folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Bakirköy Cumhuriyet Başsavcılıgıdan Gelen Mesaj

Bakirköy Cumhuriyet Başsavcılıgıdan Gelen Mesaj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu sabah gelen bir mesaj 
    Gönderen : 4062
    Bakirköy Cumhuriyet başsavcılıgımızca yurutulmekte olan 2013/69178  sorusturma sayılı evrakinda ihbar ile olarak ifadeniz alinacagından 4.kat 473 nolu odaya mesai saatleri icerisinde muraacat rica olunur ???

Bu nedir bilmem etmem bir stres bastı 10 gun önce falan kimligimi kaybetmiştim aklıma birkaç supheler geliyor artı kimligimi halen çıkartmadım ? hocam bilen eden nedir nedegildir?  ne oldugunu nerden ögrene bilirim  ? kısacası yardımınızı bekliyorum.

Mod: Konuları ilgili kategorilere açmaya özen gösterelim

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

buyuk vukuat olsaydi mesaj gondermez direk alirlardi

gitmeyip ne yapacaksin ki mecburen gidip ogreneceksin neymis ne degilmis diye

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

kimliğini kaybettiğini bi yere bildirdin mi ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

hayır  karakola gittim bildirmek için danışmadaki adam önemli degil dedi gidip nufus mudurlugunden cıkart dedi gerek yok bildirmene falan yaptı 

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

değiştimi bilmiyorum ama kardeşimde çok eskiden kaybetmişti baya bi yere bildirmişti.

yani şimdi senin adına şirket kursalar kimlik bende değildi diye ispatlayamazsın öyle mi ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

kimliğimi kaybettim hükümsüzdür diye ilan vereceksin bi gazetede

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

evet hiç bir yere basvurmadım hukumsuzdur gibisinden fakat istanbulda degilim bu konuyu oyuzden anlamak istiyorum hiç bilmedigim birşey.evet sırket acsalar hertürlü olur ama imza denilen birşey var iste imzanı falan onaylaması lazım .zor iş sırket acmak kimlikle

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ersekmen bunu yazdı

evet hiç bir yere basvurmadım hukumsuzdur gibisinden fakat istanbulda degilim bu konuyu oyuzden anlamak istiyorum hiç bilmedigim birşey.evet sırket acsalar hertürlü olur ama imza denilen birşey var iste imzanı falan onaylaması lazım .zor iş sırket acmak kimlikle

o işler hiç belli olmaz.

https://www.google.com.tr/#q=kimli%C4%9Fini+kaybetti

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

hocam adım soyadımı verıyorum :)  Mertkan Ersekmen   Sence bu isim ve soyisimdir baska varmıdır ?  bankadan nasıl kredi cekebilirki bircok bankada imzam var noterde imza onaylı belgem var sıkıntı iş yanı :)  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Hocam rutine dalmış hayatına aksiyon olur işte. Fena mı ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Nevzat :) neden başımda bir bela eksik olmuyor sence? hep beynımin dusunmesinı zorlayan durum mevcut ? nevzat acaba umursamam gerektiginini ögretmeye çalışıyor hayat

Toplam Hit: 2610 Toplam Mesaj: 26