folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Band Of Brothers | Kardeşler Takımı |

Band Of Brothers | Kardeşler Takımı |

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRuN
    ToRuN's avatar
    Erkek
     Er Ryan'i kurtarmak,mutant günlükleri ,kapıdaki düşman , hepsi call of duty gibi bu tür filmler çok hoşuma gidiyor  .Hacılar Bunların dışında bu tür varmı bildiğiniz başka filmler 
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Daha önce show tv`de izlemiştim, geçen gün tekrar izlemek gelmişti içimden. Tüm bölümleri paket olarak indirdim. Hiç ara vermeden sabahın ilk ışıklarına kadar tekrar izledim.

Özellikle etkilendiğim tek yer vardı, belçika`da ki Bastogne sahneleri. İnanılmazdı yaa o bombaların altında ve soğukta aylarca yaşam mücadelesi vermek. Üstüne psikolojik savaşda cabası.

Gerçekten o bölgeden sağ çıkanlar, çok çok şanslı kişilermiş.

Sadece 3 arkadaşa kıyak yapabilirim. Torrentleech.org kullanıyorum ben, ilk pm atan 3 arkadaşa tek link 10 bölümlük torrent dosyasını vereceğim.  Verdiğim torrent dosyasındaki bölümer 700 mb DVDRiP.XviD-DEiTY sürümüdür. Bölümlerin toplam boyutu 7.06 GB

Alt yazı pakedide bu linktir. Torrent linkini verdiğim arkadaşlar bu paketdeki alt yazıları kullanabilirler. Tam uyumludur.

http://divxplanet.com/sub/s/606/Band-of-Brothers.html

Son bir kıyakta en iyi görüntüde izlemek isteyen arkadaşa olacak :) verdiğim resimde HDDVD kalitesinde linkler var, hangisini istiyorsa pmde belirtsin onu vereceğim.

http://img4.imageshack.us/img4/7558/93670620.jpg 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek
    sağolasın.bir de türkçe olsa çok iyi olacaktı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek
    ooooo en sevdiğim dizi çok güzel paylaşım teşşekkürler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

acaba gercekten tarihi degeri var mi sadece gorutuden ibaret mi?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    şöyle köşede duruversin teşekkürler.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    7. Bölüm Altyazısı çok geç geliyor acaba elinde düzgün şekilde çalışanı olan varmı ?

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    @kumanaga :
    http://divxplanet.com/sub/m/478/Band-of-Brothers.html

buraya bak fps değerine göre indir.

fps değerini bilmek içinde , dosyanın üstüne gel , sağ tık yap özellikler de gelişmiş de resim kare hızı yazar ona göre indir (;

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek
    Bu dizi güzeldir. . . tam olarak izleme fırsatını bir bulamadım.Sağol. . . . . .

-_-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    kendi dalında kral bi film bu herkese tavsiye ederim
Toplam Hit: 4991 Toplam Mesaj: 28