folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Başbakan"A İlanlı Ağır Hakaret

Başbakan"A İlanlı Ağır Hakaret

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berdush
    berdush's avatar
    Erkek

Birgün gazetesi arka sayfasını (20 Mart 2009) oldukça ilginç bir ilana ayırdı. Birgün'ün kendi sayfasında yayımladığı kurumsal imaj ilanının başrolündeyse Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Photoshop tekniğiyle 11 yıl yaşlandırılmış hali vardı.

Arka sayfasına 3 Mart 2021 tarihini atan Birgün, Erdoğan'ı başbakanlıktan ayrıldıktan sonraki haliyle ancak oldukça çökmüş bir şekilde tasvir etti. Gazetenin arka sayfasındaki ilanı, bir haber metnine benzeten Birgün, Erdoğan'ın 11 yıl sonraki haliyle yaptığı röportaja "Tayyip Erdoğan'ın feryadı" başlığını attı.

Haber metninin içeriğindeyse şu cümlelere yer verildi:

"O bir zamanların başbakanıydı... Türkiye'nin en zengin adamıydı. Şimdi kimse yüzüne bakmıyor. Batsın bu dünya!

Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Recep Tayyip Erdoğan'la Tophane Tayfunspor Lokali'nde konuştuk... Hayli yorgun ve bitkin görünen Erdoğan ilerleyen yaşına rağmen bizimle uzun bir sohbet etti:

'Ben bu ülkenin başbakanlığını yaptım. Şu insanoğlu çiğ süt emmiş. Oylarım düşüp bir kenara atılınca yanımda kimseler kalmadı. Ardından felaketler geldi. Önce Karadeniz'de gemiciklerim battı. Yetmedi damatlarımla bozuştum. Ellerimle pirzola yedirdiğim pırlanta gibi bir ortağım vardı. Çekleri üzerime bırakıp Afrika'ya kaçtı.

Gülme komşuna gelir başına derler.

Zamanında fakir fukaraya çok gülmüştüm. İşsizlik diyeni azarlamış, yoksulum diyene küfretmiştim. Nereden geldiğimi unutup, çıktığı kabuğu beğenmeyen biri haline gelmiştim.

Eskiden Türkiye'nin en zengin adamıydım. Yoksulların çok ahını aldım, ezilmişlerin çok ahını aldım. Kendim ettim, kendim buldum.

Birgün gazetesini tebrik ederim. Siz dün neyseniz, bügün de öylesiniz. Delikanlılığı hiç bozmadınız. Her zaman yoksulun, ezilmişin yanında oldunuz. Düşenin dostu olmaz bilirdim. Meğer siz varmışsınız... Nerede o yandaşlarım, vefasız arkadaşlarım?'

Gazete, ilanın kenarına iliştirdiği bir notta ise, "Ne oldum dememeli, ne olacağım demeli. Bir gün herkese Birgün gerekebilir" dedi.

Felek Adamın A. qor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    ahaha :D:D rte yarın açar davasını :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek

asıl bomba resim bu hemde gerçek

http://www18.gazetevatan.com/fotogaleri/resim.asp?kat=8273&page_number=1

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    metin uca yalamasıda haber konusu yapmış bunu az önce izledim :D

Orman Mühendisi //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

mostwanted bunu yazdı:
    -----------------------------

bobiler.orgu gorunce gercekligi hakkında tereddüte düşmedim desem yalan olur...

Orman Mühendisi //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Süper :D

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    ağır hakaret nerde

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Basbakan'in "buyuk dusun" slogani evlere senlik zaten. Okurken bile guluyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

'Ağır hakaret' derken ?

Vakit gazetesinin başlıklarına benzemiş, başlıkta bomba patlıyo içerikte tık yok :l 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    mostwanted bunu yazdı:

mauahahah :D bu süper olmuş :D askfasdklfsaf :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    mostwanted bunu yazdı:

mauahahah :D bu süper olmuş :D askfasdklfsaf :D

çok güzel ama gerçek değil .. bobiler.org da yapıldı bu.yapan arkadaş da "antalya-domalan da böyledir heralde" diye bir not düştü.vatan'ın sitesinde de haber olarak değil fotoğraf albümünde verilmiş zaten..

http://kocaer.me
Toplam Hit: 1708 Toplam Mesaj: 12