Bakıcı Psikolojik Şiddet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

Kızımın bakıcısından şüphelenip eve ip camera koydum eşim izledi. Kızımı koltuğa atıp kız feryat figan ağlarken el kaldırdığını görmüş. Hukuktan anlayan veya tanıdığı olan bir yardım etsin. Ben bu yaratığı savcılığa vermek istiyorum fakat birisi bana vurma görüntüde olmadığı için bişi çıkmaz dedi öyle midir yapılacak ne var

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

@TaRuZ a sor

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu konularda hukuk yetersiz kalır eger kanıtlarsan aynısnı uygula o bakıcıya hatta 2 katını yap.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Kov gitsin. Çocuk bir kere birinden gıcık aldıysa, ömür boyu bu böyle sürer. Çocuklar oyun ve gerçeği çabuk karıştırır ve algıladıkları her şey kalıcı bir izlenim bırakır.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Eger gercekten eminsen siddet uyguladigina gotune sise sok hocam bu ulkede adalet yok kendin saglayacaksin adaletini..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Eger gercekten eminsen siddet uyguladigina gotune sise sok hocam bu ulkede adalet yok kendin saglayacaksin adaletini..

Bu akılla olmaz işte o adalet. 

Farzı misal, bu kadın senin bir tanıdığın olsa ve sana dese ki "Bakıcılığa gittiğim evdeki çocuk tam bir baş belası, yerinde durmuyor, etrafı bilerek kirletiyor, yemekleri bilerek yere tükürüyor vs." senin bakış açınla şunu demeliyiz "at iki tokat, bir daha yapıyor mu ?"

Maddi manevi tazminat davası açmak yeterlidir sanıyorum. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

bakıcının sigortası yatıyormu hocam eğer yatırmıyorsan suç savcılığa iletildiğinde sosyal güvenlik peşine düşer haberin ola

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

2 tane dırzo bul tenhada tecavüz etsinler dememizi mi bekliyon reis. kov maaşınıda verme. sigortası zaten yoksa.. varsa da ceza olarak gösterip işi bitirebilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Görüntüleri izlet. Bakalım savunması ne olacak? 

Naber la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam cocuga vurdugunu gorupte nasil nayaniyorsun iyi sabrediyorsun. Siddetten yana degilm ama cocuga biri dokununca kan kafama cikiyor. Cingenelere cocuga dokunani buraya gomerim dedigim hatirliyorum... :(

Kov gitsin hocam bence dertsiz basini basin sokma :(

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam yazdım yazdım sildim önce sövdüm sonra mantıklı olmaya çalıştım ama olmadı ben senin gibi sittin sene yerimde bile duramam ya şikayet et yada gönder gitsin orostopol çocuğunu

hayat boş pompala çoşşş :):)...
Toplam Hit: 4388 Toplam Mesaj: 40
bakıcı şiddet