folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bademcik Ameliyatıyla İlgili....

Bademcik Ameliyatıyla İlgili....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek

mürid arkadaslar yarın bademcik ameliyatı olacağım..ama tabi biraz endişelerim var...bugün internetten gerekli bilgileri aldım sayılır ama tabi tahribat müridlerininde bu konu hakkında fikirleri ve önerileri vardır...sizlerinde varsa işe yarıyo dediğinz önerilerinz bekliyorum? teşekkürler şimdiden:)

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Hariciyede staj yaparken çok kişi oluyodu. Yaş kaç?

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek

17 bck:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

hocam anan babana soyle ameliyattan sonra 1 kg dondurmanı hazır etsinlerr :D

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek

uhp bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam anan babana soyle ameliyattan sonra 1 kg dondurmanı hazır etsinlerr :D

-----------------------------
    hocam yakmazmı hemen sonra bişler yemk..:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Narkozun etkisi geçip de uyandığında ağzından kan gelecektir,ve haliyle yastık çarşaf leş gibi olacaktır sıkma canını.İlk günler ılık çorba ve patates püresi dışında bir şey yiyemeyeceksin.Boğazında birkaç günlük kan tadı.3-4 gün sonra dondurma yedirirler ama hiçbir halt anlamazsın.Zehir zıkkım olur.2 haftaya biter geçmiş olsun.Bademcik ameliyatı olmuş biri olarak bana kalırsa yapma,bademcik güzel bir şey :W
    Ayrıca eklemeyi unuttum,o kabuk bağlama evresi adamı fitil eder.Boğazında sürekli bir şey varmış gibi yutkunma ihtiyacı duyarsın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Hoca şimdiden geçmiş olsun.

2 saat gibi yatıon. Bu arada paso kan tükürüon. Sonra soğuk şeyler yiyon sıcak yemion. Dondurma hazırlasınlar :D

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Bundan 3-5 yil once ben de olmustum..Evet sonrasinda dondurma kesinlikle,maras dondurmasi:)

Narkozu ilk defa orda yemistim..Uyandigimda is bitmisti..Kan tukuruyordum..Sonra igne yemeler,1 hafta filan konusamamistim,su bile zor icmistim..Benim ki biraz agirdi sanirim..

Ama merak etme..Geciyor zamanla hersey..

Simdi ise acildi bogaz,ne olsa yiyorum..Yaz kis demeden..:)

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Bende zamaninda olmustum ama sonradan cok pisman oluyorsun..Bu pismanlik o 2 bademcik gereksiz gorununen et parcasi aslinda cok gerekli niye diye sorarsan agzimiza giren mikroplari bademciklerimiz tutuyor ve daha gec hasta olmamizi sagliyor .. simdi bademciksiz mikrop direkmen karacigerlere iniyor ve o gun hasta oluyorsun..Faydalari kadar zararlarida var..Birde ameliyat sonrasi hissedeceklerini yaziyim ameliyattan sonra gozlerini actiginda boguluyor gibi hissediyorsun sonra yutkunmak istediginde kusma istegin geliyor..Inanilmaz agriyor..Benim doktorum ameliyattan sonra kontrole geldigi zaman posetin icinde bademcileride getirmisti onu gorunce baya bir kusmustum :D

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

ameliyat sayım 5 i geçti,

en önemli şey ameliyattan önce ameliyatı araştırmaman ve hakkında bilgi edinmemen hocam...

bırak yoksa kötü bir hazırlık oluyor...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek

tırsıyorum ya:Sbide bi sorum dha olcak kaç günden sonra çok rahat alkol ve sigaraya dewam edileblyor_?:)

Toplam Hit: 3635 Toplam Mesaj: 29