folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Başbakana Acılı Adana Mitingi !

Başbakana Acılı Adana Mitingi !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

Quin baykali destekleyen kim ki ? :D

Hoca miting acilis , sen kocaman miting alani hazirla 10.000 su getir ,beles otobus kaldir butun mahalle muhtarlarinin onunde...heryere duyuru as,adamlarini sokaklara sal gelin gelin diye millete propaganda yapsin sonuc 2000 belediye calisanindan 1500 u zorla gitmis :D ben recebin yeni belediye binasi acilisina geldigindeki kalabaligida bilirim 20-30bin kisi katilmisti...

hoca zorla akpli oldum sırf bu ayak oyunları yüzünden ha ama su var atalarımız ne demiş

haticeyi boşver neticeye bak 22 temmuz öncesindede sallayı sallayp duruyorlardı noldu??

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    Demodor bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:
    Demodor bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:

Quin haha hahaah diye gulerim ben buna :D

Ben adanaliyim haci , sehirde bos duvar birakmadilar,katilin katilin ,beles otobusler kalkti ...sen kendini acilis diye avut :D

bunu her parti yapar açılışla miting farklı seyler bir 22 temmuz daha yasamak istemiyosrsanız  susun:D:D:D valla bak erken seçime gideriz  haa:D

sona baykal artık eve 7 gün değil 7 ay kapanır bidaha cıkamaz:D tedavülden kaldırcaz  merak etmeyin :D tarihi gecmiş partileri

bizde ampulü patlatacaz yakında :)
    rüyanızda merak etmeyin ampul gider slorasan gelir yorma hocam kafanı ampul yetmesse florasan gösteririz bizde:D:D

florasanı da patlatırız :) 

tamam görürsem sölerim  :)

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    Qin bunu yazdı:
    Demodor bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:
    Demodor bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:

Ben adanaliyim haci , sehirde bos duvar birakmadilar,katilin katilin ,beles otobusler kalkti ...sen kendini acilis diye avut :D

bunu her parti yapar açılışla miting farklı seyler bir 22 temmuz daha yasamak istemiyosrsanız  susun:D:D:D valla bak erken seçime gideriz  haa:D

sona baykal artık eve 7 gün değil 7 ay kapanır bidaha cıkamaz:D tedavülden kaldırcaz  merak etmeyin :D tarihi gecmiş partileri

rüyanızda merak etmeyin ampul gider slorasan gelir yorma hocam kafanı ampul yetmesse florasan gösteririz bizde:D:D

florasan,ampül ve türevlerinin ömürleri uzun değildir nasıl olsa patlayacak bekleyip görecez bakalım :)

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    Demodor bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:
    Demodor bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:
    Demodor bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:

florasan,ampül ve türevlerinin ömürleri uzun değildir nasıl olsa patlayacak bekleyip görecez bakalım :)

ayak oyunlarıyla: ) hocam bırak hikaye okumayıda gercekler ortada erdoğanda hata yaptı ama hata yapmayan parti gösterin bana  bu düzenin kanunu bu gelen azda olsa götürcek ben ne götürdü nede götürmedi (çalmadı) diyemem onu allah bilir 

lakin su var medya denen şakşakcı grubun rotary masonlarının yahudi emirleriyle haber yazan şerefsizlerin yazdıklarıylada kalkıp parti tutmam 

ama ama darbeci zihniyetide savunamam erkenekonu savunan topoşlarıda savunamam

bunu yapıyorum diye klişe oyunlarla bizi atatürk düşmanı yobaz laiklik karsıtı cumhuriyet düşmanı gösteriyorlar

ama bu ülkeme ben vergimi veriyorum askerliğimi aslanlar gibi doğuda yaptım basarı belgelerimle döndüm vatandaşlık görevimi yaptım kürt türk ayırmı yapmadım istiklal marsını en önde okuyanlardanım türk bayrağını en yüksekte tutmak isteyenlerdenim

buna rağmen ben laiklik cumhuriyet düşmanıysam gözünüzde varsın öyle kalsın fifi der gecerim

bügün rusyada adam ülke baslkanlığına secilince direk kiliseye gitti amerikada bush şerefsizi baskan olunca direk kilisede şükür duası yaptı

bizim basbakan gitseydi camiye direk dinci şeriatcı vs vs baslardı şakşak medyası yalanmı

ne yani erdoğa gidince türkiye uzayamı cıkıcak he işsizlik bitcekmi özelleştirme durcakmı ımf ayrılcakmı ülkeden boğazlar yer altı kaynakları gerimi alıncak pkk bitirilcekmi ha bunu yapcak adam varsa getir senden önce ben o adamın poposunu öpeyim

boşver ya hepsi aynı gelip doldurup giderler ceplerini ama az çalan cok çalan var işte erduş bi gemi almış cokmu a.q: ))))

diğerlerinide malı mülkü hat safada gökdenmi geldi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    kunu sapmış yine

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    DVye diken misali aziz milletimiz ilk seçimlerde kendine yapacağını bilir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    insanlar hakettikleri gibi yaşarlar sonuçta
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

kalan suları da tayyip içseydi iyi giderdi bunun üstüne :) ulan kraliçeyi görmeye bile daha çok kişi gitti bizim halktan :)) tayyip senden kraliçe bile olmaz :D :P 

bu arada treasure çekirgeler bana bi yerden tanıdık geldi :)

edit: + olarak tayyip erdoğanın yaptığı yolsuzluklar bizi ilgilendirmez, biz ona oy verip dini vazifemizi yerine getirmeliyiz,ondan sonrası allahla tayyip arasında :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

kalan suları da tayyip içseydi iyi giderdi bunun üstüne :) ulan kraliçeyi görmeye bile daha çok kişi gitti bizim halktan :)) tayyip senden kraliçe bile olmaz :D :P 

bu arada treasure çekirgeler bana bi yerden tanıdık geldi :)

edit: + olarak tayyip erdoğanın yaptığı yolsuzluklar bizi ilgilendirmez, biz ona oy verip dini vazifemizi yerine getirmeliyiz,ondan sonrası allahla tayyip arasında :|

Hümmü haşa, Hz. Fetoyu unuttun herhalde. La cold bu gidişle HolySeclorum adlı müridin yoldaşı olacan ha :).

Bizim burada afişler felan asmışlardı demek bunun içinmiş.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    İlk defa adam gibi bi topic açtığını gördüm Treasure tebrik ederim...
Toplam Hit: 10466 Toplam Mesaj: 77