folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Bandwithinizi Paylasarak Pasif Gelir Kazanin | Getgrass | Airdrop Firsati [Token Duyurusu Geldi]

Bandwithinizi Paylasarak Pasif Gelir Kazanin | Getgrass | Airdrop Firsati [Token Duyurusu Geldi]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

selam müritler/mürideler,

web scraping yapanlar bilir scrape ettiğiniz web sitesi tarafından bloklanmamak için türlü türlü şeyler yapmanız gerekir. getgrass diye bi sistem yapmışlar. merkeziyetsiz scraping gibi birsey. chrome eklentisini kuruyorsunuz ve arkada açık olduğu sürece para kazanıyorsunuz. scrape edenler de bu bandwith'i kullanarak scrape ediyor. bandwith'in sadece %0.03'ünü kullandığını söylüyor. 3.5 milyon dolar yatırım almış.
    https://www.getgrass.io/blog/grass-raises-3-5-million-seed-round-to
    düzgün bi projeye benziyor. şu an beta sürecinde sadece davet(referral) ile üye olunabiliyor. code'suz üye olmak isterseniz sizi waitlist'e alıyor.

https://www.getgrass.io/blog/grass-101-how-it-works

Governance token'da çıkaracaklarmış. Büyük ihtimalle airdrop da yapacaklar. Airdrop kasmak isteyenlere duyurulur.

https://twitter.com/getgrass_io/status/1737556121232318474

muhtemelen solana blockchain'inde bi token olacak.

site: getgrass
    kayit olmak için: davet(referral icerir)

g2k tarafından 13/Mar/24 00:57 tarihinde düzenlenmiştir

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

yemin ediyorum aklıma gelmişti :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Harcadığımız elektriğe değer umarım. 1000mbit var evde, birde TT mobil sınırsız var. Mobil sınırsızı ve evdeki interneti ayrı ayrı 1.5 gün denicem bakalım nasıl olacak. Sonuçları paylaşırım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sonra birisi sistemi Gondiklesin sizin sisteminiz üzerinden internete çıksın yasaklı illegal işler yapsın... Sonrası malum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    KaptaN bunu yazdı

Sonra birisi sistemi Gondiklesin sizin sisteminiz üzerinden internete çıksın yasaklı illegal işler yapsın... Sonrası malum

Ben de bunu düşündüm okurken.

Birisi bizim üzerimizden illegal işler yaparsa ne olacak?

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Ben yapmadım diyeceksiniz ve kurtulacaksınız dostlar. Burası Türkiye rahat olun.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Harcadığımız elektriğe değer umarım. 1000mbit var evde, birde TT mobil sınırsız var. Mobil sınırsızı ve evdeki interneti ayrı ayrı 1.5 gün denicem bakalım nasıl olacak. Sonuçları paylaşırım.

TT mobil sürekli bağlantı kopuyor. Vpn de de zaten düşük olan bağlantı daha da düşüyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

o benim de aklima geldi ama onun da onlemini almislar hocam. surda anlatiyor.

https://www.getgrass.io/blog/grass-102-q-a-on-privacy-and-security

Can buyers use the connection for anything illegal?

No. While anyone can download the Grass web extension and sell their unused network resources, joining the buy side is not so easy. Buyers of unused network resources — the data scientists in this equation — go through a careful vetting process by Wynd Network that requires them to sign a detailed service agreement in order to use the platform.

One stipulation in this agreement is that Wynd can view all of their activity. Anything that buyers access with your unused bandwidth will be visible to the platform, and buyers will be immediately banned for activity that’s deemed sketchy or illegal.

Another stipulation of this agreement is that all buyers assume liability for anything they do while using the resources they purchase on Grass. This means that no matter what, a buyer’s activity is their own responsibility and there is no way anything could happen to you as a result of using the app.

While the purchasers on residential proxy networks may be using your unused bandwidth to verify that ads are being shown on the appropriate websites, or even scrape web data to train machine learning models, you don’t have to worry about them doing anything illegal.

g2k[et]tahribat[dat]com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

trafik dunyada ucuzken neden boyle bisey yapmislar ilginc :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

ben para kazanmak istemiyorum adamların sistemini kullanmak istiyorum. Scrape etmek istiyorum bu siteyi kullanarak nasıl scrape edicem ? fiyatları vs nerede ?

Bu soruların cevapları varsa ve kullanabiliyorsam inanılabilir :) 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

ben para kazanmak istemiyorum adamların sistemini kullanmak istiyorum. Scrape etmek istiyorum bu siteyi kullanarak nasıl scrape edicem ? fiyatları vs nerede ?

Bu soruların cevapları varsa ve kullanabiliyorsam inanılabilir :) 

+ bende aynı şeye baktım ancak bulamadım.

Toplam Hit: 6704 Toplam Mesaj: 78
web scraping pasif gelir