folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Basına Kaynar Sular İnmek .

Basına Kaynar Sular İnmek .

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek

iş yerinde masamda otururken messengerdan bir mesaj geldi. "Erzurumu düşünür müsün?" diye. İlk önce önemsemedim. Sonra birden şok oldum. Çünkü mesaj patrondan geliyordu. Ben de "anlamadım" dedim. Sonra Erzurum'daki şubede sıkıntı olduğunu ve beni oraya düşündüklerini söylediler. Tabi benim moral sıfır. Kafam dağıldı. Rengim değişti. Ben Erzurum'u bilmediğimi, başkası gitse belki daha uygun olacağını söyledim. Sonra kesin bir ifadeyle "Biz seni düşündük ve yorum yapmanı istemiyoruz " dedi. Neredeyse sıkıntıdan boğulacaktım.

Aradan 10-15 dakika sonra patrondan bir mesaj daha geldi. İşin aslı şu dedi. "Patron şu an burada yok. messenger ını açık bırakmış . ben de sana bir şaka yapayım dedim. Yani anlıyacağın bunları yazan patron değil. Kankan mehmet ."

Ama ben sıkıntıdan kurtulmanın verdiği rahatlıkla artık sayıp sövüyorum. Ben senin ... gelmişini.. geçmişini... tabii nokta noktaları söylemedim :)

Sizinde duydugunuzda sizi soke eden söz veya olaylar var mı bakalım daha neler cıkcak :D

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Bu adamın açtığı konulara hastayım :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

bu aralar öyle umursamazım ki hiç bişi şok etkisi yaratmıyo. aynı şeyi yaşamış olsaydım eğer istifa belgemi 10 dk sonra getiriyorum derdim

Bittik biz bittik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu adamın açtığı konulara hastayım :|

neden hoca =/

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

geçenlerde bende benzer durumda kaldım

arkadaşın kız arkadaşının stajı kabul olmamış. bende ta$ak geçiyodum.

sonra staj sonuçlarına bi bıaktım. başarısız yazıyor. 5 dk tüm evde hızlı hızlı tur atıyom kafamda bi milyon düşünce.

sonra bi daha baktım meğerse altında başarılı yazıyor :)

ama 5 dk çok feciydi :))

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

geçenlerde bende benzer durumda kaldım

arkadaşın kız arkadaşının stajı kabul olmamış. bende ta$ak geçiyodum.

sonra staj sonuçlarına bi bıaktım. başarısız yazıyor. 5 dk tüm evde hızlı hızlı tur atıyom kafamda bi milyon düşünce.

sonra bi daha baktım meğerse altında başarılı yazıyor :)

ama 5 dk çok feciydi :))

ooo hoca oda berbatmıs :Z

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

sene 2008 telekomda staj yapıyorum.telekomda grevde bende keyfime gore gidiyorum indireceğim dizi film filan varsa inidirp geri dönüyorum.

bir gün gitmedim yapıcak bişey yoktu evde takılıyorum arkadas aradı uyandırdı beni şef gelmiş odada bulamamış seni cagırıyor filan gel hemen dedi bende cıktım evden otobüse binip gittim aq gittimki kimse yok bizim katta yeller esiyor arkadası aradım olm geldim hani kimse yok filan oda sen ciddiye mi aldın şaka yapmıstım ben evde oturuyorum demişti aq o anda yanımda olsa öldürürdüm zaten onla arkadaslıgımızda uzun sürmedi siktiri cektim.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

benimki sizin gibi deil ama içimden geldi anlatiim ,))

banu alkanın neremi neremi şarkısıyla dalga geçtiğimi sanıodum sonra ablam onun dewamını yaptı "buramı buramı buramı öpsene " diye dedi ben 2 yıl boyunca neremi mewzusu açıldığında bunu diodum millete 2 yıl sonra bigün bu şarkının klibi nie yok banu alkan yapardı dedim we ablamda bana "salak ben sana şaka yaptım 2 yıldır çakmadın mı gerizekalı " dedi çaktım öle kaldım ,)

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

banu alkanın neremi neremi şarkısıyla dalga geçtiğimi sanıodum sonra ablam onun dewamını yaptı "buramı buramı buramı öpsene " diye dedi ben 2 yıl boyunca neremi mewzusu açıldığında bunu diodum millete 2 yıl sonra bigün bu şarkının klibi nie yok banu alkan yapardı dedim we ablamda bana "salak ben sana şaka yaptım 2 yıldır çakmadın mı gerizekalı " dedi çaktım öle kaldım ,)

gece saat 3 sanırım ondan anlamadım bi bok :|

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

yok yok o anlatamadı :|

Bittik biz bittik
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

bende bişey anlamadım :S

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
Toplam Hit: 6859 Toplam Mesaj: 38