Barışarock 2006 [Little]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    Barışarock 2006

Anima

Aylin Aslım

Bulutsuzluk Özlemi

Catafalque

Çamur

Deli

Demir Demirkan

Demirhan Baylan

Gevende

Kara Güneş

Kara Kedi

Kardeş Türküler

Koma Revşen

Kurtalan Express

Moğollar

Mor ve Ötesi

Nida (Suriye)

Redd

Solitary

Yaşar Kurt

www.barisarock.org

hikaye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

siz müzük söyleyin dünyada barışsın aman ne güzel lan bida pamuk prenses 7 cüceleri çağırın el ele veririz... böyle safca abzürd çocukça fikirlerle gelmeyin ya sizin rak müzik söylemeniz hiçbi ülkede yankı bulmaz hele dünya barışını kesinlikle sağlamaz 1 gram faydası bile olmaz ama "isim güzel uydu kullanalım nolcak" gibi bi mantık yürütüosanız ne mutlu size...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    aga rock muzikle barış falan olcağını bende sanmıyorum.ama emeğiniz için uğraşlarınız için çok teşekkürler...

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

eksik anlattığim bı durum vardı onu da yazıyım bari;

1-) Asla "ticari" olmadı. "kazanılacak" paraya el sürmeyeceği ve her artıyı barış için değerlendireceği sözü verdi.
    2-)Zorunlu kalemler dışında her şeyi dayanışma kültürüyle çözdü.
    3-)Tek gündemi ve derdi "barış" oldu. Barış kültürü ve barış çağrısının yaygınlaşması, uluslararası savaş karşıtı hareketin bir parçası olmak yargılarıyla davrandı.
    4-)Kendi dışındaki sosyal dertleri olanlarında ( çevre, insan hakları, hayvan hakları, küreselleşme karşıtları, işçi sorunları vs.) kürsüsü olmayı tercih etti. Festivalde bu seslere de alan açtı.

+ Criminal bu sene beraber gidersek seni evden arabayla alcaz haberin olsun :)

hikaye
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek
    abi rockla barış mı  olur bence insanlar daha çok azar,savaşır çoşarr:):):):)bence:D

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    kelalaka arkadaslar rock Muzik unutmayin bir kitle muzigidir.fazla degil  eskilerden ornekliyeyim asi  60 lar 70 ler dunya da  cift kutup  varken insanlar 1950 de ortaya cikan rock and roll la muzik adina seslerini  duyurmuslaridir.kitleler sokakaklarda haykirirlarken  rock muzik onlara ses vermistir.insanlara cazz la etkili mesaj  veremezsiniz (caz mi bayilirim bluz da olur)arabesk le halk  ezgileriyle turkuleriyle belki ama her zaman rock muzigi kadar olamazlar.Rock muzik her zaman etkili bir kitle muzigi olmustur protestolar cagirimlar tepkiler mesajlar hep rock muzikle olmustur ama bu muzik gunumuzde bu misyonu yurutebiliyormu tartisilir.saygilarimla dogukan destekliyorum olayinizi  nice barisarock mllt alternatif bi festival diyo ama olsun olmamasindan iyidir.bu arada bu  sene ile 3. mu 4. mu olucak  dogukan ?

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bonzo
    bonzo's avatar
    Erkek
    Çalışmalarda başarılar diliyorum.
    Bu güzel etkinliği bir karşı duruş ve çığlığı eleştirenleri esefle kınıyorum.

Dünyayı güzellik kurtaracak .Bir insanı sevmekle başlayacak herşey/Gerçekçi ol imkansızı gerçekleştir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Türkiye'de gelecek vaat eden bir organizasyon bu, o insancıl umduunda, o anarşist zayıflığına, o direngenliğine saygı gösterin lütfen. Her insan daha güzel bir dünya özlemi taşır yüreğinin bir köşesinde, onlar bu insanlardan biraraya gelmeye cesaret edebilenlerdir. Bu güzelliği yaşayın derim!

+ doğu, bakalım abi, evli barklı adam olacağız biz artık. Yengen nasıl isterse öyle gideriz :)

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    falla ben metal takılıorum ama bu ülkede rock a bile zor rağbet oluyoo bence gelecek bu müziklerde bizim müziğimizinde bunlara ayak uydurması ilazımm

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    la benım hatun da organızasyon da :) bak şimdi okuyosa bu yazdıklarımı az sonra caravanda buluscaz kırar kafamı :):)

+ GreenPeace'e de el attım aga :) yeni bi proje var :) tabe ben de :):) varım hehe

hikaye
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olm sen daha lisedeyken biz greenpeace ile uğraşıyorduk, boş marjinaller onlar. Greenpeace-Shell ortaklığını unutmadık daha!!!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 5398 Toplam Mesaj: 60