folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bankalara Borcu Olanlar Bu Haber Size

Bankalara Borcu Olanlar Bu Haber Size

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Bankalara olan borcunu 2 yıldır ödemeyenler, Son 3 ay içinde bankalar tahsil edemediği alacaklarının yaklaşık 2 milyar liralık kısmını sattı. Bu da şu anlama geliyor; borcu satılan kişinin muhatabı artık banka değil. Çok düşük rakamlara bu borçları satın alan varlık yönetim şirketlerinin bankalardan ayırt edici özelliği ise her türlü teklife açık olmaları. Anlıyacağınız çirkeflik yaparak çok çok az paralara borçlarınızı kapatabilirsiniz. Haberimiz biraz uzun, içerisinde tabloda var. Zamanım olduğunda düzenleyip koyabilirim. İsteyen siteden bakabilir. 

HaberOldun-Banka borçları devroldu

wordros tarafından 20/Ara/17 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Bu haber bize onumuzdeki günlerde bankacılık sektorümüzün geleceği ile ilgili bir bilgi veriyor mu sizce ? Reza Zarrab -Halkbank vs. hikayeleri malum. Ülkenin ekonomik durumuda aynı şekilde. Bankaların iflas edeceği ciddi bir krize doğru mu yuvarlanıyoruz dersiniz ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    Bu haber bize onumuzdeki günlerde bankacılık sektorümüzün geleceği ile ilgili bir bilgi veriyor mu sizce ? Reza Zarrab -Halkbank vs. hikayeleri malum. Ülkenin ekonomik durumuda aynı şekilde. Bankaların iflas edeceği ciddi bir krize doğru mu yuvarlanıyoruz dersiniz ?

Hayır, demeyiz. Bu yapılan rutin bir işlem bankalar tahsil edemediği alacaklarını çok düşük bir miktara satarlar

mataramasuko tarafından 20/Ara/17 22:55 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

kaynağı güvenli bulmadım. eğer birileri buna fiyat verdiyse ödediğinden daha fazlasını almak isteyecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Sürekli böyle satışlar oluyor..Bu tarz şirketler 1 sıfırdan üstündür mantığı ile çalıştığından dolayı  dediğin gibi coook uyguna borç kapatılabilir.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kuzenimin borcu için beni aramalarının sebebi buydu sanırım.

Lazmania61 tarafından 20/Ara/17 23:04 tarihinde düzenlenmiştir

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

kaynağı güvenli bulmadım. eğer birileri buna fiyat verdiyse ödediğinden daha fazlasını almak isteyecektir.

Güvenlik arama sebebini anlayamadım? Güvenirliği Türkiyedeki Ajanslar. Haberlerimizi ajanslardan temin ettiğimiz metinlerden oluşturuyoruz. Bu ajanslar Türkiye'de faaliyet göstermekte olan Anadolu, İha ve Doğan medya gruplarıdır.

EDİT : Artı olarak, burada güvenirlik peşine düşeceğin birşey yok ki :) Eğer varlık yönetim şirketlerine düşen borcun varsa pazarlığını yap. Burada anlatılmak istenen konu bu.

wordros tarafından 20/Ara/17 23:18 tarihinde düzenlenmiştir

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Abi Türkiye'de bankaya borcu olmayan kaç insan var ki bu haber tüm Türkiye'yi ilgilendiriyor ki ayni zamanda rutin bir işlemdir bu ariyacaklar borcunuz bu kadara kapatalim taksitlendirelim vs vs davet edecekler gitmeyin herhangi bir evraka imza atmayın sallayin gitsin ikametgahı vs boş bir daireye insaata aldirin su elektrik başkasinin üzerine atın gitsin 

Memento Mori
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Reskam bunu yazdı

Abi Türkiye'de bankaya borcu olmayan kaç insan var ki bu haber tüm Türkiye'yi ilgilendiriyor ki ayni zamanda rutin bir işlemdir bu ariyacaklar borcunuz bu kadara kapatalim taksitlendirelim vs vs davet edecekler gitmeyin herhangi bir evraka imza atmayın sallayin gitsin ikametgahı vs boş bir daireye insaata aldirin su elektrik başkasinin üzerine atın gitsin 

Burada anlatmak istenileni tekrar ayrıntılamak istiyorum. Arkadaşlar borcunuzun çok altlarını teklif ederek borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ve bunları taksitlendirebilirsiniz. Demek istediğim bu. Hersene oluyor fakat biliyorumki çoğu vatandaşın bundan haberi yok. Ana paradan borcunu ödediği için mutlu! 

alektamovikmovik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Güvenlik arama sebebini anlayamadım? Güvenirliği Türkiyedeki Ajanslar. Haberlerimizi ajanslardan temin ettiğimiz metinlerden oluşturuyoruz. Bu ajanslar Türkiye'de faaliyet göstermekte olan Anadolu, İha ve Doğan medya gruplarıdır.

EDİT : Artı olarak, burada güvenirlik peşine düşeceğin birşey yok ki :) Eğer varlık yönetim şirketlerine düşen borcun varsa pazarlığını yap. Burada anlatılmak istenen konu bu.

Selam hocam,

Sitenin size ait olduğunu bilmiyordum. Bu durumda olan herhangni bir borcum yok çok şükür.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Selam hocam,

Sitenin size ait olduğunu bilmiyordum. Bu durumda olan herhangni bir borcum yok çok şükür.

Bazı haberlerimizin buradaki müridlere faydasının olacağını düşündüğümden burada açıyorum.  Aklında olsun seninde. Kötü bir durumdur ki Ülkede borcu olmayan çok az insan var :(  Eşine, dostuna bilgi verirsin.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 2316 Toplam Mesaj: 18
banka borç yapılandırma