folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bardağa Baskı Yapan Firma Önerisi

Bardağa Baskı Yapan Firma Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

merhaba ; 

hocalar şimdi bir arkadaşım var kendisinin 13 yıllık bardağı kırıldı manevi değeri çok yüksek onun için kupanın köşesi kırılınca ağladı aynı kupadan kendisine yaptırmak istiyorum aramızda bardak basma işiyle uğraşan arkadaşlar yada tanıdıkları olan varsa lütfen yardımcı olun  bir kaç baskı yapan kişilerle konuştum 1 tane üretmiyoruz diyerek cevap verdiler.

bardagın resmleri : 

http://hizliresim.com/vbp8XR

http://hizliresim.com/brGMB8

http://hizliresim.com/yE3o0L

@Mod: Sonra modlar konumu sildi oluyor ...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Kadınlar hep bir şeyler için ağlarlar hoca,manevi değeri varda %100 traştır. Ne biliyim,uğraşma.

The Beginning and The End.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.fotohayat.com/iletisim.php

Bakırköy'deki şubelerini ara bi konuş hocam. Baskı yapıyorlardı en son.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detCode
    detCode's avatar
    Erkek

Yeni yaptıracağın bardağın manevi değeri olacak mı? Ya sen yenisini yaptırdığın halde eskisini kullanmaya devam ederse?

Who is detCode?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

http://www.fotohayat.com/iletisim.php

Bakırköy'deki şubelerini ara bi konuş hocam. Baskı yapıyorlardı en son.

teşekkür ederim hocam yarın arıcam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek
    detCode bunu yazdı

Yeni yaptıracağın bardağın manevi değeri olacak mı? Ya sen yenisini yaptırdığın halde eskisini kullanmaya devam ederse?

hocam öyle bi arkadaş degil hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

bu işi yapıyoruz biz hocam yanlız o gösterdiğin bardak gibi içine ve sapına kadar baskı yaptıracak yer bulamazsın. Piyasada bardaklar standarttır ve 18,5x9 luk max. baskı yaparlar ve bardak modelleride hep aynıdır. o tipte bir bardağa sıcak baskı yapamazlar..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Ayıcık bile üzülmüş gibi :(

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    designerboyalee bunu yazdı

bu işi yapıyoruz biz hocam yanlız o gösterdiğin bardak gibi içine ve sapına kadar baskı yaptıracak yer bulamazsın. Piyasada bardaklar standarttır ve 18,5x9 luk max. baskı yaparlar ve bardak modelleride hep aynıdır. o tipte bir bardağa sıcak baskı yapamazlar..

Yapacak yer yoksa nasıl yapılıyor bunlar?

Tam konusu madem bu bardaklar türkiyede üretilmiyor mu.

Nasıl basıldığını biliyorum. Basit birşey. Çok bardak bastırdım kaba takoz veriyorlar uyuz oluyorum. 

futurist tarafından 28/Mar/17 09:20 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

bu tip baskı yapıyorlar ancak adet yüksek olması gerekiyor. 500-1000 adet gibi

osmansan tarafından 28/Mar/17 11:40 tarihinde düzenlenmiştir

..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    designerboyalee bunu yazdı

Yapacak yer yoksa nasıl yapılıyor bunlar?

Tam konusu madem bu bardaklar türkiyede üretilmiyor mu.

Nasıl basıldığını biliyorum. Basit birşey. Çok bardak bastırdım kaba takoz veriyorlar uyuz oluyorum. 

Aslında buradaki olay bardakta değiş bardağın üzerindeki maddeden kaynaklanıyor. Her bardağa baskı yapılır diye birşey yok dediğim gibi özerine özel bir laminasyon atıyolarlar ve bu işi yapanlarda onları toptan alıyorlar.  Bardaklarda dediğin gibi çok kaba ve büyük.

Arkadaşında örnek gösterdiği bardakta sıcak baskı değil özel bir baskı tekniği sıcak baskı ile o kalite ve baskıyı yapmak imkansız.

bizdeki ve piyasadaki sistemlerde buna benzer süblümasyon makinelerle oluyor. TIKLA

baskı konusu haricinde başka bir B planı bakmanı tavsiye ederim. en mantıklı gelen şuan o bardağı güzel beyaz zeminde görselleri net şekilde çekip google görsel arama seçeneklerinden aramak. Satan yerler şansa denk gelir diye düşünüyorum.

designerboyalee tarafından 28/Mar/17 13:10 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1749 Toplam Mesaj: 13
acil baskı bardak