folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bankada Çağrı Merkezi Temsilcisi Olmak..

Bankada Çağrı Merkezi Temsilcisi Olmak..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar. Yeni bi soruyla karşınızdayım.. Şu an çalışıyorum. Ama bugün Hsbc Bankası aradı beni. Çağrı merkezi için görüşmeye çağırıyorlar yarın mülakata..

Çağrı merkezinde çalışan vardır belki aramızda. Nasıl bişeydir. Maddi geliri nasıldır? Sosyal imkanlar nelerdir? Ve tabii ki geçinim hakları nasıldır?

Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olsun. Söylenenler doğru çıkarda işi alırsam Tahribat'a benden bi tepsi baklava :)

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Benim amcam bu işi yapıyor bayramda bile bir gün tatili vardı sen düşün ve tatil dediğimiz günün yarısı tatil diğer yarısı gene iş :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Ben anlamam ama bankacı hatunlar çok güzel oluyor onu biliyorum :p

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

baris_ekin bunu yazdı:
    -----------------------------
    Benim amcam bu işi yapıyor bayramda bile bir gün tatili vardı sen düşün ve tatil dediğimiz günün yarısı tatil diğer yarısı gene iş :D

Nasıl yani ya :S

Tamam vardiya var onu biliyorum ama bukadar da.. Ne bileyim. Acayip geldi biraz..

Maaş ne kadar peki? Sosyal güvenceler? Sosyal haklar?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:
    Ben anlamam ama bankacı hatunlar çok güzel oluyor onu biliyorum :p

Bilmediğin konuya yorum yapma o zaman.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gidip bankaya sorsana :S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek
    İş hayatından pek anlamadığın pek belli. İş alacağın yere, bana kaç para verceksiniz diye soru sorulmaz. En azından ben sormam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek

ben 3000 kişilik bir yerde çalışıyorum bulunduğum yerin alt katları çağrı merkezinden oluşuyor.Ben sadece sana kendi anlattıkları ile bişiler söyleyim. bölüm olarak en çok istifa veren bir yer. her insanın kaldıra bileceği bir iş değil. adam telefonda küfür eder bişi diyemezsin vb. mesela evet hayır gibi cümleleri hiç bir şekilde kullanmayacaksın. tuvalete gitmek için bile izin istiyormuşsun. işin yoğunluğu inanılmaz derecede hat saffada oluyor. ancak gece vardiyasındakilerin rahat ettiklerini biliyorum. özellikle kampanya zamanları fena yoğunluk oluyor. mesaiye kalma durumunda var tabi ki. bizde herkes 5 gün çalışırken onlarda 6 gün mecburiyeti var. aylık 22,5 saat mesai zorunluluğu var.birde  diyelim ki öğlen yemek saati 12:30 normalde. şimdi bunlarda sistematik bir şekilde yemeğe çıkıyorlar bir gün bakmışsın 11 de çıkmışsın öbür gün 11:30 da filan 2:30 a kadar gidiyor. yani allak bulllak oluyor. zaten 3 zaman vardiyası var. birde onlarda zorlaştırıyor.. aktif olarak sürekli konuşan birisi isen yaparsın. ama bu dediklerim sadece bizim yer için geçerli diyerleri nasıldır bilmiyorum. ne kadar maaş alıyorlar bilmiyorum özel sigorta ve pirim olayları var tabi ki. 

Yakarız Bu Gezegeni...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek

ismailca bunu yazdı:

ben 3000 kişilik bir yerde çalışıyorum bulunduğum yerin alt katları çağrı merkezinden oluşuyor.Ben sadece sana kendi anlattıkları ile bişiler söyleyim. bölüm olarak en çok istifa veren bir yer. her insanın kaldıra bileceği bir iş değil. adam telefonda küfür eder bişi diyemezsin vb. mesela evet hayır gibi cümleleri hiç bir şekilde kullanmayacaksın. tuvalete gitmek için bile izin istiyormuşsun. işin yoğunluğu inanılmaz derecede hat saffada oluyor. ancak gece vardiyasındakilerin rahat ettiklerini biliyorum. özellikle kampanya zamanları fena yoğunluk oluyor. mesaiye kalma durumunda var tabi ki. bizde herkes 5 gün çalışırken onlarda 6 gün mecburiyeti var. aylık 22,5 saat mesai zorunluluğu var.birde  diyelim ki öğlen yemek saati 12:30 normalde. şimdi bunlarda sistematik bir şekilde yemeğe çıkıyorlar bir gün bakmışsın 11 de çıkmışsın öbür gün 11:30 da filan 2:30 a kadar gidiyor. yani allak bulllak oluyor. zaten 3 zaman vardiyası var. birde onlarda zorlaştırıyor.. aktif olarak sürekli konuşan birisi isen yaparsın. ama bu dediklerim sadece bizim yer için geçerli diyerleri nasıldır bilmiyorum. ne kadar maaş alıyorlar bilmiyorum özel sigorta ve pirim olayları var tabi ki. 

benim o bankada çalışan arkadaşım var ulaşırsam bilgi veririm sana..

Yakarız Bu Gezegeni...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek
    Çok sevinirim..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

shadowans bunu yazdı:

baris_ekin bunu yazdı:

Nasıl yani ya :S

Tamam vardiya var onu biliyorum ama bukadar da.. Ne bileyim. Acayip geldi biraz..

Maaş ne kadar peki? Sosyal güvenceler? Sosyal haklar?

bunları işverene sorsan daha iyi yanıt alırsın. Ancak çok merak ettiysen operatörlükten müdürlüğe kadar yükselebilirsin. şekil me

"
Toplam Hit: 16645 Toplam Mesaj: 62