folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Banggood Artık Türkçe

Banggood Artık Türkçe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar,bugün e postama bir mail geldi şaşırdım.Bayram tebriği ancak çinden gelmiş ve türkçeydi.

banggood.com artık türkçe dil desteği ve türkçe facebook sayfasına ve Türk müşteri hizmetleri ekibine sahip.

"Bayramın Kutlu Olsun Türkiye! Banggood'un Bayrama Özel Sürprizlerine Hazırmısın? Sesine kulak verdik ve banggood.com'a Türkçe dil desteği eklendi.Sadece banggood.com'a mı der dediğini duyar gibiyiz. Bugünden itibaren Banggood uygulamasınıda Türkçe kullanabilirsin. Bunun yanı sıra Türkiye'ye Özel Facebook Sayfamızda Kampanyalar,Çekilişler,Kuponlar ve Hediyeler seni bekliyor. Biz Burdayız Ya Sen?"

Hayırlısı olsun bu güzel şirkete,umarım önünü kesemezler.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Banggood'u severim. Diğer Çin sitelerinden ucuza satma politikaları var. Başka bir Çin sitesinde daha ucuza olan ürün kendilerinde pahalıydı mesaj attım dedim böyle böyle siz pahalıya satıyorsunuz.

2 gün sonra döndüler fiyatı değiştirdik diye. Bir baktım fiyatı öbür sitedende ucuz yapmışlar.

Ha tutupta AliExpress'ten vs örnek verirseniz dikkate almazlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Banggood'u severim. Diğer Çin sitelerinden ucuza satma politikaları var. Başka bir Çin sitesinde daha ucuza olan ürün kendilerinde pahalıydı mesaj attım dedim böyle böyle siz pahalıya satıyorsunuz.

2 gün sonra döndüler fiyatı değiştirdik diye. Bir baktım fiyatı öbür sitedende ucuz yapmışlar.

Ha tutupta AliExpress'ten vs örnek verirseniz dikkate almazlar.

Elektronik bir cihaz almıştım.Cihaz bozuk çıktı.Dediler ki tamir ettirin parçasını bulamazsanız yollayalım,işçilik saatlik ücreti ne kadarsa bize onu da söyleyin refund işlemini başlatalım dediler.

En son uğraşamam adres verin iade edeyim dedim.Peki dediler ürün sizde kalsın yenisini mi yollayalım yoksa paranızı tamamen mi iade edelim diye sormuşlardı.

Ve defalarca 30 40 gün geçip gelmeyen ürünün parasını iade aldım sonra da geldiğini bildirince bırak kalsın hediyemizdir dediler.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aman bu dediğini Donanım Haber ölücüleri duymasın. :) Adamlar Türkiye'ye ürün gönderimini kapatır. Amazon'uda böyle bıktırdılar. Çoğu ürünü Türkiye'ye yollamıyorlar artık.

Mesala hiç unutmam bir tanesi AliExpress'ten güneş gözlüğü almış gözlük kargoda kırık gelmiş. Bir kullanıcıda gözlüğün fotoğrafını ekleyip iade aldığını söylemişti. Bunu gören ölücüler durur mu ? Hemen onlarda sipariş verip o kırık olan fotografı kullanarak para iadesi istemişti. Sonucunda o satıcı Türkiye'ye ürün gönderimini kapatmıştı.

Ölücülük falan hikaye düpedüz dolandırıcılık, hırsızlık yaptıkları aslında.

mkyb tarafından 31/Ağu/17 14:57 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Aman bu dediğini Donanım Haber ölücüleri duymasın. :) Adamlar Türkiye'ye ürün gönderimini kapatır. Amazon'uda böyle bıktırdılar. Çoğu ürünü Türkiye'ye yollamıyorlar artık.

Mesala hiç unutmam bir tanesi AliExpress'ten güneş gözlüğü almış gözlük kargoda kırık gelmiş. Bir kullanıcıda gözlüğün fotoğrafını ekleyip iade aldığını söylemişti. Bunu gören ölücüler durur mu ? Hemen onlarda sipariş verip o kırık olan fotografı kullanarak para iadesi istemişti. Sonucunda o satıcı Türkiye'ye ürün gönderimini kapatmıştı.

Ölücülük falan hikaye düpedüz dolandırıcılık, hırsızlık yaptıkları aslında.

Gectigimiz senelerde amazon.com'da Ps4  icin benzer bi sey yapmislardi. Kargosu kirik olan birinin fotosunu kullanip 2 tane alanlar vardi. Kayboldu diyip yeniden kargolatan falan. 

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Banggood'u yaklaşık 2-3 yıldır kullanmaktayım, Türkçe dil desteği sunması benim için ayrı bir güzellik, Türkiye'yi (Türkiye pazarını) önemsediğini görmek güzel birşey. 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

maalesef o işler eğitim meselesi.

önüne geçemezsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Siteye uye oldum ama tr dil destegi goremedim. Tr yok desteklenen diller arasinda.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Siteye uye oldum ama tr dil destegi goremedim. Tr yok desteklenen diller arasinda.

https://prnt.sc/gfgdf1

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

banggood dan telefon getirten oldu mu hiç

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

https://prnt.sc/gfgdf1

Mobilde oldugum icin tr gorunmuyor olabilir mi

Mobil tr dil destegi yoktur belki

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
Toplam Hit: 3846 Toplam Mesaj: 36
banggood banggood türkçe