folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Bannerimin Boyutunu Küçültebilir Misiniz?

Bannerimin Boyutunu Küçültebilir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar merhaba, netkomik.com çığrından çıktı, trafik yetiştiremez oldum. 78 kb.lik bannerimin boyut olarak küçültülmesi sanırım biraz olumlu etkide bulunacaktır. Boyutunu aynu formatta küçülten arkadaşa şimdiden teşekkürler.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

reklam kokan hareketler bunlar :/

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Nesini reklam yapıcam alexa 240k sitenin :) sadece banner boyutu konusunda yardım edecek birilerini arıyorum.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

çok salam reklam çakmış aklımda kaldı netkomik :)

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    400 px 200 px

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

yapsin oda reklamini nevar bunda yap kardeşim yap o blogdaki firewille olayına koptum ama :D

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

8mm teşekkür ederim.

var mı arkadaşlar daha iyisini yaparım diyen?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

UmutxTR bunu yazdı:
    -----------------------------

8mm teşekkür ederim.

var mı arkadaşlar daha iyisini yaparım diyen?

-----------------------------

Rica ederim de bokunu çıkarmasan diyorum =)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Şimdi arkadaşlar eski banner 78kb idi ve bu ay 21.000 kez görüntülendi yani benden ne kadar trafik yemiş? mb olarak söyleyebilir misiniz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Benim yaptığım şeyin adı terbiyesizlik olamaz ama senin yaptığın olsa olsa cahillik, kara cahillik olur. "iyide kücültmenin daha iyisimi varmis ya ??" diyerekten de tam olarak yargı sahibi olmadığın bir konuda beni de terbiyesizlikle suçlayarak çok büyük ayıp ettin. Elbetteki boyutu daha da küçültülebilir, birazcık kaliteden ödün verirsin ama bu boyut küçülür. Seni esefle kınıyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Ama harbiden daha iyisi nasıl olabilir ki?

Küçültün demişsin küçültmüş eleman işte :S

Toplam Hit: 2709 Toplam Mesaj: 22