folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bank Asya Çılgınlığı. Fikri Olan?

Bank Asya Çılgınlığı. Fikri Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

hisseleri iki gunde yari fiyatina dustu neredeyse. hic alakam yok ama bence oynuyorlar banka ile.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Şu bankayla oynadığın kadar terör ve ihracat konusunda uğraşsaydın şimdi amına koymuştuk ortalığın tayo!

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    öyle deme bu yazı sen ve senin gibi düşünenlere gelsin

:)))

çevirisi :

para herşey değildir

para yatak alabilir ama uyku alamaz

para saat alabilir ama zamanı alamaz

para sana bir kitap alabilir ama bilgi alamaz

para sana mevki alabilir ama saygı alamaz

para ilaç alabilir ama sağlık alamaz

kan alabilir ama hayat alamaz

sex alabilir ama aşk alamaz

* görüyorsun ya para herşey demek değildir. eziyete ve derde sebebiyet verir. bende arkadaşın olduğuma göre acı çekmeni istem.

bu yüzden bütün paranı bana gönder ben senin yerine acı çekerim :))))

züğürt dünya insanının kendini tesellisinden başka birşey değil bunlar inan,

bu dediklerin için varsın para hiç bir şeye yaramasın, sadece insanın içindeki bastırılmış egoyu, ezip geçme dürtüsünü açığa çıkartmak için bile tapılabilir,

Zodiac tarafından 16/Eyl/14 17:55 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

dağılın adam zengin :)

Robin hocam biz senin sigortaları kaskoları yine ışıktan yenileriz bankasyayı kurtaralım :)

şaka bir yana tayip bbdk yı göreve felan çağırıyo 

cemaat uzanı sikti >>>tayip cemaati sikti >>> tayibi kim zikecek merak konusu  :)

Zamanı geldiğinde hatırlat üstat, ayrıca halen meser macunu alamadım a.q, ne bi site verin ne başka bi şey, ayrıca bu sene hasarsızlıklarımızda olur, :)

2-3 kavanoz masa altında duruyor benim gönderirim :) aslında çekilişte kazananlara gönderecektim ibrahimerenin poliçesiyle göndermeyi unutmuşum toplu bir kargo yapacağım :D 

bu arada sana özel paket yapacam kasımda bitiyordu sanırım bütün evlerin yok aga aralıkta en erkeni :)

Kışın daha iyi gider mesir :D 

Acente Tarih S. Tipi Prim Atamalar
    HDI 14.12.2014 KNT 427.00 TL TBT
    YKS 16.01.2015 DAS 134,50 TL TBT
    YKS 21.01.2015 KNT 253,75 TL TBT
    ISK 23.01.2015 KAS 703,92 TL TBT
    ISK 28.03.2015 KNT 76,87 TL TBT

Tahakkuk        
      Net Prim      
    TL 1.516,18      
    EUR 0,00      
    USD 0,00      
    GBP 0,00      

Geçen seneki senden aldığım ücretler bu şekilde Hasarsızlık olur illaki hocam bu ara bağ eviyle kaskon ışıkta :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

dağılın adam zengin :)

Robin hocam biz senin sigortaları kaskoları yine ışıktan yenileriz bankasyayı kurtaralım :)

şaka bir yana tayip bbdk yı göreve felan çağırıyo 

cemaat uzanı sikti >>>tayip cemaati sikti >>> tayibi kim zikecek merak konusu  :)

Zamanı geldiğinde hatırlat üstat, ayrıca halen meser macunu alamadım a.q, ne bi site verin ne başka bi şey, ayrıca bu sene hasarsızlıklarımızda olur, :)

2-3 kavanoz masa altında duruyor benim gönderirim :) aslında çekilişte kazananlara gönderecektim ibrahimerenin poliçesiyle göndermeyi unutmuşum toplu bir kargo yapacağım :D 

bu arada sana özel paket yapacam kasımda bitiyordu sanırım bütün evlerin yok aga aralıkta en erkeni :)

Kışın daha iyi gider mesir :D 

Acente Tarih S. Tipi Prim Atamalar
    HDI 14.12.2014 KNT 427.00 TL TBT
    YKS 16.01.2015 DAS 134,50 TL TBT
    YKS 21.01.2015 KNT 253,75 TL TBT
    ISK 23.01.2015 KAS 703,92 TL TBT
    ISK 28.03.2015 KNT 76,87 TL TBT

Tahakkuk        
      Net Prim      
    TL 1.516,18      
    EUR 0,00      
    USD 0,00      
    GBP 0,00      

Geçen seneki senden aldığım ücretler bu şekilde Hasarsızlık olur illaki hocam bu ara bağ eviyle kaskon ışıkta :D

Poliçelere daha varmı, ayrıca sen bana güvenilir orijinal nereden alırım o macunları onu söyle yeter, :)

Robinson_Crusoe tarafından 16/Eyl/14 18:14 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

@  HoLyCat,

Battaniye kullanan mı kaldı üstat, ama tavsiyene uyuyorum zaten,

@ kazasker1,

Tevellüt oldu 30 küsür şüphe etme gerçek, :)

Senin için antep e gelicem, Evine misafir olucam..

Umarım para dolu ranzada uyutursun beni :)

Not : Evimi nereden bulacaksın diye sakın sorma, Burası tahribat hatırlatırım :)

Başım üzerinde yerin var, bağa gider güzel bir mangal yaparız söz Antepe yolu düşen herkesi beklerim bi kaç kişi hariç forumdan,

hariçleri yaz da herkes yerini bilsin :)

konu gızlı olsa yazardım da . 

zamanında stv ı kapatmak ıcın yapmadıkları kalmamıstı bırılerının yayın bedelı ıle alakalıydı sanırım stvnın odeyebılecegı bedelı ozamanlar odeyebılecek ne star ne show tv vardı .akpartıyı akpartı yapan camia oldu .

zamanında camianin içinde aktif olup  gecenlerde denk geldıgım bırılerı vardı facete vs yerde camia saldırır olmuş .tr hali heryerde bazı ınsanların bukelemun gibi oppurtunist olması

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Banka Asya hisselerinde şok yükseliş

Bank Asya ilk işlemlerde yüzde 10,94 düşüşle 0,57 TL'lik taban fiyattan açıldıktan sonra, yüzde 10,94 artışla 0,71 lirayla tavan fiyatı gördü

Hafta başında işleme açıldıktan sonra belirsizliğin devam etmesiyle sürekli taban yaban Asya">Bank Asya hisseleri bugün de benzer bir hareket gerçekleştirdi.

Güne yüzde 10,93 değer kaybederek taban fiyattan (0,57) başlayan Bank Asya hisselerine saat 10:10 itibariyle bir anda alım geldi.

Gelen alımlarla 2 dakika içinde tavanı gören (0,71) Bank Asya hisseleri şu dakikalarda yüzde 10,93 yükselişle tavan fiyatta bulunuyor.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

15 milyon TL yi nakit olarak gördüm, dolar olrak 1 milyon dolar gördüm, yaklaşık 450 kg külçe altın gördüm, birde bir arkadaşımın hesabında 300 milyon TL nakit gördüm, benimde hesabımda ufak tefek paralar var işte,

Yine gotunu acikta birakmis bu gece sizo

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    JahR bunu yazdı

Banka Asya hisselerinde şok yükseliş

Bank Asya ilk işlemlerde yüzde 10,94 düşüşle 0,57 TL'lik taban fiyattan açıldıktan sonra, yüzde 10,94 artışla 0,71 lirayla tavan fiyatı gördü

Hafta başında işleme açıldıktan sonra belirsizliğin devam etmesiyle sürekli taban yaban Asya">Bank Asya hisseleri bugün de benzer bir hareket gerçekleştirdi.

Güne yüzde 10,93 değer kaybederek taban fiyattan (0,57) başlayan Bank Asya hisselerine saat 10:10 itibariyle bir anda alım geldi.

Gelen alımlarla 2 dakika içinde tavanı gören (0,71) Bank Asya hisseleri şu dakikalarda yüzde 10,93 yükselişle tavan fiyatta bulunuyor.

Büyük alım yapmıştır para babaları. Hisseler artsın diye. Bilmiyorum kurtarabilirler mi?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

15 milyon TL yi nakit olarak gördüm, dolar olrak 1 milyon dolar gördüm, yaklaşık 450 kg külçe altın gördüm, birde bir arkadaşımın hesabında 300 milyon TL nakit gördüm, benimde hesabımda ufak tefek paralar var işte,

Yine gotunu acikta birakmis bu gece sizo

Onlardan biri,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 10093 Toplam Mesaj: 91