Babamın Telefonunu Kaybettik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

RotKerim bunu yazdı:
    -----------------------------

tahref156 bunu yazdı:

Hattını kapatırsın telefonu bilmiyom... elinizde imei vardı dimi git bir telefoncuya al bu imei kaçak telefonlara at de sonra o telefon imei çalınmış olur ve kaybolur sanırım öyle olur 

------------------------

hattı zaten hemen yenisi çıkartık. ben bahsettiğin olayı tam anlamadım?

normalde kaçak telefonlar olur ya hani çin malı falan. Bunlar bir süre sonra imeileri kaybolur telefon iptal edilir die mesaj gelir. sen git bir telefoncuya sana bi imei vercem bu imeiyi başka bir telefona at başka kaçak olan telefona onlar atarlar senin telefonda iptal olur... Sanırsam böyleydi ben sabah sabah ne içtim yaf.

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

alberto bunu yazdı:

ilgilenirler arkadasım durumu izah et ve imei numarasını ver.

savcılık iletisim baskanlıgına bıldırerek ımei sorgulamasında bu cıhaz calıntı dıyor. benım basımada gelıyor.

calıntı cıhaz dıye soylendıgınde anında polısı cagırıyorum. merak etme sen bır baskasıda hattını taktıgında anında gsm sırketı telefonun yerını polıse bıldırıyor ve cıhazı kapatıyor

senin meslek ne? ama çalıntı değil işte. komiser tanıdığıma sordum kayıpla ilgilenmezler dedi.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:

normalde kaçak telefonlar olur ya hani çin malı falan. Bunlar bir süre sonra imeileri kaybolur telefon iptal edilir die mesaj gelir. sen git bir telefoncuya sana bi imei vercem bu imeiyi başka bir telefona at başka kaçak olan telefona onlar atarlar senin telefonda iptal olur... Sanırsam böyleydi ben sabah sabah ne içtim yaf.

bu iş biraz yaş gibi geldi bana :/ e ozaman ben gidim senin IMEI telefoncuya verim bunu bi telefon at diyim :/

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

RotKerim bunu yazdı:

tahref156 bunu yazdı:

bu iş biraz yaş gibi geldi bana :/ e ozaman ben gidim senin IMEI telefoncuya verim bunu bi telefon at diyim :/

benim bildiğim öyle yapıyorlar zaten ama tam emin değilim.

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neminomin
    neminomin's avatar
    Dişi
    ilgileniyolar ama baya uzun bi süre sonra sana telefonun kimlerin eline geçtiğini hangi hatların takıldığını vs. isim,adresle beraber gönderiyorlar.ama sen zaten o vakte kadar telefondan elli kere vazgeçmiş oluyosun.bi de suçlu bulunması için adamı satarken mi kullanırken mi ne görmesi gerekiyomuş.ben vazgeçmiştim artık bu kadar şeyden sonra

Kurduğumuz tüm hayallere rağmen değişmeyen dünyanın şerefine...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

5 yıl önce boğazıma bıçak dayanarak alınan telefonum hala bulunamadı. İMEİ felan boş iş. İstese bulurlar. Uğrasmıyorlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

RunAway bunu yazdı:

5 yıl önce boğazıma bıçak dayanarak alınan telefonum hala bulunamadı. İMEİ felan boş iş. İstese bulurlar. Uğrasmıyorlar.

hacım Allah korumuş valla. o yönden iyiki diyoruz yani bizde. bakalım artık.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaSuM_SeRSeRi
    MaSuM_SeRSeRi's avatar
    Erkek

artık telefonu kapattırman bişeyi değiştirmez adam onu çoktan okutmuştur bi telefoncuya :) kapattırırsan sadece telefoncunun parası boşa gitmiş olur.poliste uğraşmaz sen bi bardak soğuk su iç boşver gitsin...

TÜRKMÜSÜN GÖSTER ÜRKSÜN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

konuyla alakasız olcak ama telefonun marka model ne :|

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

DaSpOnGe bunu yazdı:

konuyla alakasız olcak ama telefonun marka model ne :|

nokia 2700.  ha sen amaan 200 tl lik telefon için uğraştığına değmez diyeceksin ama öyle değil işte.

Toplam Hit: 2379 Toplam Mesaj: 21