Banka Soygunu Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

la banka soyup kaçsam yakalanırmıyım.içerde postu deldirimiyiz?kamera sistemi falan nasıl alt edilir.tabi kar maskesi yada çığlıktaki maske falan nasıl olur.tek kişi yakalanılırmki?en kolay yoldan paraları nasıl ele geçiriz dövizlerin oldugu kısma?

yakalanınca nekadar yatıyor banka soyguncuları

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

sakın tek gitme ve sakın ispiyonlıcaklarla gıtme unutmadan polis yakalarsa senın ısmını soleye bılecek biri olmasın en az 3 kısı gıdın kesın kararlıysan sılahsız gıtme butun memurları aynı koseye topla bi arkaasın memurları tutsun ve dıerı sıvıllerı bı kenara toplasın ve erkeklerı arka saflara koysun cunku adamın ustune fln atlar erkekler gaza gelebılır :D sonra sen mudur al ve sılahla ıstedıgını alırsın tabe kar maskesı unutmayın ısımlerı deıstırın :D hade kolay gele gazanız mubarek ola :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

hajı ben kimseye güvenmem ozaman bu iş yaş desene. :D beyzbol sopasıyla da banka soyulmazki tabi silahla girecezde,parayı falan aldıktan sonra dışarı çıkmak var.çıkınca bide kaçabilmek var işin zor kısmı.he ya gaza gelnde çok olur.bide onlarla uğraş içerde bide kız falan varsa tamam hepten hapı yuttuk .heryer kan olur ondansora.içerde kızların olmadıgı zaman iyi bi strateji olur.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

2 yıl önce HSBC bankasından bi  memur bizm arkadaşa "yardım edeyim, bankayı soyun " demişti..Arkadaş ta geri çevirmişti keşkem ben de orda olsaydm ahhh.. banka soyup kaçmak kolay da kaçtıktan sonra dolaşmak zor benm için yoksa.. anlaşalım yani müthiş plan ve bilgilerim var bunu paylaşabilirim...

HSBC İngiliz sermaye üzerine kurulu kapitalist sömürü mekanizmasının çarklarından olduğu için bu parayı onlara karşı kullanmak kaydıyla el koymak caizdir :P

yıkılma sakın !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TURK-AY
    TURK-AY's avatar
    Erkek

Gel şuna postu deldirme değilde kestaneyi çizdirme diyelim

Bu Memleketin ekmeğini yiyip ihanet edenler bir gün ekmeğini yediği yerden kurşunu yer!!!!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isoT
    isoT's avatar
    Erkek

hacı galiba italyan işi , ocean's 11,12,13 vs bi soygun filmi izledin

etkilenmiş gördüm seni :p 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    türkiye sınırları içerisinde bugüne kadar yapıldıktan sonra yakalanılamayan yada faili belli olmayan tek bir tane soygun olayı  vardı diye biliyorum ben (yanlış hatırlıyorda olabilirim)

:) mutluyum, huzurluyum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    bilmem bi git soy bakalım :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Organize işler bunlar. italyan işi fasa fiso hep aynı yöntem aq. banka soygununun kralı Kod Adı : Kılıç Balığında . Ve bankaya girmesini değil oradan çıkmasını planlamak lazım.

Ufaklığımdan beri böyle planlar yaparım.Elim de oturduğum semtteki her yeri soyacak plan var ama soyacak g*t yok.Zaten hobi olarak yapıyorum :D Birde ufak bir mekan olduğundan paranın olduğu yerler ile polis arasında pek bir mesafe yok.Şehirden o parayla kaçamassın gözdende kaçamassın enselenirsin ama liman şehri olduğu için bir şekilde yabancı uyruklu gemiye girersen siktim sene yakalayamazlar.Tabi o geminin mürettebatı gibi gözükmen + kaptanlada ortak olman lazım.Başka yöntemlerde var aslında ama şimdilik en iyisi bu :D 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Scream maskesiyle çok tarz bir soygun olur ama postu deldirmekten kurtarmaz hacım seni

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek
    Hacım benım anlattıgım gırıs ve gelısmeden ıbaret sonuc senın yaratıcılıgına kaldı :S hem buralardan kaybolman lazım yoksa yakalanırsın yada soycagın yer kaldıgın mekandan cook uzak olmalı mesela ist. daysan gitcen hatay da yapcan kı cok zor ulassınlar sana tabe hatayda heryerı bılmen lazım
Toplam Hit: 3665 Toplam Mesaj: 18