folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bağırsak Ameliyatı

Bağırsak Ameliyatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

mide gibi bağırsaklar da kendini yenilemiyor diye biliyorum.

yanlis biliyorsun umutlandirici sekilde duzeltelim,

goz ve beyin (disleride ekleyeyim en azindan belli bir yasa kadar) haric tum organlar kendini zaman icinde yeniler

bagirsaklar kendisini 2-5 gunde, mide duvari 3-5 gunde gibi tabi kalp , saclar , iskelet , cigerler daha uzun surec aliyor.

@elnino evde oturup ananin 750 lirasini yemek degil sorun , sen ruhen tatmin ve memnun olduktan sonra baskasi ne dusunmus muhim degil nitekim kendin icin yasiyorsun.

fiziki sorunlarinada umarim cozum bulursun, sabirin sonu selamettir olu yada diri .P 

eyvallah sağol kardeşim biraz konuştum zaten bizimkilerle onlarda aynı fikirde ameliyatı düşünme en azında şu 24 ay ilaçları kullan diyorlar inşallah düzelirim

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Hocam kullanılan ilac salofalk lavman mi

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

lavman değildi hocam salofalk  haptı ama şimdi kullandığım ilaç kaynatılan bitki çayları

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

ALLAH acil şifalar versin inş  benim annemin bağırsak kanseriydi kanserli bölgeyi aldılar geçici olarak bağırsağı dışarı alıp torba taktılar   inş sende oyle bir durum olmaz diğer yandan dr mustafa eraslan die biri var bitkisel ilaçcı aman ona inanıp ilaç alma sahtekarlar deli etti beni bi gece bir soru sordum netten 
    gece yarısı aradılar hastalağı soledim kafadan 3 ilaç soylediler 450tl dediler 
    sabah evi aradılar hastanın raporunu  vs görmeden 6ilaç önerdiler 900 dediler sonra 5-6 kere daha arayıp set almanız lazım 2500tl dediler 
    yahu istemiyorum diyorum ama ben sizi arıyorum niye telefonu açmuıyonuz diolar allahım bascaktım küfürü hasta kemoterapi alıyo  ilaç kullanamaz diyorum 
    bu bitkisel dio kemoterapiye bişe olmaz dio   aq nasıl olmaz kemo terapi hastasına greyfut nar gibi meyveler yasakken  nasıl ısrarla önere biliyor hasta komaya girse arazi olur totoşlar  neyse butarz sahtekarlara dikkat edin

onekine?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    elnino bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

lavman değildi hocam salofalk  haptı ama şimdi kullandığım ilaç kaynatılan bitki çayları

Pm leselim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam sana sabır diliyorum, zor bir durum.

Hastalığı anladım ama sana nasıl bir etki ettiğini anlamadım yani çalışma konusunda ne gibi sıkıntı yaşıyorsun? karın ağrısı fln mı çekiyorsun sürekli?

Evden yapabileceğin bir iş aradın mı?

Bunun dışında (biliyorum 750 tl gelirle zor ama) bir amelyattan önce birden fazla doktorun onayını al mutlaka. burası türkiye unutma.

Bitkisel çözümleri gözünü seveyim unut. Yok öyle bir bitkisel çözüm. Bildiğin ilaçların hammaddeleri de bitkilerden geliyor birçoğu. Yani bitki bir işe yarasa hemen ilaç haline geliyor paketlenip, işe yaramayan kombinasyonlarda bitkisel takviye diye satılıyor. içersen daha beter olmazsın ama parana yazık.

Eve yakın biryerlerde çalışmayı düşündün mü? Durumunun farkında olan çevredeki esnafla fln çalışmayı düşünebilirsin bir problem oldumu eve gidersin yine. Doktordan çalışamayacağına dair bir kağıt alıp işsizlik maaşı fln için başvurabilirsin. yani hiçbir işin yoksa en azından devletin sağladığı olanakları araştır. 3 çocuk yapana destek çıkan devlet sana da bir destek çıkıyordur mutlaka.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam sana sabır diliyorum, zor bir durum.

Hastalığı anladım ama sana nasıl bir etki ettiğini anlamadım yani çalışma konusunda ne gibi sıkıntı yaşıyorsun? karın ağrısı fln mı çekiyorsun sürekli?

Evden yapabileceğin bir iş aradın mı?

Bunun dışında (biliyorum 750 tl gelirle zor ama) bir amelyattan önce birden fazla doktorun onayını al mutlaka. burası türkiye unutma.

Bitkisel çözümleri gözünü seveyim unut. Yok öyle bir bitkisel çözüm. Bildiğin ilaçların hammaddeleri de bitkilerden geliyor birçoğu. Yani bitki bir işe yarasa hemen ilaç haline geliyor paketlenip, işe yaramayan kombinasyonlarda bitkisel takviye diye satılıyor. içersen daha beter olmazsın ama parana yazık.

Eve yakın biryerlerde çalışmayı düşündün mü? Durumunun farkında olan çevredeki esnafla fln çalışmayı düşünebilirsin bir problem oldumu eve gidersin yine. Doktordan çalışamayacağına dair bir kağıt alıp işsizlik maaşı fln için başvurabilirsin. yani hiçbir işin yoksa en azından devletin sağladığı olanakları araştır. 3 çocuk yapana destek çıkan devlet sana da bir destek çıkıyordur mutlaka.

eyvallah sağol şikayetler çok fazla isal kanama gaz ağrı baya fazla yani bağırsakları kontrol edemiyorsun eve yakın iş mümkün değil çünkü köyde kalıyorum, tıpda caresi olmadığı için mecburen bitkisel ilaç kullancam devlete başvurma gibi bi planım yok ya sorun para değil bir şekilde bulunur ama gecen zamana yanıyom ben iki yıl yakın bir yerde üni okudum ama tam anlamıyla arkadaşlarla bi halı saha bile yapamadım umarım bu ilaçlar iyi gelir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Çok geçmiş olsun kardeşim,son çare olarak şu doktora bi görün derim,Gastroentoloji üzerine çok deneyimli bir doktordur.

http://www.medicalpark.com.tr/web/70-3213-1-1/medical_park_-_tr/istanbul_goztepe/doktorlar/hakan_guveli

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

hocam büyük geçmiş olsun 

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek

eyvallah hocam sağol

Toplam Hit: 3665 Toplam Mesaj: 28