folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bankacı ( Zeka Sorusu )

Bankacı ( Zeka Sorusu )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

(daha önce verilmediğini sanıyorum)(aradım bulamadım)

Bu soru avrupada özel bir sirketin sınav elemesinde sorulan sorudur...

Bir adam yıllar boyu almanyada bir bankada çalışmış ve emekli olmasına yakın artık yurda dönmeye karar verdiği gün felekten bir gün çalayım bari deyip bir bara gitmiş..

Barda içkisini içerken karşısına çok güzel bir kadın oturmuş bizimki kadına hayran kalıp hemen garsonu çağırıp kağıda tanışabilirmiyiz mesajını yazdıktan sonra garsonla kadına göndermiş. kadın kağıdı almış okumuş adama imalı bir bakıştan sonra kağıdın arkasına bir şeyler yazıp kağıdı tekrar adama geri göndermiş adam kağıda bakmış bakmış....

Hiç bir şey anlamamış yazı ne almanca ne bildiği bir dile aitmiş gitmiş kağıdı en yakın arkadaşına verip ya bunu bir kadın bana yazdı ben anlamadım ne yazıyor burda diye sormus arkadaşı kağıdı okur okumaz sakın bir daha beni arama arkadaşlığımız sona erdi diyip yanından gitmiş..

Adam şaşkın bir halde eve gidip anne babasına ya siz eskisiniz bilirsiniz burda ne yazıyor diye bu sefer onlara sormuş anne babası kağıdı okuyunca adamı evlatlıktan red etmişler karısına göstermiş karısı boşanma davası açmış adam artık çıldırma noktasına gelmiş len demiş bunu en iyi anlayan doktor olur nede olsa onların yazısı karışık diyip bir doktora gitmiş doktor kağıdı okuyunca çok sakin bir şekilde izin isteyip odasına girmiş aradan 1 saat 2 saat geçmiş doktor yok...

Bizim adam merak edip odaya girince bir bakmışkı doktor tavanda sallanıyor kendini asmış adam en sonunda pes etmiş len bu kağıt başıma çok işler açtı başkasınında hayatını karartmasın diye kağıdı çalıştığı bankanın kasasına koyup evine gitmiş.

O akşamda tesadüf bankaya hırsızlar girmiş kasadaki bütün paraları almışlar tam kaçacakları sırada hırsızların şefi kağıdı görmüş şef kağıdı okuyunca birden çabuk paraları yerine koyun demiş ve bütün paraları kasaya geri koyduktan sonra çekip gitmişler.

�zİMDİ GELELİM SORUMUZA
    BU KA�zIT'TA NE YAZIYOR ?
    İP UCU : CEVAP İÇİN YAZIYI İYİ OKUYUN...
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

cvp aslında cok mantıklı :)

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXeLanS
    eXeLanS's avatar
    Erkek
    Kadın kağıda, Seninle çıkabiliriz ancak bunun olması için annenin ve babanın seni reddetmesi gerekiyor ve karındanda boşanmalısın.Akşam bankada soygun olacak yazıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek
    kağıtta ole bişi yazması gerekiyor ki millet şüpheye düşsün :S
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Bi c/p ile bütün gizemin içine edeyim bari :)

Kağıdı okuyanlarda (Bizim Gibi) kadının yazdığından birşey anlamıyorlar."Tanışabilirmiyiz? kısmını okuyorlar.

Anne ve Babaları Evlatlıktan Redediyor.Çünkü O yaşa Gelmiş Adamın "Tanışabilirmiyiz?" Yazılı Bir Kâğıt Vermesi Onları Şaşırtıyor ve Üzüyor Oğullarıda Olayı Açıklayamadan Kapı Dışarı...

Arkadaşı Bir Daha Benimle Konuşma Diyor Çünkü Birlikte Büyüdüğü Birine Hakaret Edercesine Böyle Bir Kağıt Uzatıyor "Tanışabilirmiyiz?" Diye...

Karısı Boşanma Davası Açıyor.Ama 2 Sebepten Ötürü;

1-Onca Yıllık Karısına Başka Bir Kadınla Birlikte Olduğunu İma Etmesi...
    2-Karısına Üstüne "Tanışabilirmiyiz?" Yazılı Kısımdaki Bölümü Okutturması...

Doktor İntihar Ediyor Çünkü Doktor Gay'dir...Ve hiç Tanımadığı Bir Adam Gelip "Tanışabilirmiyiz?" Yazılı Bir Kağıt Uzatıyor.Tüm Sırrının O Mertebeye Gelmiş Olarak, Adamın Herkes Tarafından Ne Olduğu Öğrenilip Yaşamının Faciaya Dönmesinden Korkup Paniklemesindendir (birde adam tipsiz :P)

Hırsızlar Parayı Geri Koyuyorlar Çünkü Onlarda Bu Kağıdığın "Tanışabilirmiyiz?" Kısmını Okuyorlar ve Bu Kağıdı Bırakanın Bir Polis Olduğunu Onları İzlediğini ve Alay Edercesine Oraya Bıraktıklarını Düşünüyorlar ve Parayı Bırakıyorlar...

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    Güzelmiş :)  Peki kadının ne yazdığını bilen warmı :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

StigmatA bunu yazdı:

----------------------------

Bi c/p ile bütün gizemin içine edeyim bari :)

Kağıdı okuyanlarda (Bizim Gibi) kadının yazdığından birşey anlamıyorlar."Tanışabilirmiyiz? kısmını okuyorlar.

Anne ve Babaları Evlatlıktan Redediyor.Çünkü O yaşa Gelmiş Adamın "Tanışabilirmiyiz?" Yazılı Bir Kâğıt Vermesi Onları Şaşırtıyor ve Üzüyor Oğullarıda Olayı Açıklayamadan Kapı Dışarı...

Arkadaşı Bir Daha Benimle Konuşma Diyor Çünkü Birlikte Büyüdüğü Birine Hakaret Edercesine Böyle Bir Kağıt Uzatıyor "Tanışabilirmiyiz?" Diye...

Karısı Boşanma Davası Açıyor.Ama 2 Sebepten Ötürü;

1-Onca Yıllık Karısına Başka Bir Kadınla Birlikte Olduğunu İma Etmesi...
    2-Karısına Üstüne "Tanışabilirmiyiz?" Yazılı Kısımdaki Bölümü Okutturması...

Doktor İntihar Ediyor Çünkü Doktor Gay'dir...Ve hiç Tanımadığı Bir Adam Gelip "Tanışabilirmiyiz?" Yazılı Bir Kağıt Uzatıyor.Tüm Sırrının O Mertebeye Gelmiş Olarak, Adamın Herkes Tarafından Ne Olduğu Öğrenilip Yaşamının Faciaya Dönmesinden Korkup Paniklemesindendir (birde adam tipsiz :P)

Hırsızlar Parayı Geri Koyuyorlar Çünkü Onlarda Bu Kağıdığın "Tanışabilirmiyiz?" Kısmını Okuyorlar ve Bu Kağıdı Bırakanın Bir Polis Olduğunu Onları İzlediğini ve Alay Edercesine Oraya Bıraktıklarını Düşünüyorlar ve Parayı Bırakıyorlar...

-----------------------------

Daha öncede okumustum bunu böle bişey değildi sanki.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Yes because ;

Adamın kağıt yolladığı kadın aslında polistir.Adamın birlikte bara geldiği arkadaşı ise kadının kardeşidir.
    Kadın kağıda : Seninle çıkabiliriz ancak bunun olması için annenin ve babanın seni reddetmesi gerekiyor ve karındanda boşanmalısın.Akşam bankada soygun olacak yazıyor.
    Adam bu yazıyı okuyamıyor onun için arkadaşına ( kadının kardeşi ) gösteriyor arkadaşı bunu görünce sinirleniyor ve terkediyor.
    Yazıyı okuması için annesi ve babasına gösteriyor.Annesi ve babası kağıdı okuyunca evlatlıktan bu yüzden reddediyor.Karısına gösterince karısıda bu yüzden sinirleniyor ve çekip gidiyor.
    Gelelim doktora : doktor aslında kadının kocasıdır.Adam kağıdı doktora getirince
    doktor bu olayı kaldıramıyor ve intihar ediyor.
    Adam akşam kağıdı bankanın kasasına koyduğunda hırsızlar geliyor ve kağıdı okuyor polisin önceden haberi olduğunu düşünüp oradan kaçıyor.

I Love This Game , I Love Tahribat :P

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Böyle sorulara kıl oluyorum :| Böyle soru sorup eleman alan şirketin ak :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

cevap:Kadın polis; kadının eşi doktor, kadının erkek kardeşi adamın arkadaşı,
    Kadın Kâğıda: Adını soyadını ve telefonun numarasını yazıyor, “Seninle birlikte olabilirim ama evli isen eşini boşa, eğer anne baban varsa onları reddet” diyor.
    Şu an müsait olmadığını akşam bir bankayı hırsızların soyacağını ihbar aldıklarını ve akşam o bankaya baskın yapacaklarını yazıyor kâğıda ve yarın kendisini aramasını söylüyor.
    Arkadaşı kâğıdı okuyunca kız kardeşine en yakın arkadaşının böyle bir şey yapmasını hazmedemiyor ve onunla ilişkisini kesiyor.
    Anne babası kâğıdı okuyunca oğullarının böyle bir şey yaptığına inanamıyor ve onu evlatlıktan reddediyor.
    Eşi kâğıdı okuyunca şok oluyor bunca yıllık kocasından gördüğü ihanet karşısında ona boşanma davası açıyor.
    Doktor kâğıdı okuduğunda kâğıttaki isim ve telefon numarasından yazıyı eşinin yazdığını anlıyor ve bu ihaneti gururuna yediremeyerek intihar ediyor.
    Hırsızların şefi kâğıdı okuduğunda baskına uğrayacaklarını anlıyor ve hemen paraları bırakıp orayı terk ediyorlar...

Alın size  dogru cvp :D

Arastırmadan dusunmeden  cvp size :D

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    lan adam anlamamıs kagıtta yazılanları ama onun harıcınde herkez anlamıs ne kadr sacma :|

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

bu kağıtta ne yazıyor

-----------------------------------------------------

(daha önce verilmediğini sanıyorum)(aradım bulamadım)

Bu soru avrupada özel bir sirketin sınav elemesinde sorulan sorudur...

Bir adam yıllar boyu almanyada bir bankada çalışmış ve emekli olmasına yakın artık yurda dönmeye karar verdiği gün felekten bir gün çalayım bari deyip bir bara gitmiş..

Barda içkisini içerken karşısına çok güzel bir kadın oturmuş bizimki kadına hayran kalıp hemen garsonu çağırıp kağıda tanışabilirmiyiz mesajını yazdıktan sonra garsonla kadına göndermiş. kadın kağıdı almış okumuş adama imalı bir bakıştan sonra kağıdın arkasına bir şeyler yazıp kağıdı tekrar adama geri göndermiş adam kağıda bakmış bakmış....

Hiç bir şey anlamamış yazı ne almanca ne bildiği bir dile aitmiş gitmiş kağıdı en yakın arkadaşına verip ya bunu bir kadın bana yazdı ben anlamadım ne yazıyor burda diye sormus arkadaşı kağıdı okur okumaz sakın bir daha beni arama arkadaşlığımız sona erdi diyip yanından gitmiş..

Adam şaşkın bir halde eve gidip anne babasına ya siz eskisiniz bilirsiniz burda ne yazıyor diye bu sefer onlara sormuş anne babası kağıdı okuyunca adamı evlatlıktan red etmişler karısına göstermiş karısı boşanma davası açmış adam artık çıldırma noktasına gelmiş len demiş bunu en iyi anlayan doktor olur nede olsa onların yazısı karışık diyip bir doktora gitmiş doktor kağıdı okuyunca çok sakin bir şekilde izin isteyip odasına girmiş aradan 1 saat 2 saat geçmiş doktor yok...

Bizim adam merak edip odaya girince bir bakmışkı doktor tavanda sallanıyor kendini asmış adam en sonunda pes etmiş len bu kağıt başıma çok işler açtı başkasınında hayatını karartmasın diye kağıdı çalıştığı bankanın kasasına koyup evine gitmiş.

O akşamda tesadüf bankaya hırsızlar girmiş kasadaki bütün paraları almışlar tam kaçacakları sırada hırsızların şefi kağıdı görmüş şef kağıdı okuyunca birden çabuk paraları yerine koyun demiş ve bütün paraları kasaya geri koyduktan sonra çekip gitmişler.

�zİMDİ GELELİM SORUMUZA
    BU KA�zIT'TA NE YAZIYOR ?
    İP UCU : CEVAP İÇİN YAZIYI İYİ OKUYUN...

------------------------------------------------------

işte bu yazıyo :) ulen  halen böyle şeylerle uğraşıyonuz

Toplam Hit: 5315 Toplam Mesaj: 27