folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Başımdan Geçen Tuhaflıklar (Yeter Lan)

Başımdan Geçen Tuhaflıklar (Yeter Lan)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

Slm arkdaşlar. benim başımdan tuhaf vukutlar geçmeye dewam ediyor.

olay1 : konu açmıştım hatta telefonumu arayıp düz bağlantı azarlayan ve sonra süven lameri.  olay şöle oldu. o sıralar tercih dönemiydi kafam karma karışık. pc başındaydım telfonum çaldı ve biri başladı konuşmaya. lan sen kimsin kızımı aramışsın mesj atmmşsın seni seviyorum  diye. kimsin lan sen nerdesn falan filan. bende yürü git lan rahatsız etme bi daha beni dedm. bi daha aradı bu sefer ben sövdüm. bi daha arama dedim. aradı ipna. tbt den gelen öneriler üzerinde gidp bin bir yere ilanlar verip adamın kafasını zktrdim. satlık araba kamyon traktördn tutunda pc hatta telekız sitetelrine ilan verdim  ve adamn telefon numarasını verdim. 2 gün sonra gizliden aradım baktım telefonunu kapamış....

olay2: bu sefer olay trkcell numaramda patladı. halk otobüsndeydim mesaj geldi. slm naber die. bende iyim ama tanıyamadım  kimsinz dedim? aaa leyla ben tanıyamdın mı dedi. yok arkdaş dedim leyla diye birini tanımıyorum dedim. ya sen  liseyi bitidin ablan kaldı dedi bu sefer. kızım kimsin dedim. ya sne eyyüp deilmisin dedi. bu sfer aradım kız. meşgule attı. bi daha radım yine attı. bi 10 dakka sonra  kendisi aradı. kimisn lan sne dedi. ohaa dedim sen kimisn.  bu sfer ben leylanın ablasıyım dedi. lan leyla kim dedim. o sen kimsin dedi. ben eyyüp kim dedim. oda eyyüp kim dedi. sonra bana ya leyla ne haltlar karıştıryo dedi. haydaa dedim hatta haydaaaa lan yürü git yeter be.. ne laylası ne eyyübü ne haltı ne lisesi ne ablası dedim kapadım. bir süre sonra mesaj geldi. ya kusura bakamyın yanlış numarayı aramşım dedi. tamam bi daha aramayın dedim ...

olay3: bu gece saat 21:00 gibiydi. şehir parkında oturuyordm bankın üstünde. bi baktım hemen arkdan telefon sesi. bide ne görym adamın biri telefonunu ve bi paket Prestige sigarasnı unutmuş. kesin salak arıyodur dedim açyımda gelsin telefonunu verym dedim. açtım kız arkdaşı çıktı. berbt bağrıordu. ya sen nie çmıorsun teelfonu felan filan dedi. bi dakka dedim sakin olun. kimisn sen dedi. ben sıradan bi vatandaşım. bankta oturuyodum telefon sesini duyunca geldim. sahibi unutmuş. kendiis gelince ona verem. sahbi nasıl bulcak ki seni dedi. bende herhalde sahibi kendi numarasını biliordur. arar yer sölerim gelir veririm dedim. lan bak biliyorum onun adı veysel ve yanında. ona ver konşym. yok kardeşim dedim burda kimse yok. lan bak bana yalan söleme ver veyseli telefona.bak ben bu veyselle kavga ettm söle ona konşsun benle dedi. haydaaa dedim yine. yav kimse yok dedim. insalık adına bulunduğum yeri terketmiorum belki sahibi gelir verirm telefonunu geri dedim. la yürü bu devirde kim yerde telefon bulmuşta sahibine verir dior. haydaa dedim çattık yine. tamam la dedim veysel burda konuşmak istemior senle dedim yüzüne kapadım. aramadı bi daha kaltak. sonra  bi 30 dakka sonra biri geldi. abi burlarda bi teelfon gördnzmü. al dedim kardeş. telefonuna shaip çık. çocuk saol teşkr etti gitti ha dedim biri aradı. açtım belki sahibdir diye. bi kzı çıktı bi türlü inanamdı bana dedim. çocuk gitti...

yorum: sırada ne var acaba?

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben sıradan bi vatandaşım :)))

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

cünüp cünüp dolaşma :|

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

hacı hata sende muhattap olmayacaksın :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

narkozMRT bunu yazdı:
    -----------------------------

hacı ben onu işin gırgırına söledim. kimsin dedi. ben sıradna bi vatandaşım dedim... :D

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWRE
    EWRE's avatar
    Erkek

öğle vakti sıcak bi çöl rüzgarı eserse ve arkandan bi ayı homurtusu gelirse sakın sorgulama bu ne diye aynen kaç hocam hele bide ayı kutup ayısıysa sakın durma koş kütahyaya kadar ben seni karşılarım :)

karda iz bırakan makineye ne denir... karizmatik (fikret espri corp.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

Aryan bunu yazdı:

narkozMRT bunu yazdı:

hacı ben onu işin gırgırına söledim. kimsin dedi. ben sıradna bi vatandaşım dedim... :D

ahahaha dsada harbiden çok güldüm ya :) hocam kurşun döktür sen :)))

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

sen telefonlardan uzak dur hacı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

narkozMRT bunu yazdı:

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

retrem bunu yazdı:

sen telefonlardan uzak dur hacı

zeten bırakcam telefonu a.q

yoksa bi kitaba yetcek kadar hikayem olcak. :D  nasıl dingil bi hayat lan bu  ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

hoca 2. olayda koptum ((: aklima sunu getirdi:

"dedi naber dedim iyidir dedi ee dedi dedim neeeee dedi iyidir. Dedim ne dedi, dedim ne dedin? dedi kim ne dedi dedi kim ne dedi dedi" (((((:

**EbMaRtEu**
Toplam Hit: 4512 Toplam Mesaj: 24