim banka verir vermez diye

sonrasında kredi kartında gecikme olduğundan kredi vermez normalde. buna şube müdürününde maçası yemez, zaten banka sistemi yedirmiyor. kendiside yedirmez zaten. riske girmez.

yeni açılan bankalara sor bi bakalım. burgan bank , odeabanka bak bi. vermezse ziraate bak zaten sicile pek bakmıyorlar.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

kkb puanina gore musteri degerlendiren hic bir banka kredi vermez.

ki bu da kkb puanin dusuk demek.

ha kkb puanini dikkate almayan banka var mi turkiyede dersen diyecegim hayir.

en yenisinden en eskisine kadar.

bankacilik sektorunde kimse kendini riske atmaz.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dertli bunu yazdı

hacı

öncelikle tc ni bi yolla bakayım.haber ederim bizim banka verir vermez diye

sonrasında kredi kartında gecikme olduğundan kredi vermez normalde. buna şube müdürününde maçası yemez, zaten banka sistemi yedirmiyor. kendiside yedirmez zaten. riske girmez.

yeni açılan bankalara sor bi bakalım. burgan bank , odeabanka bak bi. vermezse ziraate bak zaten sicile pek bakmıyorlar.

ben söylüyüm hoca vermezler 

sağlam bir referans olmadanda hiçbir banka müdürü olumlu görüş girmez... dediğin gibi 

Benim tavsiyemde finans kururmlarına bak derim bir de ziraat filan evet ...

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Bende aynı durumdayım hocam. Ayda 400 TL ödeme ile kredi ihtiyacım var en acilinden ancak çalışmam SSK lı olarak görünmüyor ve geçikmeli yatırdığım için onay alamıyorum. Da ben gecikmelerden değil heralde SSK yok diye sanırım. Var mı çözüm yolu üzerime sadece motor var. Araba benim üzerime değil de o üzerime olsa verirler mi ki? Yada ne olabilir.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

tanış esnaf bul

10.000 lik alışveriş yap taksit yap . ama esnaf o parayı sana elden versin sonrada her ay o adama öde.

biri öyle yapmıştı nasıl yapmıştı bilmiyorum ama aynen böyle anlattı.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Gecikmeden dolayı baya puanını düşürmüşler sanırım. Kredi Risk Raporunda sicilini incelemişlerdir hocam puanın düşükse vermezler. Bankaya gitmeden önce online işlemlerden risk raporunu sorgulayabiliyorsan sorgula hocam puan düşükse yükseltmeye bak. Haciz ile ilgili değişiklikler yapıldığından bankaya borcunu ödeyemezsen kanunen maaşının 1/4'ünden fazlasına el koyamıyorlar. 3-5 tane haciz gelse bile hepsi aynı anda haciz koyamayacağı için sıraya giriyor. Üzerine eşya olsa bile haciz koyamıyorlar maalesef tabi bu durumu göz önünde bulundurup banka riske girmiyor..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

tanış esnaf bul

10.000 lik alışveriş yap taksit yap . ama esnaf o parayı sana elden versin sonrada her ay o adama öde.

biri öyle yapmıştı nasıl yapmıştı bilmiyorum ama aynen böyle anlattı.

Senin bahsettiğin gibi olsa esnaf zarara girer hocam.

Bu işin olması için kredi kartı olması lazım ki adamdan alışveriş yapmışsın gibi senin kredi kartından 11000 lira para çekecek ve ertesi günü gidip bankadan parasını çekecek,kesintiler ve esnafın karı düşüldükten sonra kalan parayı sana verecek.Bunun içinde 11k lık kredi kartı lazım :)

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Olumsuz cikan her kredi sorgusu bile kredi notunu dusuruyo diye okumustum bi yerde aslı var mı bilmiyorum. Ziraatte vermezse zaten isin zor :/

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kolay :) Aracılar var. Komisyoncu diyoz biz. Müdürlerle iş pişiriyorlar müdüre de kendine de pay alıyorlar. sana 30 çektirir 5 kendine 5 müdüre alır temizinden ;) Bu işi adana'da yapan çok. Amk memleketinde yapılmayan iş yok ki :D 

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Yapı Kredi'de çalışan mürit var mı? Kredi kartı çıkarmak istiyorum fakat öğrenciyken asgari tutarı yatırmamdan dolayı verirler mi bilemiyorum.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
Toplam Hit: 3468 Toplam Mesaj: 25
kredi baba bankalar ihtiyaç kredisi kredi veren bankalar