folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Sayfası

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Sayfası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Geçtiğimiz ay gündeme düşmüştü:

AKP, sosyal medyayı seçimlerde bir avantaj unsuru olarak kullanmak amacıyla önemli bir çalışma içine girdi. Sosyal medyada daha fazla söz sahibi olabilmeyi amaçlayan AKP, 6 bin kişilik bir ekip oluşturuyordu. Buna göre; Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal ağlarda daha etkin olmayı amaçlayan AKP’nin sosyal medya ekibinden 1000 kişi İstanbul, 600 kişi Ankara, 400 kişi ise İzmir’de yer alacaktı.

İşte bu çalışma meyvesini vermeye başladı. 

Ama hileyle!

Daha doğrusu virüsle…

Şöyle ki; Facebook kullanıcıları “facebook.com/LiderRecepTayyipErdogan” adresli sayfayı haberleri olmadan takip ettiriliyorlar.

Böylece kendi istekleri dışında, Başbakan Erdoğan’ın ve AKP’nin propagandasının yapıldığı söz konusu sayfanın paylaşımlarını “Facebook Zaman Tünellinde” görüyorlar

Bu durumu farkeden Facebook kullanıcılarının söz konusu “virüslü” sayfadaki tepki mesajlarından bazıları şöyle:

- Benim sayfamda da çıkmaya başladı, kim yapıyor bunu. Engellemenin bir yolu yok mu?

- Bu sayfayı ne zaman beğendiğimi hatırlamıyorum bile milleti böyle ucuz numaralarla toplamaya çalışacağınıza biran insan olun. Saygısızlar.

- Virüslü müdür nedir engelliyorum gene sayfamda

- En iyi yaptığınız şey sahtekarlık!

- Başbakanınızdan mı öğrendiniz hile yapmayı? Siz hile yapmayı iyi bilirsiniz.

“AK EKİP YÖNETİYOR”

Profilinde “#AK Ekip tarafından yönetilmektedir” yazan bir Twitter adresine de yönlendirme yapan, “virüslü” ve şu ana kadar 923 bin kişinin takipçi haline getirildiği Facebook sayfasının ekran görüntüsü şöyle: 

Odatv.com

http://www.odatv.com/n.php?n=recep-tayyip-erdogan-virusu-yayiliyor-0410131200

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Adamlar Ak hacker beyler. :D

ReyiZ tarafından 05/Eki/13 00:36 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

sandıklarda hadi delilleri ortadan kaldırabilirsin de sanal alemde yemez be

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

walla şu RTE nin çalıştığı kadar, normal Atatürkçü bir siyasetçimiz çalışsaydı ciddi ciddi dünyada 1 numara olurduk :D

Adam faceye bile el attı,  el atmadığı bi benimki kaldı herhalde :D

(Yorum ağır kaçtı ise modlar düzenleyebilirler napayım dayanamadım ) : = )

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    can498 bunu yazdı

walla şu RTE nin çalıştığı kadar, normal Atatürkçü bir siyasetçimiz çalışsaydı ciddi ciddi dünyada 1 numara olurduk :D

harbi haa

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    can498 bunu yazdı

harbi haa

Atatürkçü siyasetçiler Dürüstlüklerinden hep kaybederler zaten. o siyasetçilerin seçmenleride dürüst olduğundan onlardan böyle alavere dalavere işler istemez zaten ;)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    can498 bunu yazdı

harbi haa

Atatürkçü siyasetçiler Dürüstlüklerinden hep kaybederler zaten. o siyasetçilerin seçmenleride dürüst olduğundan onlardan böyle alavere dalavere işler istemez zaten ;)

çalışmıyorsunuz, çalışmıyoruz şimdi abi bu bi gerçek. Bunların uyguladığı örgütlenmeyi hangi Atatürkçü siyasetçi uyguladı?

Biz zamanında içki masalarında kurtuluş savaşını ballandıra ballandıra anlatırken şöyle yaptık böyle yaptık derken adamlar örgütlendi çalıştı.

Yok dürüstlük vs senden böyle bir yorum gelmesi beni şaşırttı duygusal yaklaşmayalım olaylara.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    can498 bunu yazdı

harbi haa

çalışmıyorsunuz, çalışmıyoruz şimdi abi bu bi gerçek. Bunların uyguladığı örgütlenmeyi hangi Atatürkçü siyasetçi uyguladı?

Biz zamanında içki masalarında kurtuluş savaşını ballandıra ballandıra anlatırken şöyle yaptık böyle yaptık derken adamlar örgütlendi çalıştı.

Yok dürüstlük vs senden böyle bir yorum gelmesi beni şaşırttı duygusal yaklaşmayalım olaylara.

hani bir söz vardı " Şereflilerde En az şerefsizler kadar çalışsaydı " gibisinden : ) durum bundan ibarettir

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    can498 bunu yazdı

harbi haa

onu bi gecelim hocam yok ataturkcu siyasetciler durustmus falan. siyasetcinin durustu olmaz, yalan soylemeyi beceremeyeni olur

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/rejuptaeyb?ref=ts&fref=ts
    O değilde şunu kim yürüyüyor merak ediyorum, hiç üşenmiyor manyaklar. :D

SeRDaR bunu yazdı

Siyasetçinin dürüstü olmaz hocam, dürüstse cidden siyaseti becerebilecek vasıf sahibi biri değildir zaten.

NigraSilva tarafından 05/Eki/13 11:37 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3531 Toplam Mesaj: 35