folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bakır Çubukla Petrol-Altın-Su-Gömü Bulma Üzerine Bi Kaç Soru

Bakır Çubukla Petrol-Altın-Su-Gömü Bulma Üzerine Bi Kaç Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Normalde bu tip şeylere inanmazdım taki resimdeki dayı ile sohbete başlayınca, yaklaşık 10 yıl önce filan bağ evi yeri almıştım kuyu vurdurmazdan önce DUT ağacı dalı ile kuyu suyu olup olmadığını araştırmıştık. Çok şükür güzel bir su çıktı bakan dayı burada su var burayı eştirin demişti dediği yerde de su çıktı. O zaman biraz araştırmıştım hatta DUT ağacı dalından bende baktım bende dönmedi nedenini sorunca dayı herkes de dönmez gibi bi şeyler söylemişti sonra elini omuzuma koydu hakikaten de su olan yerde ağaç dalı dönmeye başlamıştı. Bende dönmemesinin nedeni fotrografik hafızam beni yanıltmıyorsa benim kan grubum dünyadaki en kıymetli kan olan AB rh (+) olmasıydı, kan grubu negatif olan insanlarda dönüyordu o zamanlarda aklımda böyle kalmış yanılıyor olabilirim, neyse sorulara geçeyim şimdi,

1- Dut ağacı dalı ve gümüş bakır çubukla yerdeki sular nasıl bulunuyor,

2-Resimde ki dayıda 2 tane çucuk vardı birisi bakır renkli diğeri gümüş renkli, bakır renkli olan petrol, altın gibi yerdeki değerleri madenleri buluyormuş, dayı o an tapu binasının önünde bir arama yaptı daha önceden de yapmış ben rica edince tekrar yaptı burada petrol var dedi hemde 4 kanaldan akıyor dedi, gerçekten de elinde bakır çubuk dönüyordu, birde gümüş çubukla yap dedim onda dönme filan olmadı, sizce bu işin aslı nedir arkadaşlar, nasıl bir bakır çubuk yerdeki petrol gibi altın gibi değerli madenleri buluyor,

3-Eğer bu işlemler gerçekse (Su hariç onu bizzat buldurdum eştirdim sonuç aldım) neden bu adamların ellerinde böyle basit maddeler dönerek tepki veriyor,

Bu da kendisini geliştirmiş biraz,

http://www.subulanadam.com/

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kahve falında falcı ısım soyısımlere kadar soyleyınce boyle şeylere inanir oldum.

bu adam altın bulamazmı :) ?

h2run tarafından 19/Tem/14 12:18 tarihinde düzenlenmiştir

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek

Sorsan dayı satıyordur o çubukları :))

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

aklıma bu geldi :)

https://www.youtube.com/watch?v=5vs-FyXj6eU 

2:45 den sonra izleyin.. bi de bu var..

https://www.youtube.com/watch?v=KudDGzZrsz4

tabi bu dayının olayı nedir ne değildir bilmiyorum. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

h2run

Altın bulmuş burç kasabasının oralarda varmış, ama eski altın olduğu için çıkaramıyormuş yakın zamanda jandarmaya gideceğim diyordu,

ercag

Yok yav öyle satcıı filan değil kendi halinde birisiydi, sordum hatta satıyormusun diye oğluna filan öğrettin mi diye satlık değil dedi oğlumun vucudun da dönmüyor dedi, zaten altında üstünde bi şey yok ki kalın bakır tel elindekiler başkada bir özelliği yok kendiside öyle diyor bakır tel diye,

Edit;

unbalanced

Üstat konunun başında o adamın sayfasını koydum, o adam biraz medyanın eline düşmüş,

Robinson_Crusoe tarafından 19/Tem/14 13:06 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Adam pet şişe buldu la.Dİyorki katiyen tutamıyorum efendim su buradadır.d

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

adam cidden büyük hilmi ya :D

" benim kan grubum dünyadaki en kıymetli kan olan AB rh (+) olmasıydı,"

nedir yaa :D

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı

: )

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    nolanded bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

: )

KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

bir yerde okumuştum çubukla su bulma olayını.Gözümle gçrdüm ve gerçekten oluyo.

Su oldugu yerde manyetik alan oluşturuyormuş.Metallerde bu manyetik alana tepki vererek size cevap veriyo :)

Bu kadar basitmiş.Babamda denedi daha önce.Bahçeye kuyu açtırcaktık.İşte demir çubula yaptı.Sondajcı getirttik o noktadan su çıkmıştı :)

GodKlaus tarafından 19/Tem/14 13:33 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

2 ci adam su buluyordur bulmuyordur bilemem

ama sovmen :)   sanki nunchaku ceviriyor dayım

http://profil.gittigidiyor.com/kady
Toplam Hit: 5726 Toplam Mesaj: 39