folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Başbakan 12 Eylül Darbecilerinin Yargılanmasına Hayır Dedi

Başbakan 12 Eylül Darbecilerinin Yargılanmasına Hayır Dedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    belliydi zaten.. En sonunda terk edicem bu ülkeyi anasini satayim.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Reberals bunu yazdı:
    -----------------------------

evetçi cahiller bunu görse bile tayyip haklıdır der ve cahilliğe devam ederler amk.

hocam onlar, darbeciler yargılanıcak sözünü bile unutmuslardır :)

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

umit bunu yazdı:

Reberals bunu yazdı:

evetçi cahiller bunu görse bile tayyip haklıdır der ve cahilliğe devam ederler amk.

hocam onlar, darbeciler yargılanıcak sözünü bile unutmuslardır :)

adamlar koyun misali adam ne derse hipnozlu gibi hemen tmm diyolar ülkeme bak bee adam açlık sınırıyla öle güzel oynadıki makarnaya kömüre ülkeyi satar oldular :| 

dewdim dewrildim geldim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Yargılayıpta ne yapacak ? 12 eylülden bi kenan evren ve bikaç tafyası kalmış. Onlarda ebesini görmüşler zaten...

Asıl darbe şimdi yapılmaktaydı ve hepsi tek tek silivriyi boyluyor göründüğü üzere. Bunların bi planı varki içerdeler...

Gömü altında bulunan silahlara paşalar şunu demiş; Onlarla darbe mi yapılır? Bende sorayım; Oğlunuzun sünnetinde patlatasın diye mi saklıyonuz amk ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:

Yargılayıpta ne yapacak ? 12 eylülden bi kenan evren ve bikaç tafyası kalmış. Onlarda ebesini görmüşler zaten...

Asıl darbe şimdi yapılmaktaydı ve hepsi tek tek silivriyi boyluyor göründüğü üzere. Bunların bi planı varki içerdeler...

Gömü altında bulunan silahlara paşalar şunu demiş; Onlarla darbe mi yapılır? Bende sorayım; Oğlunuzun sünnetinde patlatasın diye mi saklıyonuz amk ?

referandumun 12 Eylül'e bile alınmasının sebebini göremiyorsunuz.. işte duygularınız okadar kullanılmaya alışılmışsınız ki amann boşverr yaa yargılansa bile ne olacak.. hocam sorun darbecilerin yargılanıp yargılanmaması değil.. bu dediğini referandumdan önce hayırcılar söylediği zaman hassiktir diyordunuz? Tayyep kameralar karşısında ağlayıp durdu.. mitinglerde darbeciler yargılanacak vs.. cümleler kuruldu hayırcılar darbeci diye fişlendi.. sırf bu sebepten dolayı.. dediğine katılıyorum adam son günlerini yaşıyor bu saatten sonra yargılasan ne fayda? fakat tayyep,akp bunu diyemez.. ozaman evetçileri kerizz yerine koymuş olur.. ben en çok kamera karşısında konuşan satılmış aydınları,sanatçıları merak ediyorum özellikle lale mansur'u.. hala kabullenemiyorsunuz..

"Demokrasi bizim için bir amaç değil, araçtır.."

"Amacımıza ulaşana kadar demokrasiye bağlıyız! Demokrasi bizim için bir tramvaydır.. İstediğimiz durağa gelince ineriz!"

işte Tayyep bu dediklerini süper kullandığının güzel örneğii.. bakalım bu durağa ne zaman yetişecekler..

ayrıca bu söylediğin kişilerin içeri atılması ile ilgili bekir çoşku'nun yazısının bir kısmını alıntılıyorum.

"Dün gece herkes uyurken eller kalktı ve indi, Danıştay ile Yargıtay’ın yapısını değiştiren yasa Meclis’te kabul edildi…

Böylece iki önemli yüksek yargı, Danıştay ile Yargıtay da artık iktidarın elinin altında…

Herkes uyurken…

*

Herkes uyurken çok şey oluyor bu memlekette…

Anayasa Mahkemesi ile Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu yasaları da yine herkesin uyuduğu bir saatte, bir gece vakti TBMM’den geçmiş, Adalet Bakanlığı’ndaki iktidarın bürokratları geçip oralara oturmuşlardı…

Ortalık karanlıktı…

*

Dün gece, yine herkes uyurken kabul edilen yasaya göre; diyelim ki haksız yere hapse atılanlar ya da orada haksız yere yatanlar, hâkim ve savcılara tazminat davası da açamayacaklar…

Herhalde nedenini anlamışsınızdır…

Daha da açıkçası hukuksuzluk kolaylaştırıldı…

Gece saat 01.00 gibi…

Herkes uyurken…

..."

o kişilerin suçlu ve suçsuz olduğunu bilmiyorum fakat TBMM'de alınan bu kararlar düşündürücü...

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokayortaburun
    gokayortaburun's avatar
    Erkek

Durun daha yeni başlıyoruz ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

oy vermeden  polyanna mı okudunuz ne yaptınız anlamadım ki

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Reberals bunu yazdı:

Hacim musaade edersen avatarindaki floresani evetcilere tek tek sokmak istiyorum.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

hayır benim anlamadığım yargılayacakta ne olacak ? araştırmadan etmeden gelip burda sallıyorsunuz saçma sapan.12 eylül dönemindeki darbeden kim kaldı kenan evren'den başka ? onu zaten içeri alsan 2 hafta sonra sağlık sorunları sebebiyle salıvermek zorunda kalırsın.siz akp'nin zihniyetini sorgulayacağınıza kendi zihniyetinizi sorgulayın.daha çok faydanız olur kendinize.

60 da darbe

70 de muhtıra

80 de darbe

97 de muhtıra

daha 3-5 sene önce de bir muhtıra verip demokrasiye doğrudan darbe vuran asker bu asker.ve aynı askerin başka darbe planları ortaya çıktığında, bunlar akp'nin uydurması asker böyle birşey yapmaz diyorsunuz.şu yukarda saydıklarımı uzaydan mı gelip yaptılar ? ortaya çıkarılan darbe planlarının sahipleride şu an zaten hapishanede.yapılması gereken yapıldı.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    1903 bunu yazdı:

hayır benim anlamadığım yargılayacakta ne olacak ? araştırmadan etmeden gelip burda sallıyorsunuz saçma sapan.12 eylül dönemindeki darbeden kim kaldı kenan evren'den başka ? onu zaten içeri alsan 2 hafta sonra sağlık sorunları sebebiyle salıvermek zorunda kalırsın.siz akp'nin zihniyetini sorgulayacağınıza kendi zihniyetinizi sorgulayın.daha çok faydanız olur kendinize.

60 da darbe

70 de muhtıra

80 de darbe

97 de muhtıra

daha 3-5 sene önce de bir muhtıra verip demokrasiye doğrudan darbe vuran asker bu asker.ve aynı askerin başka darbe planları ortaya çıktığında, bunlar akp'nin uydurması asker böyle birşey yapmaz diyorsunuz.şu yukarda saydıklarımı uzaydan mı gelip yaptılar ? ortaya çıkarılan darbe planlarının sahipleride şu an zaten hapishanede.yapılması gereken yapıldı.

Toplam Hit: 9243 Toplam Mesaj: 63