Banka Tavsiyeleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

edit

Abi yorumlarin icin tesekkurler. Cihaz bozulursa zictik o zaman :) yada vardir bir yontemi. Ben arastirayim bir bunu.

@snnyk

Turk olmayan banka hesabimda pp kayitli zaten hocam. Boyle bir hesab ihtiyacim var ve fikir aliyorum.

Enpara dediginiz olay nasil hocalar ? Hangi banka ve yukarida yazdigim problemlerime deva mi ?

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Garanti nedir yahu neler yazmışsınız, şimdi ülkeye gideceğine bağlı, eğer Fransa-ingiltereye gideceksen cepteteb, yunanistan veya rusyaya gideceksen enpara veya hollanda belçika civarına gideceksen ing bank tavsiye ediyorum, bu üçüyle de çalıştım eft/havale ücretsiz vadelide dursun paran niye vadesizde erisin ister dolar ister euro olarak durur istediğin git atm'den çek, yurtdışında olsan bile çok cüzi miktar kesinti dışında para kesmiyor. Türkiyede dövizle işin olcaksa ama cepteteb>enpara>ingbank

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Ingiltereye gidecegim hocam,

Fakat burada acacagim hesaba TL girip bu giren TL yi ben Yine burda Farkli bir TL hesabina atacagim. Yani benim burada acacagim hesapla yurt disinda isim olmayacak. Sadece istedigim, yurtdisinda iken bu hesabin internet bankaciligini kullanmak. Ve bu sisteme giris yaparken, türk hattim olmayacagi icin sifre,sms vs gibi problemler yasamamak :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

enpara diyorum başka bişrşey demiyorum , bide refereans oalrak benim numaramı yazarsan adıma dikilmiş  15. agaç olacak :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Enpara da sisteme giris icin sms onay kodu geliyormu hocam ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Enpara da sisteme giris icin sms onay kodu geliyormu hocam ?

Geliyor

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı

Enpara.com kullan. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

enpara sms onayı ile girer , ingiltere de sms onayı demek 1 tl demek

ya arkadaşın dediği gibi şifre matik alacaksın

yada garanti bankası şifrematik kullanacaksın o ücretsiz sms olmadan girebliyorsun sim kartı değiştirdiğimden beri bankadan sms gelmiyor garanti şifrematik ile giriom

enpara yı türkiye de reklamını çok iyi yapmıs biri olarak yurt dısında kullanıma uygun degil suanda 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Internet bankaciligini kullanirken sms istemiyorsan sifrematik yüklemelisin telefonuna. Garantide var ben kullaniyorum. Tel hatsizda dahi olsa ürettiği şifre ile girebiliyorsun (tabiki internet bağlantısı şart) 

Enpara nin internet şubesine sms istiyor ama diğer bankalara göre mobil uygulamasinda istemiyor. Yani eğer havale eft yapacaksan mobil uygulaması işini görebilir. Başka banka kullanacaksan da sifrematik i olan birini tercih et.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

HSBC. 

Güvenli Anahtar alın, telefona sms gelmeden banka hesabı kullanılabiliyor.

XanTos tarafından 11/Eyl/15 04:38 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3048 Toplam Mesaj: 37
banka hesap